Přehraj to

Přehraj.to je server, který umožňuje šíření a přehrávání souborů. Jde především o seriály a filmy, které můžete stahovat a sledovat online. V následující recenzi se podíváme na to, co Přehraj.to nabízí a zda se vyplatí jejich služby využívat.

Prehraj to

Logo – Přehraj to

Co nabízí Přehraj.to

Datové uložiště Přehraj.to nabízí dva způsoby využití:

 1. Sledování a stahování filmů a seriálů online: Jakmile se zaregistrujete a zaplatíte jedno z členství, budete moci sledovat a stahovat bez omezení.
 2. Uploadování souborů: Pokud si uděláte tzv. uploaderský účet, můžete si přijít k pěknému přivýdělku. Na Přehraj.to budete nahrávat videa (filmy a seriály) a čím stahovanější budou, tím větší získáte provize.

Filmy a seriály najdete na serveru ve špičkové kvalitě, včetně HD a Full-HD. Počítejte však s tím, že pokud je film stále v kině, najdete tam pouze verzi nahranou v sále. To znamená horší kvalita a zvuk. Lepší je si počkat, až titul vyjde na oficiálním nosiči. Stahování a sledování je neomezené. Neexistuje žádný limit, a vy si tak můžete užívat oblíbené filmy a seriály 24 hodin denně.

Databáze je velmi bohatá, najdete tam prakticky jakýkoliv seriál nebo film, s dabingem nebo s titulky v originálním znění. Server má také kategorii pro dospělé. Často narazíte na to, že je tam díl/film nahraný ve více verzích. A tak se můžete rozhodnout, zda chcete kvalitnější nebo méně kvalitní obraz – například podle toho, jestli to sledujete na mobilu a šetříte data, nebo si chcete soubor stáhnout pro sledování na televizi.

Co se týče Upload programu, tak ten se vám může opravdu vyplatit. Jelikož je na Přehraj.to stahování a sledování neomezené, máte větší šanci, že si váš soubor někdo stáhne. Skrze Upload program lze získat přístup ke sledování a stahování dalších programů zdarma, a to na 2 hodiny denně. Je potřeba, abyste nahráli soubor a někdo si ho stáhl. Vy poté automaticky získáte přístup do databáze a také ke stahování a sledování.

web přehraj.to

Web Přehraj.to

Jak stahovat a sledovat filmy a seriály online na Přehraj.to

Sledování filmů online a stahování je sice neomezené, ale je potřeba, abyste se registrovali a zakoupili si tzv. Premium účet. Pokud byste tak neudělali, do databáze sice přístup získáte, ale budete si moci pustit jen krátké ukázky z videí. Účet zdarma na Přehraj.to vám bohužel nedovolí filmy a seriály sledovat, ani je stahovat.

Kolik Premium účet stojí? Pojďme se podívat na ceník Přehraj.to:

 • 1 měsíc: 3,2 Kč/den = 99 Kč
 • 6 měsíců: 3 Kč/den = 549 Kč
 • 12 měsíců: 2,6 Kč/den = 999 Kč
 • 24 měsíců: 2,3 Kč/den = 1699 Kč

Čím delší předplatné si zvolíte, tím levněji vás členství vyjde. Pokud víte, že budete Přehraj.to využívat dlouho, určitě vám doporučujeme co nejdelší předplatné. Každý rok ceny o pár halířů zvedají, ale ve finále vám to může ušetřit i stovky korun. Jakmile však budete mít zaplacené předplatné na delší dobu, cena pro vás zůstane stejná.

Platí se jednorázově za celé předplatné, není možné platit po dni, po týdnu atd. Zaplatit lze kartou online přes zabezpečenou platební bránu, bankovním převodem nebo přes SMS. U bankovního převodu je ideální zvolit okamžitý bankovní převod, jinak budete muset čekat, až se platba připíše na účet Přehraj.to. Teprve poté vám zpřístupní databázi filmů a seriálů.

Ale pozor! Pokud si zvolíte platbu přes SMS, předplatné se značně prodraží. Pro tuto platbu jsou k dispozici dva tarify:

 • 14 dní: 7 Kč/den = 99 Kč
 • 1 měsíc: 6,4 Kč/den = 199 Kč

Vysoká cena za platbu SMS je proto, že velkou část poplatku zinkasuje mobilní operátor. Rozhodně vám proto doporučujeme platit předem kartou nebo bankovním účtem.

Pokud byste s členstvím nebyli spokojení, databáze se vám nelíbila nebo bylo cokoliv špatně, můžete zažádat o vrácení peněz, a to do 14 dní od zaplacení. Premium účet je navíc prvních 14 dní zdarma. To je dost dlouhá doba na to si vše okoukat a rozhodnout se, zda se vám služba zamlouvá.

Výhody Přehraj.to

 • Velký výběr seriálů a filmů online
 • Vysoká kvalita souborů
 • Bez reklam
 • Příznivá cena – vyjde vás to levněji než třeba online televize nebo streamovací servery
 • Možnost platit 3 způsoby
 • Lze si vydělat provizemi přes Upload program
 • Prvních 14 dní je Premium účet zdarma
 • V případě nespokojenosti můžete zažádat o vrácení peněz do 14 dnů od platby

Nevýhody Přehraj.to

 • Pro sledování a stahování je nutná registrace
 • Nelze sledovat či stahovat zdarma (pouze ve spojení s Upload programem)
 • Ač mají v pravidlech napsáno, že nelze nahrávat soubory, které by porušovaly autorská práva, na serveru se přesto vyskytují pirátské kopie

Shrnutí

Přehraj.to je skvělá alternativa online televizí a streamovacích serverů. V databázi najdete prakticky jakýkoliv film, seriál nebo reality show, a to ve všech možných kvalitách od té nejmenší až po HD, s dabingem či bez. Ve srovnání s Ulož.to zde však nenajdete jiné soubory než jen filmy a seriály (například knihy, hry atd.).

Vše lze sledovat online nebo stahovat, a to bez omezení a bez reklam. Neexistuje zde žádný kredit, který by vás omezoval v počtu souborů na den či měsíc. Stačí jen zaplatit členství a můžete se do toho pustit dle libosti. Členství je povinné a bez něj si nepustíte vůbec nic. Ulož.to naopak dovoluje omezené stahování i bez registrace.

Cena za Přehraj.to je velmi příznivá, nabízí 3 způsoby platby a za členství se platí jednorázově. Nedoporučujeme platit SMS, jelikož to se značně prodraží. Premium účet si navíc vyzkoušíte na prvních 14 dní zcela zdarma. A pokud by se vám po zaplacení cokoliv nepozdávalo, můžete zažádat o vrácení peněz, a to do 14 dní od zaplacení.

Přehraj.to rozhodně doporučujeme všem fanouškům filmů a seriálů. Služba je to poměrně laciná a nabízí spoustu zajímavých titulů. Uživatelské rozhraní je přehledné, takže se v něm snadno zorientujete a Přehraj.to si rychle oblíbíte.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

3.9/5 (74 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

36 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Docela chudý výběr, spousta filmů není k dispozici.

 2. Je to super

 3. Byly to fajn stránky, ale již nějakou dobu tam nějaký chytrák nahrává seriály, kde uvede název a číslo dílu, ale přitom se jedná o starý díl. Dost lidí videa nahlasuje, ale nikdo s tím nic nedělá. Dále dost filmů a seriálů tam už ani nejsou, nedají se dohledat, byly smazaný. Tak za mě jsou to nyní stranky na nic, vyhozené peníze.

 4. Dobrý den rada bych sledovala filmy které si najdu na you tube ale u vás to nejde odkazujete jinam

 5. Vyhozené penize

 6. Dobrý den, prosím proč když kliknu na TV na přihlášení nereaguje to… celé roky používáme prehraj to a normalně vše šlo…teď se mi změnila obrazovka na nějakou tmavou (novou) a nejde se přihlásit… Synovi na TV jde, mě na telefonu také,ale na druhé TV né… děkuji za odpověď

 7. nenašel jsem tu kategorii pro dospělé poradíte mi?

 8. Mám předplatné a akorát sem vyhodil peníze věčně se to srka a nejde to

 9. Reply
  Jolanta MUDr. 3.4.2023 v 18:05

  Mám předplatné už skoro rok,jsem spokojená.

 10. Taky jsem zklamaná. Mám zaplacené roční předplatné a poslední dobou zjišťuji, že je opravdu hodně filmů pryč a nikde jsem nenašla důvody.

1 2 3

Přidat komentář

Recenzer
Logo