Campiri

Internetová platforma Campiri nabízející pronájem obytných vozů nebo karavanů pro naplnění vašich cestovatelských snů vznikla v roce 2020. Od té doby se může pyšnit nejen naprosto skvělým hodnocením uživatelů kteří služeb Campiri již využili, ale i poměrně širokým výběrem z více než 700 vozidel k pronájmu.

Pokud je pro vás ideální dovolená právě ta na kolech, kdy již samotná cesta je cíl a zkrátka ani skvěle vypracovaná marketingová kampaň komerční cestovní kanceláře vás o lepší dovolené nepřesvědčí, možná je na čase zvážit služeb Campiri které vám v následující recenzi představíme.

V recenzi se dozvíte vše podstatné, co pro vaši dovolenou na kolech potřebujete znát včetně veškerých poplatků a dalších služeb které Campiri svým klientům poskytuje. Pokud jste vlastníkem obytného vozu či karavanu, určitě se i vám vyplatí číst dál, neboť u Campiri můžete svůj vůz pronajmout, vydělat a zároveň tím někomu pomoci splnit si sen o netradiční dovolené dle vlastní režie.

Campiri

 

Jak Campiri funguje?

Campiri na jednom místě propojuje majitele a půjčovny karavanů s koncovými zákazníky bez nutnosti osobních návštěv autopůjčoven či zdlouhavého procházení nabídek obytňáků k pronájmu a to vše se zárukou kvality. Campiri má v nabídce širokou škálu pojištěných karavanů od campervanů, polointegrovaných, integrovaných vozů až po obytné vestavby, tažné přívěsy za automobily a speciální typy obytných vozů.

Zájemci o pronájem vozu mají k dispozici přehledný katalog, jehož prohlížení lze za pomocí chytrých filtrů lehce personalizovat. Za zprostředkování pronájmu obytného vozidla si platforma Campiri účtuje poplatek ve výši 4 % z hodnoty rezervace, na oplátku vám ovšem poskytne kvalitní zákaznický servis, vyřídí administrativu a bude tu pro vás v případě řešení sporů.

Přejít na web

Pronájem obytných vozů a karavanů

Pokud máte zájem prohlédnout si online katalog a vybrat si svého motorového společníka na cesty, stačí vám k tomu pouze navštívit internetové stránky a učinit nezávaznou poptávku. Každý nabízený vůz má svou vlastní informační stránku, která obsahuje veškeré důležité informace včetně základního popisu, výbavy, pravidel, podmínek užívání a autentických fotografií.

Vůz lze ihned rezervovat, během samotné rezervace je vypočítána celková částka k úhradě za pronájem a známá je i vratná kauce. Po rezervaci je nutné dopředu uhradit zálohu 50 % z celkové ceny. Pokud si svůj výlet rozmyslíte, rezervaci lze samozřejmě i zrušit. V případě storna je ovšem nutno podotknout, že poplatek za zprostředkování rezervace je nevratný a storno poplatky jsou procentuálně odstupňovány v závislosti na datu vašeho zrušeného odjezdu.

Nabídka pronájmu vlastního obytného vozu nebo karavanu

Nabídnout svůj obytný vůz přes online platformu Campiri je možná snazší, než se může zdát. Podmínky, které musí vůz splňovat jsou poměrně jasně dané a základní podmínkou je, aby měl obytný vůz pohodlná místa k přespání a veškeré platné dokumenty. Pokud váš vůz tyto podmínky splňuje a vy máte chuť za úplatu zapůjčit svůj obytný vůz v době kdy ho zrovna nepotřebujete, můžete bez obav vložit vůz do nabídky Campiri.

Pokud si nebudete s vložením vozu k pronájmu jisti, s celým procesem vám ochotně pomůže pověřená osoba ze společnosti Campiri. Cenu za pronájem vozidla si určujete vy sami a taktéž veškeré sankce či pokuty jsou ve vaší režii. Obytný vůz nemusí mít havarijní pojištění, to vám stejně jako bezpečné parkování zařídí právě Campiri. Poplatek za zprostředkování pronájmu činí maximálně 20 % z hodnoty rezervace.

Výhody a nevýhody

Hlavní výhodu shledáváme v samotné podstatě projektu Campiri jenž šetří čas při výběru toho pravého vozu pro vaši dovolenou. Webové stránky Campiri jsou naprosto transparentní a pokud si vůz chcete půjčit, jsou vám veškeré poplatky známé již během rezervace a tento fakt shledáváme nejpodstatnější a nejvýznamnější výhodou.

Služby Campiri sice nejsou zcela zdarma, ale 4 % poplatek za zprostředkování pronájmu se nám zdá vcelku odůvodněný vzhledem k poskytnutému zákaznickému servisu. Zákaznický servis lze navíc kontaktovat naprosto kdykoliv prostřednictvím online chatu, v pracovních dnech je k dispozici telefonní linka. Každá mince má dvě strany a nevýhoda Campiri z našeho pohledu spočívá zejména v celku vysokých storno poplatcích které v případě zrušení rezervace 14 dní před zahájením pronájmu činí dokonce celých 100 %.

Shrnutí

Internetový zprostředkovatel pronájmů obytných vozů a karavanů Campiri přináší do světa turistiky nové možnosti a možná otevře dveře i tam, kde jste si je ani nepředstavovali. Ať už služeb Campiri využijete jako nadšení cestovatelé nebo jako majitelé obytných vozů, zajisté se není třeba obávat negativních zkušeností, neboť i za tak poměrně krátkou dobu svého působení si společnost vydobyla opravdu dobré jméno.

Campiri nabízí své služby za transparentních podmínek které jsou předem jasně stanovené a v případě, kdy sečtete náklady za pronájem vozu, který je zároveň vaším domovem na cestách, se poplatky spojené se zapůjčením obytňáku mohou jevit téměř jako zanedbatelné. Nám nakonec nezbývá než vám Campiri doporučit a popřát vám šťastnou cestu plnou šťastně najetých kilometrů a nezapomenutelných zážitků.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (70 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo