OnlyFans

OnlyFans je platforma sociálních médií, určená pro každého, kdo rád sdílí nebo si prohlíží příspěvky na sociálních sítích. Hojně známá je zejména díky oblasti erotiky, což ovšem neznamená, že se nezaměřuje i na jiné oblasti.

Nutno podotknout, že zde můžete sdílet své intimní a mnohdy velmi diskrétní fotografie i videa. Pokud si ovšem chcete takové fotky prohlížet, musíte si je nejprve odemknout a to jde jen tehdy, pokud zaplatíte předem stanovený poplatek, který je u každého příspěvku jasně určen.

Kromě erotického obsahu, jsou tu i uživatelé, kteří přidávají příspěvky se svými kulinářskými výtvory, fyzioterapeuti, cvičitelky, co předvádí různé cviky, díky kterým si protáhnete celé tělo atd.

Najdete tu toho opravdu spoustu a věřte, že je to jedna z mnoha možností, jak si můžete v online/internetovém prostředí vydělat nějakou tu korunu do rodinného rozpočtu.

Onlyfans

Představení společnosti

Společnost/platforma OnlyFans byla založena v roce 2016, založil jí Tim Stokel z Velké Británie, přičemž vlastníkem a provozovatelem je Fenix International Limited. V současné době má více než 150 milionů registrovaných uživatelů z celého světa a 1 500 000 tvůrců obsahu.

Tato sociální platforma má za úkol propojit tvůrce s jejich fanoušky. Nejen, že je možné rozvíjet nejen vztahy se základnou fanoušků, ale rovněž zpeněžit jakýkoliv obsah, o který se chcete podělit.

Přejí na OnlyFans

Co je to OnlyFans?

Tato sociální platforma umožní svým registrovaným uživatelům, respektive tvůrcům sdílet a zpeněžit každý jejich výtvor. Stačí si jen zaregistrovat účet a následně předplatit tvůrce, kterého budete chtít podpořit.

Na druhé straně je každému tvůrci umožněno vydělat si peníze sdílením exkluzivního obsahu s odběrateli, ať už jsou to videa, fotografie či live přenosy. Zveřejnit můžete prakticky cokoliv, co vás napadne, od fotek vašich mazlíčků, přes kulinářské výtvory až po tipy na různé cviky a videa se zajímavým obsahem.

Ze začátku byla tato platforma/aplikace známá zejména v souvislosti s obsahem pro dospělé, kdy různé modelky, umělci či sexuální pracovnice sdílí velmi exkluzivní obsah určený jen pro dospělé. Tuto službu si oblíbila pestrá škála osobností, jako jsou kuchaři, hráči, hudebníci, různí osobní trenéři a další.

Většina z nich vlastní účet na Instagramu a TikToku, kde sdílejí jen část svého obsahu a v popisu či bio svého účtu upozorňují své skalní fanoušky, že najdou zajímavý materiál právě na jejich účtu na OnlyFans.

Jak funguje OnlyFans?

Funguje to v podstatě tak, že jednotliví tvůrci nahrávají pravidelně videa a jejich fanoušci následně platí za to, že je mohou shlédnout, případně zaplatí přímo za dané dílo prostřednictvím měsíčního předplatného nebo také formou tzv. spropitného.

Účet je sice možné založit zcela zdarma, ale každý tvůrce si stanoví za svou tvorbu/obsah poplatek, bez ohledu na to, jestli jde o video nebo jen obrázek. Výdělek se rozděluje tak, že tvůrce si z něj ponechá 80 % a OnlyFans zbývajících 20 %.

Každý fanoušek hradí danou transakci pomocí kreditní karty, takže by se nemělo stávat, že se k nevhodnému obsahu, určenému jen pro dospělé, dostane nějaká nezletilá osoba, pokud tedy nezabaví kreditní kartu například svým rodičům či staršímu sourozenci.

OnlyFans klade zásadní důraz na soukromí a kontrolu. Tvůrce si může jednoduše zvolit, jaký obsah bude sdílet a nastavit si, s kým jej budou sdílet. Problém není ani zablokování či úplné odstranění jakéhokoliv uživatele, u kterého dojde k porušení pravidel, případně podmínek této služby.

Je dokonce možné aktivovat tzv. fanouškovský zámek vyžadující, aby každý uživatel zaplatil další poplatek, který umožní zobrazení obsahu tvůrce. Když to shrneme, OnlyFans funguje na principu zpeněžení jakéhokoliv obsahu.

KLADY
 • Efektivní monetizace obsahu
 • Platforma je zcela zdarma
 • Provize činí jen 20 %
 • Velká uživatelská základna
 • Možnost si sám určit co budete sdílet
 • Pěkný design
 • Jednoduchá obsluha
 • Rychlé načítání
 • Snadná orientace na webu

ZÁPORY
 • Web získal nálepku zaměření na porno obsah

Kdo si může vydělat nejvyšší částky?

Mnozí si myslí, že se na této platformě dá vydělat jedině sdílením erotického obsahu, ale to zdaleka není pravda. Uplatnění zde najdou rovněž kuchaři, Youtubeři, influenceři, modelky, hudebníci a mnohé jiné profese, které se potřebují jakkoliv zviditelnit.

Můžete nabídnout cokoliv, o čem si myslíte, že by mohlo vaše fanoušky zajímat. Během koronavirového období se tato sociální síť stala pro spoustu uživatelů velmi důležitým příjmem. Ten se později změnil na plný úvazek.

Češky na OnlyFans

Free OnlyFans profily

Další oblíbené profily na OnlyFans

Jak si založit profil na OnlyFans?

 1. Otevřete si stránku OnlyFans.com.
 2. Klikněte na Sign up pro založení nového účtu, nebo se přihlaste prostřednictvím sociální sítě Twitter, pomocí Google účtu nebo svým Windows účtem.
 3. Jakmile máte vyplněno nebo se přihlásíte některým z uvedených účtu, musíte ověřit identitu.
 4. Je potřeba být starší 18 let, vyfotit selfie, nahrát identifikační doklad a ověřit svou bankovní identitu, kvůli výplatě finančních prostředků.
 5. Poté si nastavíte předplatné v rozmezí od $4,99 – $49,99.
 6. Nakonec publikujete svůj vybraný obsah.

Je OnlyFans dostatečně bezpečný?

Registrace je možná pouze u osob starších 18 let. Během registrace budou webové stránky požadovat doložení platného dokladu totožnosti.

Jinak vám nebude umožněno tuto platformu používat. Veškerý obsah je chráněn prostřednictvím služby OnlyFans, takže máte jistotu, že nic nebude sdíleno mimo tuto platformu.

Ve chvíli, kdy si některý uživatel bude chtít pořídit snímek/screen obrazovky webu, obsah bude začerněn. Za jakýkoliv pokus o pořízení screenshotu či záznamu dění na webu, může takový uživatel dostat ban.


Zdroj: www.wikipedia.org

Další články články a videa na toto téma:

Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.7/5 (72 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

6 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. tak zkus nestavit přes GoPay jestli ti to povolí …

 2. natasalenka1991@gmail.com prosim vas chcem si zalozit ucet olyfans ale neviem anglicky je olyfans aj po cz?

  • Prosím poradí mi někdo? Měla jsem vše na OF ověřený ale chce to po mě ID/IČO které nemam.predem moc děkuji

  • Už jsi nato přišla, nebo chceš pomoct ?

 3. Chtěla jsem si založit účet,ale nevím si rady s předplatném. Platební kartu jsem zaregistrovala, ale když chci nastavit např. 10$ ,tak mi nejde platba kartou…poradíte prosím někdo?Děkuji P.P.

Přidat komentář

Recenzer
Logo