EasyLingo

Na webu Easylingo.com zakoupíte online kurzy světových jazyků. Ponoříte se zde do studia angličtiny, němčiny, italštiny, francouzštiny, italštiny či španělštiny. Kromě nabídky a ceníku jednotlivých kurzů najdete na webu Easylingo.com také blog s články o studiu a soustředění, odkaz na mobilní aplikaci, vstupní test pro zjištění jazykové úrovně, bezplatnou registraci, nebo informace o affiliate programu. Novinky a aktuality vám EasyLingo představí i na svých sociální sítích.

EasyLingo

Představení

Online jazykové kurzy prostřednictvím portálu Easylingo.com pro vás připravila společnost Online learning s. r. o., která má s výukou cizích jazyků více než 25 let zkušeností. Za dobu svého působení pomohla osvojit si znalost cizího jazyka více než 350 000 studentům.

S kurzy světových jazyků nabízí EasyLingo i výuku češtiny pro cizince nebo nejazykové online kurzy přírodních věd pro základní a střední školy. Licenci k výuce jazyků či přírodních věd již zakoupilo přes 400 českých škol. Studenti, kteří některým z nabízených jazykových kurzů již prošli, ve svých recenzích chválí hravý způsob výuky a možnost studovat i v mobilní aplikaci.

Přejít na web

Nabídka jazyků

Nabídka webu Easylingo.com obsahuje celkem 84 online kurzů pro 6 světových jazyků. K procvičování si vyberete slovíčka, gramatiku, nebo zde svou znalost cizího jazyka posunete o jednu či více úrovní. Kurzy využijí i úplní začátečníci s úrovní A1. Angličtinou vás EasyLingo provede až do úrovně C2.

Pokud jste si zvolili italštinu či ruštinu, se kterými nemáte žádné zkušenosti, využijete nabízené kurzy pro úroveň A1 i vy. Látku obsaženou v jednom online kurzu zvládnete za 6 – 12 měsíců. Záleží na tom jak usilovně se budete studiu věnovat. EasyLingo doporučuje studium po dobu 20 minut v jednom studijním bloku. S poklesem našeho soustředění totiž klesá i účinek vstřebávání nové látky.

Cizí jazyk vás portál Easylingo.com naučí v podobě 16 různých druhů cvičení. V těch budete doplňovat a skládat věty, přetahovat slovíčka do prázdných políček, luštit křížovky, učit se pomocí obrázků a digitálních kartiček, a dojde i na trénink výslovnosti. Výsledky cvičení se vyhodnocují ihned, takže budete vědět kde jste udělali chybu a cvičení budete moci opakovat tak dlouho, dokud nebudete s výsledkem spokojeni. Po zobrazení výsledků se vám přehraje motivační video od lektorů, kteří vás pochválí, nebo budou motivovat k lepším výkonům. Studim s EasyLingo má i další herní motivační prvky.

Pokud vydržíte poctivě studovat ve vámi určených dnech po dobu dvou týdnů, získáte za odměnu žolíka. Pokud ale v dalších týdnech některý den vynecháte, o žolíka zase přijdete. Motivovat ke studiu vás budou i pravidelně vyhodnocované statistiky, díky kterým budete vědět v jaké oblasti studia se vám daří, i v čem máte zatím mezery.

Cena

Základní předplatné pro 50 obecných a slovíčkových kurzů, kurzů pro děti a angličtiny na cesty vás vyjde na 399 Kč. S větším počtem měsíců se předplatné stává výhodnějším. Půlroční Základní předplatné stojí jednorázově 1 554 Kč, tedy 259 Kč měsíčně. Základní předplatné na jeden rok vychází nejvýhodněji, a to na 229 Kč za měsíc. Celková částka je pak 2 748 Kč.

Předplatné PRO obsahuje se základní verzí i dalších 34 odborných kurzů z oblastí obchodu, financí, práva, managementu či zdravotnictví. Jeden měsíc vás vyjde na 499 Kč. Za Předplatné PRO na půl roku zaplatíte jednorázově 2 034 Kč, tedy 339 Kč měsíčně. Roční vás pak bude stát 3 468 Kč, což dělá 289 Kč za jeden měsíc. Pokud si nejste jistí, že je studium cizích jazyků s portálem EasyLingo vhodné, vyzkoušejte vstupní kurz zdarma. Odkaz k registraci najdete na Easylingo.com.

Shrnutí

Výhodou online kurzů s EasyLingo jsou malé náklady a ušetřený čas za cestu na prezenční kurz v jazykové škole. Měsíční předplatné vás obvykle vyjde levněji než jedna hodina s lektorem. Dále neplatíte ani za učebnice, jízdenky či parkovné.

Po dokončení studia v EasyLingo si můžete vygenerovat a vytisknout certifikát o absolvování jazykového online kurzu. Ten se vám bude hodit například při pracovním pohovoru. Nejde ale o certifikát jazykové úrovně. Ten vám vystaví jen po prezenčním testu v některé z jazykových škol. Více informací o nabízených kurzech najdete na Easylingo.com.

Kontakt


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (100 hodnocení)
​​

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo