Nobe

Na webu Nobe.cz se vám představí autoškola Nobe, jejíž pobočky najdete hned v několika velkých městech ČR. Spolu s výpisem služeb a seznamem poboček najdete na webu i aktuální informace z prostředí autoškol, odkaz na aplikaci Studovna, cvičné testy autoškoly, dokumenty k vyřízení řidičského průkazu ke stažení nebo nabídku kurzů pro učitele autoškoly. O novinky se s vámi autoškola Nobe podělí nejen na webu, ale i na svých sociálních sítích.

Nobe

Představení společnosti

Historie autoškoly Nobe se začala psát v roce 1991, kdy ji založila Dagmar Nosková, jedna z prvních žen v oboru. Po čase se přidal i společník Jaromír Beschel a manžel paní majitelky, Drahoš Nosek. Firma se postupně vymanila z hranic ostravského kraje, a paní Nosková brzy založila pobočky po celé ČR. S finanční krizí ale utrpěla ztráty i autoškola Nobe, byli nuceni uzavřít své pobočky a paní Nosková se věnovala jinému podnikání. Tento stav trval dva roky. Na kdysi úspěšně rozjetou autoškolu navázal Patrik Nosek, syn paní Dagmar.

Autoškola Nobe dnes zaměstnává přes sto lektorů řízení, a její pobočky opět navštívíte v Praze, Ostravě, Opavě, Novém Jičíně, Trutnově, Brně, Plzni, Olomouci, Frýdku-Místku a v dalších městech. Zákazníci, kteří služeb autoškoly Nobe již využili, ve svých recenzích chválí přístup lektorů a časovou flexibilitu výuky.

Přejít na web

Služby a ostatní

Služby a ceník autoškoly Nobe najdete na webu Nobe.cz pod městem, ve kterém chcete autoškolu absolvovat. Nobe nabízí pouze řidičské oprávnění pro vozidla spadající do skupiny B. Pokud se rozhodnete pro kurz například v Brně, bude nabídka služeb obsahovat řidičský kurz pro skupinu B, vrácení řidičského průkazu, kondiční jízdy, extra kurzy v autoškole a kurz učitele pro autoškoly. Řidičský kurz pro skupinu B si vyberete dle svých časových možností a intenzity jízd. Čím kratší doba trvání kurzu, tím je služba dražší. Nobe vám pomůže i s navrácením řidičského oprávnění, pokud jste o něj přišly ze zdravotních důvodů, kvůli vybodování nebo pro udělený zákaz řízení.

Kondiční jízdy jsou k dostání v balíčcích po dvou, šesti nebo dvanácti hodinách. Nabídka extra kurzů obsahuje Kurz dálkové jízdy, Zkouška nanečisto, Soukromé hodiny teorie či Kurz parkování. Pokud si chcete otevřít vlastní autoškolu nebo pracovat jako lektor v autoškole, využijte nabídku kurzu pro učitele autoškoly. Na výběr budete mít z balíčků Učitel teoretik, Učitel praxe nebo Učitel velkého rozsahu. Svým blízkým, kteří řidičský průkaz ještě nemají, věnujte dárkový poukaz pro jeho pořízení. Více informací najdete na webu Nobe.cz.

K úspěšnému složení zkoušky řidičského oprávnění pro skupinu B vám pomohou i nabízená aplikace Moje autoškola, která vám pomůže v průběhu kurzu s plánováním jízd či objednávkou zkoušek, a je zdarma ke stažení na platformách App Store a Google Play. Online pomůcka Studovna je určena žákům autoškol, kteří si chtějí prohloubit znalosti získané během výuky. Najdete v ní výukové materiály, jejichž procvičováním zvýšíte svou šanci na složení zkoušky. Zdarma si vyzkoušíte i eTesty, které vám pomohou s ověřením teoretických znalostí.

Kontakt


Zdroje: www.nobe.cz, www.mapy.cz, www.kurzy.cz, www.firmy.cz

Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo