Vyšehrad online

V posledních letech roste obliba seriálů, určených primárně pro vysílání v internetové distribuci. Jedním z takových seriálů je i velmi úspěšný Vyšehrad, na jehož motivy byl později natočený i celovečerní film. Jak seriál, tak i film jsou dostupné přes internet a zájemci si tak tento populární počin mohou kdykoliv pustit.

Sledovat online

Základní informace o seriálu a filmu

Seriál Vyšehrad se natáčel v letech 2016 – 2017 a vypráví příběh talentovaného fotbalisty Julia Lavického, který hraje za tým Vyšehradu. V hlavní roli se v něm představil do té doby nepříliš známý Jakub Štáfek, hrála v něm i celá řada známých herců jako je Jakub Prachař, Jaromír Nosek nebo Ondřej Pavelka. Vyšehrad patří mezi seriály s krátkou stopáží, každá epizoda má jen kolem 10 minut, celkem má tento seriál 10 dílů.

Vzhledem k úspěchu se tvůrci rozhodli natočit také film. Nejdříve vydali speciální snímek Vyšehrad: Seryjál, který spojuje všechny původní díly seriálu a přidává bonusový obsah. V roce 2022 pak už přišel na řadu dlouho očekávaný snímek Vyšehrad: Fylm, který se tak dostal i na filmová plátna.

Kde sledovat Vyšehrad v televizi

V klasickém lineárním vysílání momentálně Vyšehrad nenajdete, v minulosti ale tento populární seriál vysílala např. Nova Fun, film pak bylo možné vidět např. na Nova Cinema. Na televizní obrazovce si ale Vyšehrad samozřejmě můžete pustit i teď, stačí využít některou z internetových služeb, kde jsou jak film, tak i seriál Vyšehrad online k dispozici.

Kde sledovat seriál Vyšehrad online

Původně byl tento úspěšný seriál natočený pro internetovou televizi Obbod TV, která už ale neexistuje (vydržela na trhu cca 4 roky, vysílal se na ní i další seriál ze sportovního prostředí Lajna). Sledovat se ale dá stále, aktuálně můžete Vyšehrad online najít na portálu Stream.cz, kde je všech 10 dílů zdarma.

Kde sledovat film Vyšehrad online

Zatímco seriál Vyšehrad se dá bez problémů sledovat zdarma na Streamu, s filmem už je to horší a oficiálně je potřeba ho hledat v placených službách. Podle portálu JustWatch (kde si může každý snadno zjistit, ve kterých streamingových službách vybraný film či seriál najdete), je Vyšehrad online součástí videotéky Voyo, dále se dá pronajmout na O2 TV, Apple TV a Google Play nebo koupit na Apple TV a Google Play. To samé platí i pro film Vyšehrad: Seryjál, který ale není na Voyo.

Kde najít film Vyšehrad online zdarma

Kdo si nechce předplácet streamovací službu Voyo, může Vyšehrad: Fylm najít i na různých portálech s pirátským obsahem – je např. na Bombuj nebo Kukaj.to. Snadno ho najdete i na různých internetových úložištích, nechybí např. na Webshare, Ulož to, Sdílej.cz, eDisk, Datoid a dalších stránkách, kde si snadno a rychle můžete stáhnout Vyšehrad online zdarma.

Často kladené dotazy

Podle čeho se seriál Vyšehrad jmenuje?

Název tohoto seriálu je podle fotbalového klubu FK Slavoj Vyšehrad, za který hlavní hrdina seriálu hraje. Stejnojmenný klub jinak skutečně existuje, hraje Pražský přebor (pátou nejvyšší ligu v ČR).

Kde se dá oficiálně najít seriál Vyšehrad a u které služby je stejnojmenný film?

Všechny díly tohoto seriálu jsou k dispozici zdarma na videoportálu Stream.cz, není je tak potřeba nikde stahovat. Film je v nabídce streamovací služby Voyo.

Dá se někde zhlédnout film Vyšehrad zadarmo?

Ano, zrovna tento film není vůbec žádný problém najít ke stažení, je prakticky u všech známých českých online úložišť, ať už jde o Ulož to, eDisk, Webshare nebo řadu dalších.

Shrnutí

Český internetový seriál Vyšehrad z fotbalového prostředí, který byl natočený v letech 2016-2017, veřejnost zaujal, a tak po letech vznikl i samostatný film. Pokud jste ještě Vyšehrad neviděli, na všechny jeho díly se můžete zdarma podívat na portálu Stream.cz. Film z roku 2022 pak najdete ve videotéce Voyo, nebo si ho můžete zdarma stáhnout na některém z webových úložišť.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (100 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo