Auta Super

Autobazar Auta Super navštívíte v Praze v Hostivaři. Firma se zabývá prodejem a výkupem ojetých vozidel, zejména prémiových značek. Na webu Autasuper.com najdete aktuální přehled nabízených vozů, virtuální prohlídku jednotlivých aut, seznam nabízených doplňkových služeb nebo kontakt na infolinku. O novinky se s vámi Auta Super podělí nejen na webu ale i na svých sociálních sítích.

Auta Super

Představení společnosti

Autobazar Auta Super se zabývá prodejem prémiových značek a modelů automobilů. Společnost Auta Super, s.r.o. založil v roce 2010 Petr Suchánek, který je dodnes majitelem společnosti. Zákazníci, kteří si v autobazaru Auta Super svůj vůz již vybrali, v recenzích chválí přístup prodejců, přátelskou atmosféru a nabídku vozů.

Přejít na web

Přehled sortimentu

V nabídce katalogu Auta Super najdete aktuálně přes 250 vozů. Svůj nový vůz si můžete před osobní návštěvou rezervovat online na webu. Při výběru máte k dispozici několik kategorií vyhledávání vozu, například typ karoserie, značka, model či palivo. Pokud vaše ideální auto není zrovna v nabídce, můžete nechat na webu poptávku s přesnými parametry. Pracovníci Auta Super se na váš požadavek zaměří, takové auto najdou, prověří, zařídí jeho nákup, dovezou jej do ČR a následně s vámi vyřeší administrativní úkony a nezbytné formality.

Auta Super nabízí i výkup vašeho stávajícího vozu formou okamžitého prodeje a vyplacení peněz na účet nebo prostřednictvím komisního prodeje, kdy se s vámi o zisk po prodeji automobilu rozdělí. Pokud chcete svůj nový vůz vylepšit, využijte službu AS Performance. Ta vám nabídne úpravy jako tlumení a odhlučnění vozu, ochranný polep čelního skla, tónování skel, čištění a renovaci kůže, chip tuning, úpravu výfuků a další úpravy interiéru a exteriéru.

Služby a ostatní

Auta Super vám kromě nákupu a výkupu automobilů nabídnou i doplňkové služby, jako jsou sjednání pojištění technického stavu či hodnoty vozidla nebo nabídka financování, kterou využijete i pro vozy zakoupené u jiného prodejce. Další službou jsou samoobslužné myčky aut AS SUPERWASH nebo ruční mytí, které vašemu autu dopřejete v pneuservisu AS Pneucare, nedaleko autobazaru Auta Super.

Showroom

  • City Park Hostivař, U Pekáren 1645/1, 102 00 Praha 15

Kariéra

  • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Autobazar s ojetými automobily prémiových značek

Přehledný web
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
  • Showroom
  • široký sortiment
  • přehledný web
  • kvalita zboží
  • komunikace
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo