DVTV je první zcela nezávislou televizí u nás. Je to ryze česká zpravodajská internetová TV, která již od roku 2014 dodává videoobsah pro Aktuálně.cz, zpravodajský web spadající pod vydavatelství Economia. Vlastní placený web dvtv.cz byl spuštěn v červenci 2020. Zaměřuje se na publicistiku a zpravodajství. Obsah, který je zveřejňován se týká politiky, ekonomiky, kultury a společenského dění.

dvtv

logo – DVTV

Je dobré zmínit, že DVDTV navštívila řada politických osobností, mezi nimi i bývalý premiér Andrej Babiš či starosta Řeporyjí Novotný, ale i mnozí jiní. Kromě politiků jsou mezi hosty zváni rovněž významní čeští podnikatelé, zpěváci a další umělci, stejně jako sportovci, jako například Barbora Strýcová. Samozřejmě, že pro přihlášení do vaší digitální televize potřebuje nejdříve svůj uživatelský účet.

Vyzkoušet DVTV

Představení služby

Zpravodajská televize DVTV spatřila světlo světa v roce 2014 a jejími zakladateli byla dvojice Martin Veselovský a Daniela Drtinová. Později se připojil Michael Rozsypal a Daniela Písařovicová. DVTV má své kameramany, střihače, editory, moderátory a jsou to samozřejmě i novináři.

Ostatně tento tým získal mnoho ocenění, zejména ve čtenářské anketě Křišťálová Lupa. V letech 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 a 2020 to byla Cena popularity. Roku 2015 zase pro změnu cena za Projekt roku, přičemž v témže roce získal Martin Veselovský cenu Osobnost roku a poté i cena za Zpravodajství a publicistiku.

Martin Veselovský se rovněž zasloužil o Novinářskou cenu 2015 – Nejlepší rozhovor, beseda nebo diskuze. V neposlední řadě získal publicistický projekt DVTV zvláštní cenu poroty Trilobit 2014 pro Danielu Drtinovou a Martina Veselovského. Pokud jde o rozhovory DVTV je umožňuje sledovat v HD kvalitě a naprosto bez rušivých reklam.

Pokud máte nějaký zajímavý námět či připomínku, můžete vše posílat přes email. Veškeré rozhovory jsou natáčeny v budově vydavatelství Economia. Samozřejmostí je možnost využití sociálních sítí Facebook, Instagram, Twitter a také Youtube.

To, v čem se DVTV liší je možnost darovat předplatné. Jestli sháníte zajímavý dárek a nevíte si rady, zkuste své blízké či přátelé obdarovat vskutku originálním způsobem. Jednoduše takovému člověku darujte DVTV Extra na celý jeden rok.

V předplatném jsou zahrnuty rozhovory, které neobsahují reklamy, podcasty, nový player a titulky k videím. Jakmile uhradíte platbu, obdržíte na svůj email voucher obsahující unikátní kód s odkazem na aktivaci předplatného. Voucher je možné vytisknout a předat dotyčné osobě v tištěné podobě, nebo jej jednoduše přepošlete elektronickou cestou online.

Dobré je, že voucher je platný ihned po zaplacení a bez problémů jej můžete využít až po dobu 6 měsíců od jeho nákupu. Na stránce DVTV pak už jen stačí zadat kód voucheru a užívat si digitální televizi na plné pecky. Kdo chce, má možnost s televizí nejen spolupracovat, ale také zde inzerovat.

Cena

Určitě vás bude u této služby zajímat hlavně cena, což je samozřejmě základ. K dispozici jsou tři předplatné. To první je DVDTV Extra na měsíc, přičemž první měsíc si můžete službu vyzkoušet zdarma a poté již platíte 119 korun měsíčně.

Další je DVTV Extra na rok za 1 199 Kč měsíčně. Tato cena platí první rok, potom se poplatek snižuje na 999 Kč. S předplatným máte jistotu, že rozhovory nejsou přerušovány v HD kvalitě reklamou. Dobré jsou i titulky k videím.

Jak předplatné zrušit

Členství/předplatné je možné kdykoliv skončit, a to ke dni, kdy končí předplacené období. Toto je možné v sekci Uživatelský účet, kde stačí kliknout na smazat uživatelský účet. Tento proces se nedá nijak zvrátit. Každý uživatel si rovněž může v této kategorii odebrat kartu v Nastavení, aby nedocházelo k automatickému strhávání platby.

Výhody a nevýhody

Mezi jasné výhody patří možnost sledovat rozhovory bez reklam v HD kvalitě. Potěší rovněž přístup do RSS kanálu, díky čemuž můžete poslouchat podcasty na jakémkoliv zařízení. Nechybí ani nový player a tzv. kontinuální přehrávání, případně titulky k videím.

Velkým plusem je také dárcovství předplatného či sledování televize první měsíc zdarma. Nevýhodou může být pro někoho cena, protože si řeknete, že nebudete jen za zpravodajství platit takové sumy, ale vyplatí se to.

Hodnocení

Pro fanoušky publicistiky, zpravodajství a vůbec veškerého dění na politické i společenské scéně je tato televize ideální příležitostí, jak získat informace snadno a rychle. Web je přehledný a najdete na něm vše potřebné. Za nás dáváme palec nahoru. DVTV má rozhodně něco do sebe a není na škodu zkusit i něco jiného, než jen filmy a seriály.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.5/5 (72 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

4 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Sleduji veškeré zpravodajství, co se kde vysílá, takže služba DVTV byla jasnou volbou. Předplatné je za dobrou cenu a mám všechny informace z první ruky.

  2. Já tedy zpravodajství nemusím, ale předplatila jsem tuto službu manželovi, protože ten na to kouká pořád. Kolikrát tomu obětuje i film, na který bych se ráda podívala.

  3. Službu DVDTV jsem uvítal, protože zpravodajství doslova hltám. Od té doby co mám předplaceno, už mi žádné zásadní informace neutečou.

  4. Vyzkoušel sem si Dvtv na měsíc zdarma a docela mě tato služba zaujala, tak jsem si předplatil celý rok a uvidím. Zatím jsem spokojený a člověk se dozví spoustu zajímavostí.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo