Šicí stroje Singer

Šicí stroje Singer se pyšní špičkovou kvalitou a velmi slušným výkonem. Jejich historie se začala psát před více než 150 lety. Nejen, že se těší velké oblibě u nás, ale získaly si tu nejlepší pověst po celém světě. Jsou vhodné pro domácí i profesionální šití.

Americký výrobce si svou značkou Singer získal mnoho příznivců a postupně se rozrostlo jeho portfolium poboček do celého světa. Dokonce i na našem trhu již mnoho let nabízí osvědčené šicí stroje, které nabízí spoustu příslušenství.

Všechny šicí stroje Singer

Nejlepší šicí stroje Singer

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Singer SIMPLE 3210 94 % 3 527 Kč Zobrazit Alza.cz
2. Singer SMC 3323 93 % 4 658 Kč Zobrazit Alza.cz
3. Singer Tradition 2282 89 % 4 050 Kč Zobrazit Sici.cz
4. Singer SMC 8280 88 % 3 454 Kč Zobrazit Allegro.cz
5. Singer SMC 2250 88 % 2 990 Kč Zobrazit Mironet.cz

Vedle klasických a zcela jednoduchých mechanických šicích strojů pro začátečnice, můžete pořídit špičkové stroje s hromadou funkcí, nebo i takové, které jsou ovládány pomocí počítače. Nechybí ani oblíbené overlocky.
Šicí stroje Singer se postupně dočkaly mnoha inovativních prvků a technologií, ty jsou hojně rozšířené a využívají se prakticky každý den. Jedním z charakteristických znaků těchto šicích strojů, je tzv. cikcak steh. Tato značka je jednou z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších v našich domácnostech.

Základní skupiny pro šicí stroje Singer

  1. Ekonomická řada – je vhodná do domácností, ale také všude tam, kde vám stačí jednoduché, základní i užitkové stehy nebo pro výrobu knoflíkových dírek.
  2. Výukové šicí stroje – jsou určeny pro výuku šití a dispozici jsou s nimi rovněž různé výukové materiály se zaměřením na základní techniky šití. Nejčastěji jsou tyto stroje používány textilními školami, případně centry, kde máte nabídku šicích kurzů.
  3. Stroje pro komerční využití – tyto šicí stroje jsou vhodné pro profesionály, kteří se šitím živí nebo s tím teprve chtějí začít. Každý šití stroj v této kategorii je upraven tak, aby dokázal zvládnout velmi vysokou zátěž. Třeba motor je oproti motorům běžných šicích strojů pro domácnost odolnější až o 60 %. Vysoký výkon je samozřejmostí, přičemž stroje zvládnou za jednu minutu ušít i více než 1 000 stehů.
  4. Quantum series – tato skupina obsahuje ty nejlepší šicí stroje. Najdete u nich ty nejnovější a maximálně inovativní technologie (tzv. high-tech), s jejichž pomocí bude šití daleko rychlejší a jednodušší. Ideální jsou zejména na vyšívání, k čemuž dostaly do výbavy i mnohé šikovné funkce, včetně možnosti propojit šicí stroj s vašim počítačem, nebo také použít dotykovou obrazovku.

Díky širokému sortimentu, který zahrnuje 100 % vybavené šicí stroje, si na své přijdou nejen začínající švadlenky doma, ale i profesionální švadleny ve svých dílnách. Šicí stroje Singer jsou známé vysokou spolehlivostí, mají dlouhou životnost, špičkovou přesnost stehů, ale i nízké nároky na údržbu a seřízení každého jednotlivého stroje.

Výhodou je i účelné a velmi snadné ovládání stroje, takže vás nebude nijak omezovat ve vaší činnosti. Když budete stroj vybírat, pohlídejte si zejména vybavení i to, jakými druhy stehů vlastně disponuje. Například levné stroje nemají vůbec overlockové stehy.

O značce Singer

Značka Singer vznikla v roce 1851 v USA a od počátku si dávala záležet na vysoké kvalitě svých produktů. Netrvalo dlouho a společnost se stala největším výrobcem šicích strojů v celosvětovém měřítku. Zakladatel značky Isaac Merrit Singer dokonce zaregistroval patent včlenění jehly s ouškem a zamčený steh do šicího stroje. Dokonce za tento patent získal cenu za nejužitečnější vynález, kterou mu udělila Americká patentová společnost.

Šicí stroje Singer můžete nakoupit v e-shopu: Alza.cz

Podobný článek, co by vás mohl zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (61 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Na šicí stroje Singer nedám dopustit už léta, takže když mi nedávno dosloužil můj staroušek, kterého jsem měla opravdu hodně dlouho, objednala jsem si Singer 3333. Mým potřebám zcela vyhovoval, šije skvěle, hezky vypadá a cena byla necelé čtyři tisíce.

Přidat komentář

Recenzer
Logo