Auto Jarov

Auto Jarov je prodejce ojetých a zánovních vozů. Na webových stránkách Autojarov.cz najdete aktuální nabídku dostupných vozidel, akční nabídky, seznam poboček a kontakty, přehled poskytovaných služeb, tematické články nebo informace pro zájemce o kariéru ve společnosti Auto Jarov. O novinky se s vámi Auto Jarov podělí nejen na webu, ale i na svých sociálních sítích.

Auto Jarov

Představení společnosti

Společnost Auto Jarov zahájila svůj provoz 1.1.1993 v prostorách tehdejší Mototechny na pražském Jarově. Zpočátku se firma orientovala na prodej a servis vozů ŠKODA, Volkswagen, SEAT či Audi. Postupem času zařadila do svého portfolia i značku Honda, a přidala i motocykly či zahradní techniku. Od roku 2013 je v provozu další pobočka Auto Jarov, v Praze 4 – Kunraticích. Zákazníci, kteří pobočky Auto Jarov již navštívili, ve svých recenzích chválí přístup zaměstnanců.

Přejít na web

Přehled sortimentu

Aktuální nabídku vozů si na webu Autojarov.cz vyfiltrujete dle značky či modelu vozidla, typu paliva, převodovky, karoserie, počtu najetých kilometrů, roku provozu nebo ceny. V autobazaru Auto Jarov vykoupí i vaše stávající vozidlo. Stačí na webu zadat informace o vozidle, svůj kontakt a zaměstnanci infolinky se vám ozvou s dalšími informacemi.

K dispozici je i služba mobilní výkup, kdy výkupčí přijede na vámi dodanou adresu, vůz nacení a případně vykoupí. Veškerou administrativu za vás vyřeší Auto Jarov. Nový vůz zde pořídíte na protiúčet za svůj stávající.

Pokud momentálně nemáte ani peníze, ani vůz na protiúčet, nabízí Auto Jarov koupi vozu na úvěr, kdy se při nákupu ihned stáváte majitelem vozidla a následně jej splácíte v pravidelných splátkách. Využijete i možnost operativního leasingu. Výhodou tohoto financování je, že kromě spotřeby paliva nejsou s vozidlem spojené žádné další náklady. Po skončení smlouvy si navíc můžete vozidlo odkoupit. K dispozici je i firemní operativní leasing. Více informací o možnostech financování najdete na webu Autojarov.cz.

Služby a ostatní

V portfoliu dále najdete služby autoservisu, pneuservisu, výměnu autoskel nebo myčky. Na tyto přídavné služby je vždy potřeba se objednat předem. Pro zakázky pro klempírnu a lakovnu využijte kontakty uvedené na webu Autojarov.cz.

Prodejna

  • Vídeňská 126, 148 00 Praha 4 – Kunratice

Kariéra

  • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Autobazar s ojetými automobily

Přehledný web
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
  • kamenná prodejna
  • široký sortiment
  • přehledný web
  • kvalita zboží
  • komunikace
  • služby
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo