Trampolíny Marimex

Trampolíny Marimex jsou charakteristické tím, že jejich výrobce dbá na co nejlepší poměr kvality/ceny, ale hlavně co nejpřísnější bezpečnostní opatření. Samozřejmostí je rovněž pestrá nabídka příslušenství a náhradních dílů.

Nabídka společnosti Marimex zahrnuje klasické zahradní trampolíny. V sortimentu nenajdete bytové trampolíny, ani pro jumping. Trampolíny Marimex jsou variabilní a nabízí se hned v pěti různých velikostech – 244 cm, 305 cm, 366 cm, 396 cm a 457 cm.

Všechny trampolíny Marimex

Nechybí ani spousta příslušenství, jako třeba ochranné rukávy na tyče, náhradní spony a mnohé další. Společnost si dává záležet zejména na bezpečnosti, což je také důvod, proč jsou tyče každé trampolíny prohnuté takovým způsobem, aby se jich síť nikdy nedotkla, když je napnutá.

Kvalita a příznivá cena jsou pro trampolíny Marimex samozřejmostí, navíc díky všem ochranným prvkům patří k nejbezpečnějším a nejspolehlivějším trampolínám na našem trhu. Samotná skákací plocha má dlouhou životnost, protože k její výrobě se používá neabrazivní a UV odolný materiál. Pokud jde o tzv. odrazovou plochu, tam výrobce dbá na to, aby nebyly při doskoku tolik namáhány klouby.

Balení obsahuje horní síť a žebřík, který ovšem nenajdete u přízemních modelů. Bezpečnost všech trampolín je doložena certifikáty – Intertek, Dekra a TÜV.

Produktové řady trampolín Marimex

Dá se říci, že značka nabízí čtyři základní produktové řady – Marimex, dále Marimex Premium, Marimex Premium in-ground a Marimex Comfort.

Trampolíny Marimex

Produktová řada Marimex vyniká velmi vysokou kvalitou a příznivou cenou. Z hlediska bezpečnosti a rovněž odolnosti trampolín, se na stěny používají trubky široké 1,3 – 1,4 mm. K výrobě skákací plochy se používá UV rezistentní materiál, který se pyšní dlouhou životností.

Dalším bezpečnostním prvkem je kryt pružin a vnitřní ochrannou sítí. Na této síti jsou samostatné stojny, ty dosahují spolu s nohami na zem, takže se značně zvyšuje celkové stabilita samotné trampolíny.

Součástí prvků pro bezpečnost jsou také schůdky, které mají protiskluzovou úpravu, a nechybí ani obruč, jejímž úkolem je držet ochrannou síť.

Trampolíny Marimex Premium

Jsou charakteristické naprosto unikátním designem, pestrostí barev, špičkovou stabilitou, pevností a v neposlední řadě také bezpečností. K navýšení stability došlo u této produktové řady díky vyššímu počtu nohou trampolíny.

Kromě toho jsou posíleny ochranné kryty pružin, a použita byla inovativní technologie T-spojů. O podporu vnitřní ochranné sítě se starají prohnuté tyče, přičemž stále napnutá je díky pevné horní obruči, která ji drží.

Trampolíny Marimex InGround

Tato produktová řada je postavena na šestici nízkých plochých podstavců, takže skákací plocha je pouhých 20 cm nad zemí.
Zapouštějí se do země, takže nehrozí, že se někdo dostane pod trampolínu. Ploché nohy jsou rovněž zárukou stability, protože navazují na stojny a zajišťují vypnutí vnitřní bezpečnostní sítě. Pružiny chrání kryt a odrazová plocha je z odolného neabrazivního materiálu.

Trampolíny Marimex Comfort

Disponují inovativní technologií, která umožní upevnit skákací plochu do rámu. Místo pružin potěší elastický výplet, ten je mnohem bezpečnější, dopad na trampolínu je měkčí a celkově se navýší stabilita odrazové plochy. Bezpečnostní síť je velmi pružná a skvěle si udržuje svůj optimální tvar.

O značce Marimex

Značka vznikla v roce 1993 v České republice. Přestože na počátku všeho byly bazény, postupně se sortiment měnil nebo spíše rozšiřoval, až se v roce 2013 začaly prodávat právě trampolíny.

Trampolíny Marimex můžete nakoupit v těchto e-shopech: Marimex.cz, Alza.cz a Mall.cz

Podobný článek, co by vás mohl zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Manžel nechtěl o trampolíně ani slyšet, ale já jsem jí přesto od značky Marimex objednala. Máme od nich i bazén a jsme spokojeni, takže trampolína byla jasná volba a značka taky. Stála kolem šesti tisíc a dala sice manželovi zabrat, pokud jde o instalaci, ale nakonec je to super a bylo to velmi příjemné narozeninové překvapení pro naše potomstvo.

  2. Naše děcka si přála pořádnou trampolínu, což jsem se jim rozhodl i přes protesty mojí paní splnit. Koupil jsem Marimex Standard 244 cm + vnitřní ochranná síť i s žebříkem a velká spokojenost. Instalace byla jednoduchá, vše klaplo na jedničku.

Přidat komentář

Recenzer
Logo