O nás

Recenzer je praktický internetový portál plný recenzí a návodů, který se zabývá výběrem těch nejlepších a nejzajímavějších produktů i služeb z mnoha různých kategorií. Hledáme nejen klady, ale také zápory a snažíme se vždy zohlednit to nejdůležitější, aby to pomohlo při výběru a následném nákupu. Každá recenze je objektivní, srozumitelná, nezaujatá a přehledná.

Vždy se snažíme zjistit maximum zásadních informací, technických údajů, funkcí a dalších parametrů. Díky spolupráci s Heurekou si navíc můžete každý produkt porovnat od nejlevnějšího a koupit jej za tu nejlepší cenu, případně rovnou v akci nebo od ověřeného e-shopu.

Napsali o nás

Přehled vybraných médií, kde nás zmínili:

reflex logo

Naše desatero

  1. Recenze jednotlivých produktů a služeb je tvořena samostatně a nezaujatě.
  2. Porovnáváme všechny důležité parametry u každého výrobku a služby.
  3. Tvoříme do detailu propracované nákupní manuály tzv. „Jak vybrat“.
  4. Snažíme se o detailní srovnání několika produktů najednou pro lepší přehled.
  5. Sbíráme zkušenosti i důležité informace od různých uživatelů/zákazníků/výrobců/techniků/prodejců.
  6. Sháníme zajímavé tipy z reálného využívání produktu či služby, pro lepší představu využití.
  7. Zjišťujeme a doporučujeme, jak jednotlivé výrobky/služby používat, vylepšovat atd., aby jejich fungování bylo dlouhodobé a co nejvíce efektivní.
  8. Každý den procházíme všechny dotazy i komentáře a snažíme se na všechny odpovídat co nejrychleji.
  9. Pravidelně aktualizujeme informace, aby byly stále aktuální.
  10. Díky spolupráci s Heureka.cz pomáháme se srovnáním produktů a umožňujeme nakoupit za tu nejlepší cenu.

Jak vlastně pracujeme?

Na trhu se dá narazit na obrovské množství produktů od mnoha výrobců, díky čemuž není možné je všechny otestovat a vyzkoušet fyzicky. To je také důvod, proč se snažíme našim čtenářům co nejvíce usnadnit výběr toho správného produktu či služby a zajistit pro ně co nejvíce informací.

Vždy začínáme tím, že si důkladně prostudujeme každou kategorii a vybereme ty nejvhodnější produkty, o kterých máme jistotu, že vás budou zajímat.

Zaměřujeme se na takové produkty, které jsou k dostání na českém trhu a je o ně velký zájem, případně takové, o kterých si myslíme, že by se mohly zákazníkům v budoucnu zamlouvat.

Následně posbíráme co nejvíce informací z několika desítek zdrojů, a to včetně internetových stránek výrobců či prodejců. Nevynecháváme ani recenze od zákazníků, kteří si již vybraný produkt zakoupili, vyzkoušeli a následně se podělili o své zkušenosti a postřehy.

Všechny takto získané informace poté zpracujeme a vybereme z nich to nejpodstatnější, co má nejvyšší informativní hodnotu a nejlépe dokáže přiblížit, co vlastně takový produkt/služba obnáší, jaké parametry jsou u něj zásadní, zkrátka se snažíme poskytnout co největší množství informací.

To vše přenese náš redaktor do recenze, kterou pro naše čtenáře připraví tak, aby obsahovala vše podstatné. Každou takovou recenzi poté najdete na našem portálu.

Recenzer.cz
Logo