SolidSun

Skupina SolidSun se zabývá fotovoltaikou. Navrhnou a zrealizují řešení pro jednotlivce i firmy. Postarají se o vyřízení dotací, výkup přebytků energie, revize a servis. Na webových stránkách najdete reference od zákazníků či blog s novinkami a tipy ze světa fotovoltaiky. Pro slevy a akce se přihlaste k odběru newsletteru. Společnost je aktivní na sociálních sítích.

Solidsun

Představení společnosti

SolidSun je na trhu 10 let. Skupina se skládá ze SolidSun FVE, SolidSun ESCO a SolidSun Energie. Mimo Českou republiku instalovali fotovoltaiku i v dalších 8 zemích Evropské unie. V součtu mají na kontě více než 5000 fotovoltaických instalací.

Recenze na fórech a Mapy.cz jsou většinou pozitivní. Ovšem někteří zákazníci zmiňují horší komunikaci, zejména v případě problémů, a doporučují pečlivě pročíst smlouvu a nabídku projít s právníkem. Pozitivní recenze SolidSun oceňují příznivé ceny.

Přejít na web

Přehled sortimentu

SolidSun vám zařídí fotovoltaické elektrárny a pokud byste měli zájem, lze u nich objednat i instalaci extra fotovoltaických panelů pro stávající řešení. Nabídnou fotovoltaiku na klíč, přesně podle vašich požadavků – ať už ji chcete pro rodinný dům nebo celý FVE park. Jestli máte zájem o realizaci, vyplňte kontaktní formulář na stránkách firmy.

SolidSun také vyřídí veškerou administrativu spojenou s dotacemi. V zákonných lhůtách k vám budou dojíždět na povinné revize a v případě potřeby zajistí servis. Zároveň zařídí odkup přebytků dodavatelem elektřiny či zpětný odběr použitých elektrospotřebičů. Mezi další služby, které firma poskytuje, patří online dohledové centrum, optimizéry Tigo a instalace wallboxů.

Služby a ostatní

Po objednání nejprve kontaktujte firmu a sjednejte si nezávaznou schůzku s obchodně-technickým zástupcem. Ten vypracuje nabídku přesně na míru vaší domácnosti. Pokud se pro řešení SolidSun ve finále rozhodnete, následuje realizace a další náležitosti. V případě dotací nebudete muset hradit celý projekt ze své kapsy. Montáže provádí firma sama.

Doprava

 • Osobní odběr
 • Doručení na adresu

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Hotově

Pobočky

 • Československé armády 957, 267 51 Zdice
 • Zemědělská 909/2, 500 03 Hradec Králové
 • Hviezdoslavova 1158/47, 627 00 Brno – Slatina
 • Míru 3267, 738 01 Frýdek-Místek

Zajímavé odkazy

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Specialista na fotovoltaiku

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
8.5Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
8.7
Jednání se zákazníkem
8.5
Kvalita sortimentu
8.5
Klady
 • komunikace a ochota
 • přehledný web
 • kvalita služeb
 • reference
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 0.3
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  10

  FVE je rozdělaná a oni nemají zájem to dokonćit.

  Klady: Práce byla dobrá .FVE je ok.
  Zápory: V kancelaři ale nereagují na maily. Nemají žadný zájem.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. 1.65
  Přehlednost obchodu
  60
  Jednání se zákazníkem
  20
  Kvalita sortimentu
  20

  Bohužel maximální frustrace, naštvání a zklamání. SolidSun jsme vybrali díky dobré referenci od známého, takže jsem čekal, že vše proběhne hladce.

  Bohužel FVE jsem objednával (smlouvu podepisoval 5.2.2022 a dnes (19.3.2023, tedy po VÍCE NEŽ RORCE) stále není zapojená a funkční !!!!

  Obchodní zástupce mi tvrdil, že termíny dle smlouvy jsou sice dlouhé, ale reálně to všechno bude URČITĚ mnohem dříve.
  Realita? Firma nedodržela snad žádný termín ve smlouvě. Celkově realizace skoro 13 měsíců a zpoždění asi 1,5měsíce oproti smlouvě.

  A to není vše – bohužel jsme asi jedni z prvních, kdo dostali jejich “vlastní” nový střídač Sermatec – bohužel se jedná asi o ještě nevyladěný výrobek, se kterým jsou stále problémy. Od oživění nefunguje WIFI (chybí anténka, která měla být součástí dodávky, ale “zapomnělo” se na ní a už měsíc urguji SolidSun o nápravu a zatím bez odezvy. Dále jakékoliv změny, které chci v nastavení střídače provést (např. Nastavit spodní hranici vybití bateria), nejdou uložit – resp. Změna se neuloží a zařízení si jí nepamatuje. Toto také už měsíc bez reakce firmy SolidSun.

  Celkově zpětně výběru firmy SolidSun bohužel lituji a doporučit bych jí níkomu nemohl. Je vidět že firma není schopná plnit své smluvní závazky v uspokojivé kvalitě a v slíbených termínech.

  Zápory: - realizace trvala 13 měsíců !!! - naslibují hory doly, ale po zaplaceni zalohy zájem o zákazníka opadá - nekvalitní střídač Sermatec - reklamace už měsíc bez reakce
  Přínosný(7) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo