SmartEmailing

SmartEmailing je emailový nástroj, který vám usnadní komunikaci se zákazníky. V podstatě jde o online propagaci formou sdělení, která se posílají zákazníkům z databáze. Pomůže vám rozesílat obchodní poštu a newsletter, podpoří prodej i váš vztah se zákazníkem.

1x1.trans - SmartEmailing

Se SmartEmailing.cz si vytvoříte nejen emaily k rozeslání. Ale také databázi kontaktů, kterou můžete dále segmentovat. Nástroj rovněž pomůže s vyhodnocením kampaně.

Na internetu je velká nabídka e-mailingových nástrojů. Včetně zahraničních. V čem má SmartEmailing.cz náskok? Proč byste mu měli dát přednost? V následující recenzi si povíme vše důležité o tomto online nástroji. Porovnáme, jaké jsou jeho výhody a nevýhody. A nakonec vše shrneme v krátkém hodnocení.

Vyzkoušet SmartEmailing

Jaké jsou výhody?

Tento emailový nástroj vyvinula česká firma. Díky tomu je administrace i vlastní tvorba srozumitelná a jednoduchá. SmartEmailing poskytuje kvalitní technickou podporu, která vám v případě potřeby pomůže či poradí. A to vše v češtině – oproti nástrojům v angličtině je to jasná výhoda.

Nyní k emailům. Ty se v nástroji vytváří velmi snadno. Můžete využít responzivní šablony. Lze si ověřit, jak bude email vypadat na počítači i mobilu. Nebo jak se bude zobrazovat v různých prohlížečích. Pokročilejší uživatelé mohou navrhnout vlastní design pomocí HTML a CSS.

Pokud si ale příliš nevěříte, SmartEmailing.cz nabízí služby profesionálních designérů, kteří s tvorbou šablon pomohou. Samotné rozesílání si v nástroji můžete jednoduše naplánovat. Nástroj nabízí rovněž možnost autoresponderu. To ale není všechno. Najdete v něm také statistiku míry otevření emailů a informace o tom, kolik prokliků váš odkaz získal.

Emailový nástroj se neobejde bez správy databáze. Ta je ve SmartEmailing.cz velmi šikovně zpracovaná. Staré kontakty lze bez problémů importovat. Podporuje rovněž export kontaktů. Svou databázi můžete různě segmentovat například dle věku, pohlaví atd.

Poskytuje opt-in formuláře, přes které se zákazníci přihlašují k odběru reklamních emailů a newsletteru. Ten si navíc můžete upravit zcela dle vlastních preferencí. Zákazníci se také mohou z odběru kdykoliv odhlásit.

Uživatelské prostředí je přehledné a čisté. Snadno se v něm zorientujete. Pokud byste potřebovali pomoc, podpora je vám na telefonní lince k dispozici každý pracovní den od 9 do 16 hodin. SmartEmailing.cz nabízí navíc také službu, v jejímž rámci vám kampaň připraví a sestaví jejich tým zcela sám. To ocení ti z vás, kteří si v této oblasti nejsou úplně jistí.

Nástroj od SmartEmailing se skvěle integruje s rozšířenými službami jako Affilbox, Woocommerce či FAPI. Výborně spolupracuje rovněž se Shoptetem – ten využívá většina eshopů v České republice. To vidíme jako velké plus.

zpět k obsahu ↑

Nevýhody

SmartEmailingu není moc co vytknout. Uživatelé ale často zmiňují menší potíže při vkládání obrázků a obecně prací s nimi. Editor obrázků totiž zcela schází.

Je proto důležité, abyste obrázek vkládali ve správných rozměrech a rozlišení. Poté už s ním totiž nepůjde nic moc dělat. A to ani ořezat nebo změnit jeho velikost. Pojďme se pobavit také o ceně. Ta se odvíjí od počtu kontaktů v databázi.

Za 500 kontaktů zaplatíte měsíčně 160 Kč (ceny jsou bez DPH). Za 1000 kontaktů 300 Kč. Firma doporučujeme tarif, kdy za 5000 kontaktů zaplatíte 1200 Kč bez DPH. A tak to jde stále nahoru – s přibývajícími kontakty roste i cena.

1x1.trans - SmartEmailing

SmartEmailing ceník

Cenou SmartEmailing nepatří mezi ty nejnižší na trhu. Najdete hned několik nástrojů, které nabízí lacinější tarif a výhodnější nabídky. Pravdou ale je, že pokud porovnáte cenu s nabízenými nástroji a službami, vyjde vám SmartEmailing jako ideální volba. Při menším objemu kontaktů je navíc cena poměrně solidní a srovnatelná s konkurencí.

SmartEmailing.cz je rovněž ochotný vyjít klientům vstříc, a tak kromě pevně daných tarifů nabízí i tarif na míru, slevy pro neziskovky, agentury a další možnosti, jak za tarif ve finále ušetřit.

zpět k obsahu ↑

Co nabízí SmartEmailing?

Tento nástroj pro hromadné rozesílání emailů toho umí opravdu hodně. E-mail marketing je jedním z hlavních nástrojů, jak oslovit zákazníka, a proto je dobré na něm zapracovat. Ideálně s pomocí nějakého šikovného nástroje.

Co všechno tedy SmartEmailing.cz nabízí?

 • Nastavení účtu či přechod z jiného nástroje
 • Konzultace a audity
 • Tvorba emailových šablon a kódování
 • Nastavení emailingu pro Shoptet
 • Jednoduché vložení formuláře do WordPress
 • Pravidelná správa email marketingu
 • Komplexní outsourcing emailingu

A jak probíhá spolupráce? Po vytvoření objednávky vám bude přidělen specialista, který vám pomůže se v problematice zorientovat. Probere s vámi služby a možnou strategii, která by byla pro vaši kampaň vhodná. V podstatě vám nabídnou balíček služeb přímo na míru.

Samotnou realizaci můžete přenechat expertům, nebo se do ní pustit sami. To je jen na vás. Výsledek můžete konzultovat s experty a doladit až k vaší naprosté spokojenosti. Služby SmartEmailing.cz jsou jednorázové, konzultační, ale i pravidelné, a to až po komplexní správu vašeho email marketingu.

zpět k obsahu ↑

Naše hodnocení

Během psaní jsme vycházeli jak z našich vlastních zkušeností, tak z recenzí ostatních uživatelů. SmartEmailing.cz představuje opravdu kvalitní nástroj, který na českém trhu výrazně vyniká nad ostatními.

Kromě široké palety funkcí nabízí rovněž komplexní služby a poradenství odborníků. Díky tomu máte větší šanci na sestavení opravdu dobré kampaně, která zákazníky zaujme a neskončí ve spamu.

Jediné, co bychom nástroji vytkli, je absence editoru obrázků a poměrně vyšší cena při větším objemu kontaktů. Jak už jsme ale řekli – pokud přihlédnete k objemu funkcí a služeb, které po zaplacení dostanete, rozhodně se investice do tohoto nástroje vyplatí. A pokud je vaše databáze méně objemnější, tím spíš. Zaplatíte totiž jen pár stovek za měsíc.

Vyzkoušet SmartEmailing na 14 dní zdarma


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

​​

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz