Sázkové kanceláře

Stačí se přihlásit do svého profilu a můžete začít hrát. Sázkové kanceláře jsou v dnešní době přístupné všem, české prostředí je proslulé svou pestrou nabídkou.

Online zábava má v dnešní době velmi různorodé formy, můžete si vyzkoušet také kurzové sázení. Dříve bylo možné podávat tikety jen na pobočce, díky dostupnosti internetu se možnosti výrazně rozšiřují. Kromě sportovních duelů se nabízí i sázky na různé společenské události nebo volby. Užijete si přenosy ze světa fotbalu, hokeje i dalších sportů a k tomu máte zajímavé příležitosti k sázkám, to je pro fanoušky ideální varianta. Pojďme si proto dát k dobru několik rad a tipů, jak vybrat sázkovou kancelář. Poté, co si přečtete náš článek, budete mnohem více vtaženi do děje a rozhodování bude snadnější.

Co je to sázková kancelář?

Velmi jednoduše řečeno, sázková kancelář je místem, kde se společně potkávají sportovní fanoušci a bookmakeři, podávají se tikety a fandí se při sportovních přenosech. Dříve se hráči dobře bavili na pobočkách, dnes stále častěji hrají s mobilní aplikací ve svých smartphonech v pohodlí domova. Jaké věci bychom měli zohlednit, když si chceme dobře vybrat?

V úvahu připadá více proměnných

Určitě nebude rozhodovat jen jeden atribut, a to i v případě, že by šlo o mimořádně atraktivní bonus. Je třeba, abyste všechny možnosti na trhu podrobili důkladnému zkoumání a měli přehled o tom, co vám mohou nabídnout. Čím více kritérií pro rozhodování, tím lépe. Nejsou to jen velká nabídka kurzů, bohaté bonusy, platební metody, které s oblibou využíváte i jinde nebo propracovaný klientský servis. Měli byste si rovněž ověřit, jestli má zvolená sázková kancelář oficiální licenci od Ministerstva financí ČR.

Nerozhodujte se rychle a ukvapeně

Je vhodné, abyste si vše pečlivě rozmysleli. Registrovat se totiž můžete jenom jednou, do sázení investujete peníze a promyšlená volba je tím pádem velmi důležitá. Možná si počkáte na bonus, který obvykle přijde ruku v ruce s nějakou velkou sportovní akcí. Nebo dáte důvěru sázkové kanceláři, jejíž doménou jsou přenosy z vaší oblíbené fotbalové ligy? Rozhodnutí je vždy na hráči. A když mu předejde zevrubná analýza aktuálních variant na trhu, bude to rozhodně dobrý krok.

Nejlepší sázkové kanceláře

Sázkové kanceláře na českém trhu nabízí opravdu hodně. Pokud si z nich chcete zvolit takovou, která vám bude maximálně vyhovovat, věnujte pozornost našim podrobným recenzím. Pro každého hráče jsou primární jiné atributy, proto se snažíme o komplexní přístup a pohled z různých úhlů.

Představme si proto nejdůležitější jména, která už někdy zaslechl snad každý český sportovní fanoušek. Některé z nich určitě i proto, že fandí fotbalovému nebo hokejovému týmu, s nímž vybraná sázková kancelář dlouhodobě spolupracuje v roli sponzora.

Tipsport

Sázková kancelář Tipsport zahájila své působení již na začátku devadesátých let, sídlí v Berouně a je jasnou českou jedničkou s velmi početnou sázkařskou komunitou. Od roku 2017 provozuje také vlastní internetové kasino. Do holdingu Tipsport patří i sázková kancelář Chance.

Tipsport nabízí propracovanou formu Live sázek, hráči se mohou inspirovat v populární Tiket aréně. Samozřejmostí jsou rovněž tisíce sportovních přenosů z celého světa, o které se stará Tipsport TV a propracovaná mobilní aplikace. Internetové sázení je spuštěno již od roku 2009 a prošlo si za tu dobu velmi dynamickou změnou. Za sázení a aktivitu mezi hráči přistanou na vašem kontě nety, které pak můžete poslat do hry při sestavování dalších tiketů. Nejnižší možná sázka je 5 CZK.

Registrovat se

Fortuna

Sázková kancelář Fortuna je dnes česká dvojka, která se dočkala založení už v roce 1990. Zaměřuje se nejen na kurzové sázení, ale také na technické hry. Aktivní hráči si mohou užít sportovní přenosy v rámci Fortuna TV. V sekci Inspirace si lze prohlédnout již vsazené tikety a dát šanci také loterii nebo kasinu.

Připravena je také mobilní aplikace, ve které si mohou hráči vsadit na vybrané zápasy i oblíbený Bet Builder. K dispozici jsou více než tři desítky sportovních odvětví, díky čemuž mají hráči o zábavu postaráno na dlouhou dobu. S dalšími tipéry je možné být v kontaktu prostřednictvím sekce Komunita. Minimální sázka je 10 CZK.

Registrovat se

Betano

Nováček na českém trhu, který má velký potenciál. I tak by se dala v krátkosti popsat sázková kancelář Betano, jejíž původ bychom našli v Řecku. Dnes tato značka působí nejen na evropských, ale i na jihoamerických trzích.

Předností Betana je velmi atraktivní Bet Builder a nabídka živých přenosů, mínusem naopak může být absence klasických poboček. Registrace probíhá bez výjimek online, ověřit totožnost můžete jen prostřednictvím internetového bankovnictví. Výhodou je zde také live chat s operátory, kteří snadno a rychle odpoví na otázky hráčů. Sázka začíná na pouhých 5 CZK.

Registrovat se

Chance

Tato sázková kancelář je jedním z dlouholetých hráčů na českém trhu, poprvé se objevila v roce 1991 a je pevně spjatá s ostravským regionem. Po celé ČR má přes dvě stovky kamenných poboček, v roce 2009 bylo také poprvé možné sázet online. Hráči dostávají za svou aktivitu tzv. goldeny, které pak mohou využít na své sázky.

Chance nabídne více než čtyři desítky různých sportovních odvětví a bohatou inspiraci v diskuzním fóru nebo na Tiket aréně. Má také propracovanou aplikaci pro smartphony. Bohužel však chybí oblíbený Bet Builder. Bohatou nabídku sportovních přenosů přináší Chance TV. Nejnižší možná sázka, kterou lze poslat do hry, je 5 CZK.

Registrovat se

forBet

Tato sázková kancelář přišla do ČR po několika letech působení v Polsku, licenci u nás získala v roce 2022. V porovnání se zavedenými společnostmi je nabídka kurzových sázek na forBet relativně nízká a zatím také chybí live streamy. Výhodou však je rychlý registrační proces a také možnost live chatu s podporou.

V přípravě je mobilní aplikace, která potěší řadu hráčů. V ČR chybí kamenné pobočky, registrace je tedy možná jen skrze bankovní identitu. Jinými slovy, jediná cesta k ověření totožnosti vede přes internet.

SYNOTtip

Skupina Synot byla založena už na začátku devadesátých let, dnes úspěšně působí v několika desítkách světových zemí. Sázková kancelář SYNOTtip se poprvé objevuje v roce 2003. Majitelům telefonů s operačním systémem Android je k dispozici mobilní aplikace. Vlastníci zařízení s iOS se takové příležitosti zatím nedočkali.

Předzápasové a live sázky mohou být umístěny na jedné sázence. Nevýhodou je absence klasických kamenných poboček, k dispozici nejsou ani živé přenosy. Chybí také diskuzní fórum pro zájemce, kteří chtějí diskutovat o sportu s dalšími hráči. Minimální sázka činí 10 CZK.

Registrovat se

Sazkabet

Kurzové sázení umožňuje Sazkabet už od roku 1996, o třináct let později se dočkali také všichni příznivci online sázek. Tato sázková kancelář navazuje na historii společnosti Sazka, která se začala psát v polovině padesátých let minulého století. Výhodou je velmi početná síť poboček, v ČR jich najdete téměř osm tisíc.

K dispozici je oblíbený Bet Builder i řada online streamů. Výhodou je live chat pro registrované hráče nebo aplikace pro smartphone. Nabídka kurzového sázení se ale zaměřuje hlavně na nejpopulárnější evropské sportovní ligy, příležitostí u méně oblíbených soutěží už tolik není. Nejnižší možná sázka na tiket činí 10 CZK.

Registrovat se

MerkurXtip

Sázková kancelář MerkurXtip byla spuštěna v létě 2022, samotná společnost Merkur však působí v českém prostředí už po tři desetiletí. Zatím není k dispozici aplikace pro smartphone, chybí také nabídka live streamů. Nabídka sázkových příležitostí také není příliš bohatá, nemůže konkurovat české špičce.

Výhodou je možnost live chatu a aktivita na sociálních sítích, ze kterých se hráči dozvědí jako první o všech atraktivních novinkách. Ověření identity je možné pouze prostřednictvím Bank ID. Nejnižší sázku lze podat už za 10 CZK.

Registrovat se

Nabídka sportů

V nabídce každé sázkové kanceláře najdeme nejoblíbenější sportovní odvětví, které mají rádi tipéři na všech kontinentech, tedy fotbal, hokej nebo tenis. Protože platí, že v rozmanitosti je síla, jsou tu pro hráče i další sportovní disciplíny, ze kterých si lze vybírat. Patří sem například florbal, volejbal nebo stále populárnější e-sporty.

Obvyklým minimem je třicet sportů, kurzovou nabídku obohacují i různé společenské akce, jako udílení filmových ocenění, parlamentní volby v různých zemích a sázky na výsledky televizních soutěží. Myslí se i na zámořské sporty, jako je americký fotbal nebo baseball, ale také na tradici, kterou představují dostihy nebo golfové turnaje.

Výše kurzů

Alfou a omegou sázkových kanceláří je také výše kurzů. Obecně platí, že čím je kurz vyšší, tím může být zajímavější i výhra. Nikdo vám nebrání, abyste si založili konta u různých sázkových kanceláří a vybírali si podle aktuálních kurzové hladiny. Renomovaná sázková kancelář nabídne atraktivní kurzy, které jsou k vidění hlavně u nejpopulárnějších lig a turnajů.

Bonusy

Zajímavá nabídka bonusů může být jedním z faktorů, které ovlivní vaši volbu. Existují různé formy bonusu, jako je bonus za vklad, bonus za registraci nebo sázka bez rizika, označovaná také jako Free Bet. Aby sázková kancelář zaujala potenciální klienty, musí mít připraveny atraktivní bonusy pro nové hráče, to je vlastně nepsané pravidlo.

Vždy si pečlivě přečtěte všechny podmínky bonusů. Někdy stačí jen dokončit registraci, jindy musíte poslat do hry v určitém časovém horizontu požadovanou finanční částku, abyste vám byl avizovaný bonus připsán na hráčské konto.

Trhy

Nejlepší sázkové kanceláře přinášejí široký repertoár sázkových příležitostí. Setkáte se proto nejen se sázkami na výsledek nebo počet branek, ale také s handicapy nebo sázkami, které se týkají počtu karet ve fotbalovém utkání nebo vyloučení v hokeji. Lze sázet na počty faulů, statistiky jednotlivých hráčů, počet střel nebo standardních situací.

U nejoblíbenějších sportovních lig se dá očekávat velký počet možností, nižší ligové soutěže, o které je podstatně menší zájem, pak nabídnou jen základní příležitosti. Platí to pro všechny sporty, například NHL bude mít úplně jiný dosah než druhá švédská hokejová liga.

Licence

Bezpečnost je až na prvním místě, jak praví známý slogan. Klíčovým ukazatelem, který sázkaři napoví, je licence vybraných regulátorů trhu. Může jít například o UK Gambling Commission, Malta Gaming Authority nebo licenci z Curacaa a Gibraltaru. V českém prostředí je to licence udělovaná MFČR.

Live sázení

Široká nabídka živých přenosů je důležitá, sázkaři pak mají z čeho vybírat. Renomované sázkové kanceláře vědí, že řada hráčů preferuje právě live sázky a snaží se jim proto vyjít maximálně vstříc. Přinášejí bohatý výběr soutěží, na které je umožněno sázet live, rychlý příjem sázek (max. 3 sekundy) a také zajímavé kurzy.

Live streaming

Dalším důležitým bodem, který byste měli při výběru sázkové kanceláře pečlivě zvážit, je možnost sledování live streamů. Nejlepší sázkové kanceláře se zaměřují na populární soutěže, jako jsou La Liga nebo Bundesliga. Řada sázkových kanceláří nabídne přenosy také z mnoha jiných ligových soutěží. Jsou to právě ty, které sleduje a máte v nich své dlouhodobé favority?

Vklad a výběr

V moderním světě jsou možnosti depozitů u sázkových kanceláří hodně pestré, platební metody se neomezují jen na debetní karty a bankovní převody, počítá se také s elektronickými peněženkami. Využít můžete i vklad na pobočkách, který už v 21. století není v konkurenci jiných variant tak oblíbený. Pokud je pro vás zajímavý, zjistěte si, kolik poboček máte ve svém městě.

Čím bohatší výběr mezi formami vkladu prostředků na hráčský účet, tím lépe. Spoléhejte se hlavně na ty, které patří mezi vaše oblíbené. Zaměřit byste se měli i na možnosti výběru. Jde o rychlost, se kterou jsou prováděny potvrzené výplaty a například také o to, zda lze provést výběr osobně na pobočkách.

Limity

Sázkaři, kterým se daří, se mohou dočkat limitů svých sázek. Většinou jde o omezení výše vkladu na hráčské konto, jindy je ve hře maximální výše sázky. Někdy může výši sázky dokonce schvalovat bookmaker, což bude chvíli trvat. Pokud se sázením začínáte nebo hodláte poslat do hry jen symbolické sumy, o tyto limity se vlastně nemusíte starat. Plánujete vyšší vklady? Zjistěte si, jestli má vámi vybraná sázková kancelář nějaké omezení, pokud jde o vklady či výběry.

Aplikace

Pokud nejste u PC každé odpoledne, ale trávíte čas hlavně s mobilem v ruce, není co řešit. Vybraná sázková kancelář musí mít vlastní aplikaci a umožnit tak svým klientům sázení i prostřednictvím smartphonu. Jde o pohodlnou a rychlou formu, podat sázenku můžete už v příštím okamžiku a nepotřebujete nic než jedno jediné zařízení. To, které máte neustále u sebe. Aplikace, která je dostupná pro operační systémy Android a iOS, je proto velmi podstatným plusem.

Podpora

S kvalitní klientskou podporou můžete řešit různé otázky. Nespoléhejte se na to, že vše půjde naprosto hladce. Lze se zeptat na cokoliv, co vás právě zajímá. Velkou výhodou je nonstop provoz podpory a rychlost, se kterou se přistupuje k jednotlivým dotazům. Opravdu dobrá sázková kancelář nemá jen jednu formu podpory, počítá s live chatem, ale také telefonickou podporou nebo nabízí odpovědní formulář. Vstřícnost zaměstnanců podpory rozhoduje o mnohém, pokud bude na velmi špatné úrovni, hráči se raději registrují někde jinde.

Bet Builder

Umožní vybraná sázková kancelář tuto inovativní službu? Pokud ano, je to určitě výhodou. Jednoduše řečeno, Bet Builder vlastně znamená, že si můžete sestavit vlastní sázku. Zahrnuje totiž více tipů týkajících se jednoho utkání, sázky se vzájemně kombinují a kurz tak může výrazně narůst. Příkladem může být duel mezi Barcelonou a Realem Madrid. V rámci jednoho tipu budete mít na tiketu střelce, sázku na počet rohů domácího mužstva a k tomu celkový počet ofsajdů. Zní to velmi zajímavě, že?

Přehlednost webových stránek

Nejde jen o aplikaci pro mobily. Určitě se budete přihlašovat i na PC, číst si analýzy a různé postřehy. Webové stránky sázkové kanceláře musí být pro vás dokonale přehledné. Kam kliknout, když si chci vybrat konkrétní zápas a jeho příležitosti? A co udělat, když hodlám podat sázenku? Pokud máte ve všem jasno, je to velmi dobrá zpráva.

Otázky a odpovědi

Jak se registrovat u sázkových kanceláří?

U řady českých sázkových kanceláří můžete provést registraci na pobočce, ale pohodlnější je nepochybně online forma. Stačí splnit základní podmínky, mezi které patří mj. plnoletost.

Na jaké příležitosti mohu sázet u sázkových kanceláří?

V první řadě jde o sportovní výsledky, kurzové sázení v sázkových kancelářích má ale více odvětví. Může zahrnovat sázky na kulturní a společenské události nebo výsledek parlamentních voleb.

Co jsou to Live sázky?

Jednoduše řečeno, jde o sázení v průběhu jednotlivých zápasů. Sázkové kanceláře se neomezují jen na předzápasové sázky, kterým se také říká prematch, ale mají mnohem bohatší nabídku.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz osobám mladším 18 let.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (128 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt. Jsme i na sociálních sítích: Instagram a Facebook.

1 komentář
  1. Sázkové kanceláře využívám zejména když jsou nějaká důležitá sportovní utkání. Nejlepší zkušenost mám rozhodně s Tipsportem, ale ani Fortuna není k zahození. Jsem spokojený s obojím, takže je pravidelně střídám, případně sázím na obou.

Přidat komentář

Recenzer
Logo