Nordic TV

Internetová televize Nordic TV, kterou lze online využívat prakticky kdekoliv, nabízí bohatou programovou nabídku. Nejen, že tu jsou české kanály, ale i ty zahraniční, díky čemuž si svůj oblíbený pořad najde opravdu každý.

Nordic TV

Logo – Nordic TV

K dispozici je spousta užitečných funkcí, včetně zpětného přehrávání, ale i možnost sledovat souběžně v rámci registrace až 4 zařízení či pracovat s elektronickým programovým průvodcem. To vše můžete mít nejen doma, ale i na cestách, ať už jste na pracovní cestě, v zahraničí na dovolené nebo si jen užíváte víkend na chalupě.

Vyzkoušet Nordic TV

Představní služby

O Nordic TV se hovoří jako o službě, která disponuje spoustou užitečných vychytávek. Tento česky poskytovatel telekomunikačních služeb nabízí jen ty nejmodernější technologie. Služby jsou poskytovány v pásmu 3,7 GHz, na optické síti, ale i prostřednictvím vysoce kvalitní technologie Wi-fi.

Společnost buduje nejmodernější sítě, díky nimž je možné nabídnout spolehlivé vysokorychlostní připojení vzduchem. Pomocí přístupové sítě Cetin je k dispozici také pevné připojení xDSL. Přes partnerské sítě pak jednoduše funguje jako virtuální mobilní operátor.

Základními hodnotami, které Nordic TV preferuje patří volnost, která vás nedusí závazky, limity ani omezeními. Dále je to jednoduchost, zodpovědnost a férovost.

Mezi nejlepší vychytávky, kterými se může tato internetová služba pochlubit je možnost přehrávat si oblíbené pořady až 7 dní zpětně, dále sledovat v jednu chvíli vysílání až na 4 zařízeních, nahrát si obsah až po dobu 120 hodin, a ještě mít po ruce nadupanou videotéku s výběrem skvělých filmů.

Když si s čímkoliv nebudete vědět rady, bez ohledu na to, jestli jde o nastavení stolního počítače, chytrého telefonu, tiskárny, případně instalaci programu nebo třeba App Nordic TV pro operační systém Android a iOS, poradí vám tzv. Ajťák na příjmu.

Využít se dá rovněž zákaznická linka, která je rozdělená na zákaznickou podporu a technickou podporu. Kontakt najdete přímo na stránkách Nordic TV. V neposlední řadě jsou vám pracovníci společnosti k dispozici na e-mailu. Skvělou vychytávkou je také přehledná samoobsluha.

Cena

Internetovou televizi Nordic TV budete mít k Zelenému internetu na celé 3 měsíce zdarma. Po uplynutí této lhůty budete mít každý měsíc 50 korun z ceny tarifu.

K dispozici je tarif Nordic TV HD, který nabízí více než 80 programů v té nejlepší kvalitě, prémiové hudební i dětské kanály, videotéku s 50 filmy zdarma i možností přikoupit si různé TV balíčky. Jeho cena je 245,- za měsíc.

Druhým tarifem je Nordic TV HD Plus, kde už najdete přes 120 kanálů v té nejvyšší kvalitě. Najdete v něm téměř všechny programy z balíčků Dětský a Sport. Nechybí rovněž videotéka s 50 filmy zdarma i nabídka dokoupení TV balíčků. Jeho cena je 495 Kč měsíčně.

Zároveň je možné dokoupit různé balíčky s dalšími kanály. Dětský balíček v ceně 85 Kč, kde jsou kanály Baby TV, Boomerang, Cartoon Network EN, Cartoon Network CZ, Cartoon Network HD, Disney Channel, Disney Junior, Nick JR EN, Nickelodeon a Nick JR. Pak je tu Sportovní balíček za 145 Kč, tam najdete Eurosport, Eurosport2, Golf Channel, Nova Sport 1 + 2 a Arena Sport 1 + 2.

Přírodní balíček za 95 korun obsahuje dokumentární kanály DocuBox, Fishing&Hunting, National Geographic Wild, TV Natura, National Geographic HD, Viasat Explore a Viasat Nature. Ve Filmovém balíčku v ceně 255 Kč je HBO, HBO 2, HBO 3 a HBO Max.

Dále si můžete sestavit balíček 7 prémiových kanálů pro každý měsíc v ceně 165 korun, přičemž bonusem je hudební stanice Óčko HD. Objednat si lze Fixní zařízení navíc za 85 korun, takže se dá sledovat Nordic TV na 3 televizích a 2 mobilních zařízeních najednou, a to vše s jediným účtem. Dvě fixní zařízení navíc za poplatek 165 Kč umožňuje sledování na 4 televizorech a 2 mobilních zařízeních současně.

Vyzkoušet Nordic TV

Jak předplatné zrušit?

Vzhledem k tomu, že Nordic TV hlásá, že její služby jsou zcela bez závazku, dá se jejich smlouva vypovědět snadno a rychle. Nehrozí žádné finanční sankce či pokuty.

Pokud se rozhodnete předplatné zrušit, stačí jen smlouvu, která se uzavírá na dobu neurčitou, vypovědět. Samozřejmostí je dodržení 30denní výpovědní doby, kterou stanoví zákon.

Výhody a nevýhody

Co se týká výhod, tam jsou to na prvním místě jednoznačně nejmodernější technologie. Potěší praktická mobilní aplikace, kterou stáhnete, nainstalujete a můžete sledovat TV na chytrém telefonu či tabletu.

Dobré jsou i cenově přijatelné tarify, které se dají rozšířit o mnohé balíčky a služby. Velkou výhodou je i to, že pro ty z vás, kteří nemají chytrou Smart televizi, je zde možnost pronajmout si set-top box.

V případě nevýhod musíme zmínit cenu tarifů, protože někteří tvrdí, že jejich cena je naopak vysoká. Ideální je službu zkusit a udělat si vlastní obrázek.

Hodnocení

Závěrem lze říci, že Nordic TV je plnohodnotným konkurentem ostatních internetových televizí. Největším lákadlem je bezesporu použití těch nejmodernějších technologií a neustálé modernizování služeb i signálu.

Za nás si dovolíme dát palec nahoru a v případě, že budete mít s touto službou jakoukoliv zkušenost, určitě nám dejte vědět, případně mrkněte i na jiné. Nabízí se například Sledování TV.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (63 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

7 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. JAK PŘEDPLATNÉ ZRUŠIT? POSTUP PROSÍM!

 2. Máme zaplaceno i se všemi balíčky a jsme spokojení. Dobře to funguje a neseká se to, takže pohodička.

 3. mAREKMáme zaplaceno i se všemi balíčky a jsme spokojení. Dobře to funguje a neseká se to, takže pohodička.

 4. v baličku je spousta programu bez kterych se obejdu kanaly bych si chtěl vybrat sam .emil

 5. Mám ten druhý tarif a všechny balíčky, co bylo možné dokoupit a jsem za to rád. Nordic je super služba, kterou si nemohu vynachválit.

 6. Skvělá služba se kterou jsem velmi spokojená. Předplatila jsem si tarif Nordic TV HD Plus a dokoupila také pár balíčků.

 7. Reply
  VILÉM TLUSTOŠ 7.9.2022 v 5:04

  dobrý den ,jsem spokojen.až na to že nemáme připojení na filmbox pad . ,mají moc pěknou nabídku filmových kanálů ,ale nedáse nic dělat ,člověk nemůže mít všechno ! když televize začínala ,tak jsme viděli jen velmi zrnitý obraz a jak jsme čekali na ten jeden program .to dnes si vlastně nemohu vybrat ,který program mám pustit .tak co bych ještě chtěl ,děkuji za vše ,a ještě jednou děkuji ,že se o vysílání tak pěkně staráte ! TLUSTOŠ PŘEJI HEZKÝ DEN

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo