Cena / kvalita

Creality ENDER 3

V dnešní době už není 3D tisk ničím překvapivým, naopak je běžnou součástí našich životů. Pokud jej však chceme provozovat, potřebujeme kvalitní a cenově dostupnou 3D tiskárnu, kterou si může dovolit opravdu každý. Creality ENDER 3 splňuje vše, od takového zařízení čekat. Vedle kvalitního tisku potěší i cenová dostupnost.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Výhody:

 • Příznivá pořizovací cena
 • Jednoduchá montáž
 • Kvalita tisku
 • Vhodná i pro začátečníky

Nevýhody:

 • Žádné zatím nebyly zjištěny

Vzhled

Na první pohled může někomu připomínat stolní pilu, ale věřte, že už když ji rozbalíte, zaujme svým elegantním provedením a kvalitou použitých materiálů. Je to v podstatě taková stavebnice, kterou si musíme před prvním použitím sestavit.

Díky ohromné tiskové ploše, která má rozměry 220 x 220 x 250 mm je možné tisknout i velké modely, takže můžete popustit uzdu své fantazii. Samotná tiskárna není žádný drobeček, její hmotnost je 8,6 kg při rozměrech – šířka 440 mm, výška 410 mm a hloubka 465 mm.

zpět k obsahu ↑

Funkce

Velkou výhodou je perfektně čitelný displej i možnost tisku z SD karty či počítače. Během tisku se používá jako materiál tisková struna procházející tiskovou hlavou. Termoplastický materiál se taví do polotekutého stavu a postupně je nanášen na stavební podložku.

Tiskárna Creality ENDER-3 disponuje ochranou proti výpadku napájení. Pokud dojde k výpadku napájení, zapamatuje si tu polohu tiskové platformy, která probíhala jako poslední před výpadkem. Maximální doporučená rychlost tisku je 180 mm/s. Pokud jde o tloušťku vrstvy, ta se pohybuje v rozmezí od 0,1 do 0, 4 mm.

zpět k obsahu ↑

Příslušenství

V základním balení se dá najít vše potřebné pro bezproblémový start. Další tiskový materiál je samozřejmě potřeba dokoupit. Součástí balení je i kompletní příslušenství, aby bylo možné tiskárnu jednoduše sestavit.
Pokud jde o tiskový materiál, dá se používat ABS, ASA, FLEX, Nylon, PETG, PLA, PVA, TUP, Wood. Stačí si vždy vybrat podle potřeby ten správný filament.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Creality
Zařazení:3D tiskárna
Hmotnost:8 kg
Technologie tisku:FDM
Spotřeba při zátěži:360 W
Rychlost tisku:180 mm/s
Tisková plocha:220 x 220 x 250 mm
USB:Ano
DisplejAno
Čtečka karet:Ano
Multifunkční:Ne

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Creality ENDER 3

Creality ENDER-3

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9.5 Hodnocení

Cena této 3D tiskárny Creality ENDER-3 se pohybuje v rozmezí od cca 4 500,- do 7 600,- Kč. Ve chvíli, kdy za sebou máte zcela jednoduchou montáž a poprvé toto zařízení spustíte, už se od něj nebudete moci odtrhnout. Potěší vysoká kvalita tisku a snadné ovládání, které hravě zvládne i naprostý začátečník. Je to vynikající pomocník i do domácnosti, kde si poradí s tvorbou základních aplikací, jako jsou například věšáky či držátka.

9.5Naše hodnocení
Design
9.5
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
9.4Hodnocení uživatelů
Design
9.6
Ovládání
9.3
Údržba
9.3
KLADY
 • pěkný design
 • čitelný displej
 • snadné ovládání
 • poměr cena/výkon
 • tisk z SD karty či PC
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit ji můžete např. v obchodě TSBohemia.

Nejprodávanější 3D tiskárny

Podobný článek, co by vás mohl zajímat

1 komentář
 1. Reagovat
  David 22.2.2022 v 12:30
  5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  S tímto produktem jsem velmi spokojený, splnil moje očekávaní, takže doporučuji tuhle 3D tiskárnu si pořídit.

  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz