Comeback online

Televizní seriál Comeback, který byl natočený v letech 2008 – 2011, patří mezi české sitcomy a v této kategorii je jeden z nejoblíbenějších, o čemž svědčí i jeho časté reprízy na televizních obrazovkách. Kromě tradičního vysílání si diváci jednotlivé epizody mohou pustit přes internetové platformy, všechny jeho díly jsou dostupné na streamingové službě Voyo.

Sledovat online

Základní informace o seriálu Comeback

Oproti americkým sitcomům měla většina českých spíše horší kvalitu, k výjimkám patří např. Hospoda nebo právě Comeback, jenž získal početnou komunitu fanoušků. V hlavních rolích seriálu Comeback se představili Martin Dejdar, Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová a Simona Babčáková. Natáčení probíhalo v Praze ve filmových ateliérech Hostivař.

Komediální seriál Comeback má 51 standardních dílů (každý v délce kolem 27 minut) a 12 krátkých silvestrovských speciálů (Ozzákova škola kalení, Ozzákova škola slavení a Pekelný Silvestr). Poprvé se Comeback na televizních obrazovkách objevil 4. září 2008, všechny jeho díly odvysílala televize Nova.

Kdy a kde se v televizi vysílá Comeback

Comeback patří mezi ten typ seriálů, které jsou divácky velmi oblíbené, a tak se v televizi docela často reprízují, obvykle navíc v docela atraktivních časech. Aktuálně (listopad 2023) ho vysílá TV Nova vždy v úterý večer, kdy jsou na programu dva díly za sebou, dále je možné ho na stejném kanálu vidět v sobotu kolem poledne. Užít si ho mohou i diváci na Slovensku, Nova ho do svého programového schématu zařadila i na stanici Nova International (vždy dva díly v úterý večer).

Comeback online ve videotéce Voyo

Všech 51 dílů sitcomu Comeback si fanoušci mohou kdykoliv pustit ve streamovací službě Voyo, kde je Comeback online v plné kvalitě obrazu a bez čekání na stažení. Sledovat se ale dá i zdarma – několik posledních odvysílaných dílů je také na webové stránce TV Nova, kde jsou 4 poslední díly + různá bonusová videa a ukázky.

Sledovat online

Comeback online zdarma ke stažení

Chcete mít přístup ke všem dílům Comebacku a nechce se vám platit za Voyo? Stejně jako jiné oblíbené seriály a filmy, tak i Comeback se dá na některých stránkách s nelegálním obsahem najít. Není to ale tak snadné, např. na oblíbených portálech Kukaj.to ani Bombuj tento seriál nebyl, nevyhledala ho ani Sdílej.cz nebo Ulož to.

Řada dílů se ale dala stáhnout např. na webu Datoid, šlo ale pouze o některé epizody. Najít Comeback online zdarma ke stažení je tak dost obtížné a daleko jednodušší a lepší cestou je předplatit si Voyo – na jeden účet je navíc možné mít připojených až 5 zařízení (2 mohou být spuštěné najednou), Voyo tak může být vhodné i pro sdílení více lidí.

Často kladené dotazy

Kolik má seriál Comeback dohromady dílů?

Natočeny byl celkem dvě řady seriálu Comeback, první měla 30 a druhá 21 epizod – celkem má tedy Comeback 51 dílů. Kromě klasických epizod bylo odvysíláno i 12 kratších silvestrovských speciálů.

Kdy se vysílá Comeback v televizi?

V současné době (podzim 2023) je Comeback znovu v programu televize Nova, diváci ho mohou vidět v úterý kolem 22. hodiny (dva díly) a v sobotu kolem 12. hodiny (opět dvě epizody za sebou).

Kde najdu všechny díly seriálu Comeback online?

Komplet všech 51 dílů tohoto oblíbeného seriálu je součástí streamingové služby Voyo. Najít Comeback online zdarma je naopak docela těžké.

Shrnutí

Populární český komediální seriál Comeback s Martinem Dejdarem v roli Ozzáka patří k nejzdařilejším českým sitcomům a diváci ho mohou často vidět v programu televize Nova. Všechny jeho díly si pak můžete kdykoliv pustit v rámci placené videotéky Voyo. V současné době se údajně plánuje natočení třetí série (měla se začít točit v říjnu, z technických důvodů se natáčení posunulo na rok 2024).

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (100 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo