Šicí stroje Singer

Šicí stroje Singer se pyšní špičkovou kvalitou a velmi slušným výkonem. Jejich historie se začala psát před více než 150 lety. Nejen, že se těší velké oblibě u nás, ale získaly si tu nejlepší pověst po celém světě. Jsou vhodné pro domácí i profesionální šití.

Americký výrobce si svou značkou Singer získal mnoho příznivců a postupně se rozrostlo jeho portfolium poboček do celého světa. Dokonce i na našem trhu již mnoho let nabízí osvědčené šicí stroje, které nabízí spoustu příslušenství.

Všechny šicí stroje Singer

Vedle klasických a zcela jednoduchých mechanických šicích strojů pro začátečnice, můžete pořídit špičkové stroje s hromadou funkcí, nebo i takové, které jsou ovládány pomocí počítače. Nechybí ani oblíbené overlocky.
Šicí stroje Singer se postupně dočkaly mnoha inovativních prvků a technologií, ty jsou hojně rozšířené a využívají se prakticky každý den. Jedním z charakteristických znaků těchto šicích strojů, je tzv. cikcak steh. Tato značka je jednou z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších v našich domácnostech.

Základní skupiny pro šicí stroje Singer

  1. Ekonomická řada – je vhodná do domácností, ale také všude tam, kde vám stačí jednoduché, základní i užitkové stehy nebo pro výrobu knoflíkových dírek.
  2. Výukové šicí stroje – jsou určeny pro výuku šití a dispozici jsou s nimi rovněž různé výukové materiály se zaměřením na základní techniky šití. Nejčastěji jsou tyto stroje používány textilními školami, případně centry, kde máte nabídku šicích kurzů.
  3. Stroje pro komerční využití – tyto šicí stroje jsou vhodné pro profesionály, kteří se šitím živí nebo s tím teprve chtějí začít. Každý šití stroj v této kategorii je upraven tak, aby dokázal zvládnout velmi vysokou zátěž. Třeba motor je oproti motorům běžných šicích strojů pro domácnost odolnější až o 60 %. Vysoký výkon je samozřejmostí, přičemž stroje zvládnou za jednu minutu ušít i více než 1 000 stehů.
  4. Quantum series – tato skupina obsahuje ty nejlepší šicí stroje. Najdete u nich ty nejnovější a maximálně inovativní technologie (tzv. high-tech), s jejichž pomocí bude šití daleko rychlejší a jednodušší. Ideální jsou zejména na vyšívání, k čemuž dostaly do výbavy i mnohé šikovné funkce, včetně možnosti propojit šicí stroj s vašim počítačem, nebo také použít dotykovou obrazovku.

Díky širokému sortimentu, který zahrnuje 100 % vybavené šicí stroje, si na své přijdou nejen začínající švadlenky doma, ale i profesionální švadleny ve svých dílnách. Šicí stroje Singer jsou známé vysokou spolehlivostí, mají dlouhou životnost, špičkovou přesnost stehů, ale i nízké nároky na údržbu a seřízení každého jednotlivého stroje.

Výhodou je i účelné a velmi snadné ovládání stroje, takže vás nebude nijak omezovat ve vaší činnosti. Když budete stroj vybírat, pohlídejte si zejména vybavení i to, jakými druhy stehů vlastně disponuje. Například levné stroje nemají vůbec overlockové stehy.

O značce Singer

Značka Singer vznikla v roce 1851 v USA a od počátku si dávala záležet na vysoké kvalitě svých produktů. Netrvalo dlouho a společnost se stala největším výrobcem šicích strojů v celosvětovém měřítku. Zakladatel značky Isaac Merrit Singer dokonce zaregistroval patent včlenění jehly s ouškem a zamčený steh do šicího stroje. Dokonce za tento patent získal cenu za nejužitečnější vynález, kterou mu udělila Americká patentová společnost.

Šicí stroje Singer můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz a Mall.cz

Podobný článek, co by vás mohl zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo