Cloudworkers

Internetová stránka Cloudworkers.company vám nabídne přivýdělek moderováním chatu. S nabídkou práce zde najdete i FAQ, kontaktní formulář nebo recenze od lidí, kteří spolupráci s Cloudworkers již vyzkoušeli. Novinky a aktuality vám Cloudworkers představí i na svých sociálních sítích.

Cloudworkers

Představení

Britská společnost Cloudworkers Ltd. vznikla v roce 2015, a dnes patří mezi největší firmy zabývající se moderováním chatů. Pro Cloudworkers pracují lidé z více než 70 zemí, a chaty se provozují ve 20 světových jazycích, jejichž součástí je i čeština. Recenze od lidí, kteří si spolupráci s Cloudworkers již vyzkoušeli, se různí. Někteří uvádí nespokojenost s nízkými výdělky a náplní práce, jiní si chatování chválí jako dobrý přivýdělek, například k mateřské dovolené.

Náplň práce

Moderátorem chatu pro společnost Cloudworkers může být pouze osoba starší 18 let. Nutností je počítač či notebook, připojení k internetu a dobrá znalost jazyka. Protože se nejedná o zaměstnání na plný úvazek, ale práci na živnost, budete k řádnému vykonávání této práce potřebovat i živnostenský list. Pracovat můžete z pohodlí domova, anebo z dovolené. Práce je navíc časově flexibilní. Můžete pracovat celý den, nebo jen pár hodin denně či týdně. Je to jen na vás.

K moderování chatů nejsou potřeba předchozí zkušenosti. Náplní této práce bude psát textové online zprávy na sociálních platformách, a vaším cílem pak stimulovat konverzace a kultivovat dlouhodobé vztahy s klienty na druhé straně klávesnice. Ti utrácí za každou odeslanou zprávu, z kterých následně získáváte provizi. Tu vám Cloudworkers vyplatí jednou měsíčně na účet. Platbu obdržíte během prvních 10 pracovních dnů v měsíci na svůj bankovní či PayPal účet.

Registrace

Pokud vás uvedená nabídka přivýdělku zaujala, stačí se bezplatně registrovat na Cloudworkers.company. V přihlašovacím formuláři uvede své jméno, e-mail a datum narození. V poslední části formuláře napište pár vět o tom proč chcete pro Cloudworkers pracovat, a proč by měli na pozici moderátora chatu přijmout vás. V nejbližší době po vyplnění a odeslání registračního formuláře vás kontaktuje personalista a domluví se s vámi na dalším postupu.

Kontakt


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (80 hodnocení)
​​

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo