Ekonomické stavby

Na webu Ekonomicke-stavby.cz najdete stavby rodinných domů na klíč, společně s řešením financování. S katalogem služeb, a nabídkou typů domů, zde najdete i videoprohlídky již postavených domů, informace o dostupných stavebních technologiích, nebo kontakt na zaměstnance se kterými si sjednáte první nezávaznou schůzku. Novinky vám Ekonomické stavby představí nejen na webu, ale i na svých sociálních sítích.

Ekonomické stavby

Představení společnosti

Web Ekonomicke-stavby.cz provozuje společnost Ekonomické stavby rodinná a.s., která na trhu funguje již od roku 1998. Společnost dnes nabízí kompletní realizace rodinných domů, včetně financování. Z portfolia služeb a domů si vyberou i klienti s omezeným počátečním kapitálem.

Zákazníci, kteří se rozhodli realizovat své bydlení přes Ekonomické stavby, ve svých recenzích nabádají k opatrnosti při podpisu smluv, a také upozorňují na nepříliš kvalitní celkové zpracování svých domů.

Přejít na web

Přehled sortimentu

Na webu Ekonomicke-stavby.cz si v katalogu domů jednotlivé stavby vyfiltrujete dle ceny, druhu a stylu domu nebo jeho dispozice. V detailech vybraného modelu pak najdete celkovou cenu, případnou měsíční splátku, a celkovou užitkovou a zastavěnou plochu. V technologickém standardu domu si vyberete zda chcete realizovat pouze stavbu domu, nebo si k objednávce případně přidat i technologická řešení.

Na výběr máte decentrální rekuperaci, ohřev užitkové vody fotovoltaikou, wallbox pro nabíjení elektromobilů, posudek energetického speciality, test těsnosti dveří a oken, vyřízení dotace Zelená úsporám, využití dešťové vody, zesílení izolace domu, inteligentní domácnost či přístřešek pro 2 vozidla.

U dalšího nadstandardního vybavení své stavby pořídíte i luxusní zařízení koupelny, oplocení pozemku, přístupový chodník, hromosvod, krb nebo terasu, a další položky. Tištěný katalog s aktuální nabídkou si objednáte na některou z poboček nebo přímo k vám domů.

Služby a ostatní

Ekonomicke-stavby.cz si pro vás připravili také balíčky služeb a spoluprací, které vám pomohou s financováním a realizací vašeho nového domu. Na výběr jsou Kvalitní dům, Dobré financování, Bezpečná cesta, Dobrá služba a Nejlepší technologie. Více informací o těchto službách, společně s galerií již realizovaných staveb, najdete na Ekonomicke-stavby.cz.

Kontakt


Zdroje: www.emimino.cz, www.firmy.cz

Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (91 hodnocení)
​​

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Zajímavý článek, ani jsem netušil, že takový server existuje. Díky za info.

Přidat komentář

Recenzer
Logo