Disney+ cena

Disney+ je streamovací služba, která se rychle stává jedním z největších hráčů na trhu. Studio Disney ji spustilo v roce 2019 a od svého uvedení na český trh v červnu 2022 si získala již celou řadu uživatelů.

Nabízí širokou škálu filmů a seriálů od známých studií jako Disney, Marvel či Pixar nebo třeba dokumentární filmy od National Geographic. Kolik že Disney+ stojí a co na vás za tyto peníze čeká? Na to se pojďme podívat v tomto článku.

Disney + cena

Proč se předplatné Disney+ vyplatí?

Služba Disney+ je nejen cenově dostupná, ale také nabízí bohatý obsah. Za jedno předplatné získáte přístup k širokému spektru obsahu, který uspokojí každého člena rodiny. Od animovaných klasik až po nejnovější sci-fi filmy, Disney+ má něco pro každého. Navíc, služba umožňuje přihlášení až na 7 různých zařízení a sledování na 4 obrazovkách současně, což je ideální pro rodiny.

Vyzkoušet Disney+

Předplatné

Disney+ nabízí aktuálně dvě varianty předplatného – měsíční a roční, které je výhodnější.

Měsíční předplatné

Měsíční předplatné Disney+ vás bude stát pouhých 199 Kč. Tento tarif je srovnatelný s konkurencí jako Netflix a HBO Max. Je ideální pro ty, kteří chtějí flexibilitu a nechtějí se vázat na delší dobu.

Peníze se vám strhávají z účtu každý měsíc a předplatné můžete kdykoliv zrušit. Vzhledem k tomu, že Disney+ nenabízí zkušební období, je měsíční předplatné vhodnou volbou také pro každého z vás, kdo si zatím službou není jistý. Před tím, než budete investovat do ročního předplatného si můžete službu vyzkoušet za přívětivou cenu.

Roční předplatné

Pokud jste fanouškem Disney a plánujete využívat službu po delší dobu, roční předplatné za 1 999 Kč je pro vás. Tento plán vám umožní ušetřit téměř 400 Kč oproti měsíčnímu předplatnému. Navíc čas od času bývají k dispozici i speciální akce, kdy roční předplatné stojí ještě méně.

Zdražení Disney+

Od 1. listopadu 2023 se chystá zdražení služby. Cena měsíčního předplatného Disney+ bude po tomto datu činit 239 Kč a cena ročního předplatného 2 390 Kč. Pokud plánujete pořídit si roční předplatné, doporučujeme učinit tak do 31. října 2023. Získáte jej tak za cenu před zdražením a nová cena vám bude účtována až v případě, že se rozhodnete předplatné za rok prodloužit.

Shrnutí

Ať už si zvolíte měsíční nebo roční předplatné, budete mít přístup k bohatému katalogu obsahu, který uspokojí všechny věkové kategorie. S cenově dostupnými možnostmi a flexibilitou v předplatném je Disney+ služba, kterou byste měli zvážit při hledání nového způsobu, jak strávit volný čas u televize.

Podobný článek, co by vás mohl zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (80 hodnocení)
​​

Petra Lovecká

Petra Lovecká

Když jsem objevila kouzlo copywritingu a pochopila, že se můžu psaním živit, byla to pro mě jasná volba. Má slova nejsou jen prázdná místa na papíře, ale odraz mé duše, mých zkušeností a mé vášně. Ráda cestuju a sbírám inspiraci, ale psaní je to, co mě opravdu naplňuje. A když zrovna nepíšu? Najdete mě s knihou v ruce, v kavárně s přáteli nebo na cestách, na které vyrážím nejraději se svým psem.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo