Mimibazar

Mimibazar je internetový bazar a portál pro maminky. Můžete na něm nabízet a kupovat starší a použité věci, vyměňovat, věnovat, a dokonce i půjčovat. Mimibazar je také známý díky velké komunitě uživatelek, které sdílí zkušenosti a rady v různých vláknech na fóru.

mimibazar

Logo – Mimibazar

Představení bazaru

Mimibazar provozuje Czech News Center a.s. se sídlem v pražských Holešovicích. Portál byl založen v roce 2013. Bazar provozuje ve dvou formách. Jednak můžete nakoupit ve formě aukce, druhou možností je zboží z Mimishopu, které má pevně stanovenou cenu.

Pokud chcete něco inzerovat, je nutné přihlásit se k jedné z variant členství. Ty mají v současné době 7 podob, přičemž jedna možnost je zcela zdarma. Závisí jen na vás, kolik inzerátů chcete podávat, jak dlouho mají být vyvěšené apod.

Přejít na Mimibazar

Přehled možností inzerce

V bazaru se můžete jednoduše zadat název zboží, které hledáte, nebo se orientovat podle kategorií. Najdete zde například sekce Hračky, Dětské potřeby (dětské chůvičky, monitory dechu, kojící polštáře, nosítka, autosedačky, kočárky), Dospělí, ale také Antikvariát, Školní potřeby, Elektronika, Kosmetika a parfémy, Auto – moto, a další.

Rozpětí je tedy opravdu široké a sortiment se zdaleka neorientuje pouze na děti. Kromě klasické koupě můžete také vyměňovat nebo získat zboží zcela zdarma. Lze vybírat také na základě velikosti či značek. Některé inzeráty po čase přejdou do slevy.

Mimibazar je známý také díky fóru. Najdete zde diskuze na téměř jakákoliv témata, různé tipy a triky, které vám pomohou v domácnosti, recepty, návody a další.

Služby a ostatní

Pro odpověď na inzerát není potřeba zařizovat placenou úroveň členství. Nakupování samotné je jednoduché. Každý formulář má k dispozici kontaktní formulář. Vyplněním kontaktujete inzerenta a dáte mu vědět, že máte zájem.

Prodávající vás bude následně kontaktovat a domluví se s vámi na předání a platbě. Jakým způsobem vše provedete, je už jen na vzájemné domluvě.

Zajímavé odkazy

Kontakt

 • Telefon: +420 225 977 111
 • Email: podpora@mimibazar.cz
 • Sídlo společnosti: CZECH NEWS CENTER a.s., Komunardů 1584/42,, 170 00 Praha 7
 • Facebook: Mimibazar.cz
9.5 Celkové hodnocení
Český inzertní portál

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
7.1Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
7.1
Jednání se zákazníkem
7.1
Kvalita sortimentu
7.1
Klady
 • přehledný web
 • množství kategorií
 • nabídky práce a nemovitostí
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

44 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 0.5
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  20

  Mimibazar je podvod..bohužel..naštĕsti jsem dostala email jako varování před takovými podvody..chtĕla jsem si koupit legíny od p.Moniky Chramostove Bednářové..nevim jestly je to její pravé jméno ale jsem nechtəla zaplatit předem protože jsem dost ostražita tak mi slibila že mi posle legíny přes Zásilkovnu..a hadejte co se stalo..ona jsi je klidnĕ prodáva dal…

  Zápory: Je to podvod!davejte si lidi na to pozor!neplaťte nic předem!
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Mimibazar využívám asi 6 let, nakupuji na děti většinu oblečení, ne z důvodu lenosti běhání po obchodech, ale z důvodu úspory času. Téměř vždy jsem s nákupy spokojená. Také po dětech oblečení prodávám, ani s prodejem jsem neměla nikdy žádný problém. Za mne je MMB velmi užitečný pomocník. Za celou dobu jsem se nesetkala s jediným podvodem.

  Klady: velký výběr, rozumné ceny, ochota prodávajících
  Zápory: O
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. Mimibazar jsem si zamilovala v době, kdy jsem čekala své první dítě. Od té doby jsem tu každý den, protože tuto komunitu sleduji. Hlavně se tu člověk dozví zajímavé rady, a ještě sežene báječné recepty, na kterých si pochutná celá rodina.

 4. Já si sem chodím pro maminkovské rady, ale hlavně na recepty. Mám ráda, když jsou jídla osvědčená a vím jistě, že jsou vhodná i pro dítě.

 5. Na mimibazaru jsem sehnal hodně věcí pro naše děti, navíc manželka si tam chodí i pro různé rady. Takže za mě dobrý portál.

 6. Já tedy na mimibazar chodím ráda, protože tu pořídím vše potřebné pro prcky. Je to užitečný server.

 7. Mimibazar je skvělý portál, kde seženu spoustu zajímavých informací od jiných maminek i věciček.

 8. Jsem na mimibazaru den co den. Hlavně tam sosám zajímavé recepty a různé rady do domácnosti, třeba na čištění skvrn a podobně.

 9. Mimibazar navštěvuji každý den, dozvím se tam spoustu rad a také seženu levné oblečení pro děti. Jsem opravdu spokojená a vděčná i za mnohé recepty, co tu jsou.

 10. 0.5
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Aby to nedopadlo jako s vinted….katastrofa…Proboha uz tu hruuuuzuuu zruste! Proste si zruste profily, odinstalujte appku, zablokujte stranku, vycistete historii a cookies, a uz tam nikdy nelezte !
  Je to podvod neskutecnych rozmeru. Jejich podvodna reklama v TV je jiz setrena Radou pro tv vysilani. Falesna reklama na bezplatne obchodovani! Tady to vidite, okradeni jste vsichni. Ja tam uz 3 roky nastesti nejsem,tudiz me nehejtuji,nikomu nic nedluzim,nikdo me neokradl,a nemusim urgovat tyto s*****.

  Klady: Byla jsem tu chvili Ale nic moc
  Zápory: Hejty ve foru, bezduvodne blokace, o nicem, a hlavne jen placene sluzby, nic neni zdarma
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
1 2 3

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo