Rohlik.cz je internetový obchod s potravinami. Na e-shopu Rohlik.cz ale nakoupíte nejen potraviny – nabízí i další zboží. Podmínkou nákupu v e-shopu je bezplatná registrace, objednávku potom kurýr doručí až ke dveřím. Nebo si ji můžete vyzvednout sami na odběrném místě Rohlík Point. Kromě online katalogu zboží najdete na e-shopu i novinky v sortimentu, výhodné akce a slevy na zboží nebo odkazy na sociální sítě, kde je obchod Rohlík aktivní.

Rohlik

Představení e-shopu

Rohlik.cz je český internetový obchod s potravinami. Založen byl v roce 2014, a k dnešnímu dni je největším podílníkem Tomáš Čupr, zakladatel portálů Slevomat nebo Damejidlo.cz. Původně obchod Rohlik.cz působil pouze v Praze a Brně, v roce 2017 expandoval do dalších měst v ČR a dnes jeho pobočky najdete i v Maďarsku, Rakousku, Německu, Rumunsku nebo Španělsku.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

V nabídce obchodu Rohlik.cz najdete potraviny jako jsou pekárenské výrobky, maso a ryby, nápoje, mražené potraviny, ovoce a zelenina nebo potraviny bez obsahu laktózy či lepku. Kromě potravin zde nakoupíte i drogerii, oblečení, potřeby do domácnosti a na zahradu a zboží pro děti nebo domácí mazlíčky. K dispozici jsou i lékárenské produkty.

V záložkách e-shopu si kromě jednotlivých kategorií zboží vyberete i značky produktů podle kterých chcete nakupovat, například Marks & Spencer, Delmart, ALNATURA a další. Položky, které nakupujete často, lze uložit do seznamu na vašem zaregistrovaném účtu pro snadnější nakupování. Vyhledávač v záložce Chef recepty vám pomůže nakoupit přesně ty potraviny a ingredience, které budete potřebovat k jídlu, které se doma chystáte uvařit.

Služby a ostatní

Při nákupu lze využít slevové kódy, které vám po registraci na e-shopu budou chodit formou newsletteru do e-mailu, nebo sms zprávou. Dnes vám kurýři dovezou nákup nejen v Praze a Brně, ale i v menších městech jako jsou Zlín a Ostrava, Litoměřice, Olomouc, Poděbrady nebo Kutná Hora.

Nakupovat můžete nejen přes web, ale i skrze aplikaci v mobilu. Pro dopravu zdarma a přednostní rozvoz využijete věrnostní program Rohlík+. Členové tohoto klubu mají i další výhody jako jsou členské slevy nebo expresní objednávky. Dalším věrnostním programem je Klub Rohlíček pro rodiče s dětmi do 12 let. Ti získají výhody cashbacku, klubové slevy nebo dopravu zdarma. Kompletní podmínky a výhody věrnostních klubů najdete na e-shopu Rohlik.cz.

Slevový kód

  • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Platební možnosti

  • Platební karta
  • Hotově

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce potravin a nápojů

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
  • široký sortiment
  • rychlost doručení
  • přehledný web
  • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo