Epilátory Braun

Epilátory Braun mají moderní vzhled, dobrou kvalitu a špičkové zpracování. Systémem těchto přístrojů je větší počet drobných pinzet, masírovací válečky a senzory tlaku. Samozřejmě, že epilátory využívají i jiné vysoce efektivní prvky, které pomáhají s udržením hladké pokožky nohou, ale také obličeje a dalších citlivých oblastí.

Všechny epilátory Braun

Ošetření pleti je velmi účinné, ale i šetrné, to vše díky technologii IPL. Epilátory Braun jsou zárukou, že nebude hrozit jakákoliv nežádoucí bolest, tahání či snad zarudnutí pokožky. Výhodou je, že můžete zvolit takový přístroj, který bude přesně vyhovovat vašemu typu pokožky.

Vybrané modely mají zabudovaný systém upravující výkon přístroje k tlaku na kůži. Ten umí zachytit dokonce i dorůstající chloupky. Pokožka je ošetřena s maximální šetrností, což platí i pro velmi citlivé oblasti, jako jsou třísla či podpaží.

Nechybí také bohatá nabídka různých doplňků, včetně těch speciálních určených pro odstraňování chloupků z obličeje. Dokonale inovativní jsou aktuálně epilátory s pulzním světlem, které umí tzv. rozrušit vlasový folikul. Nic vás nebude bolet, navíc po několika použitích se chloupků na nohách a citlivých partiích zbavíte natrvalo.

Fotografie

Ukázka epilátoru Braun Silk Epil Sensosmart 9 990

O značce Braun

Společnost Braun již od roku 1921 přináší vysoce kvalitní produkty, jako jsou epilátory, holicí strojky, ale také zastřihovače vousů, případně další pomocníky v péči o tělo nebo vlasy. Nechybí ani kuchyňské spotřebiče.

Epilátory Braun můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.cz a Notino.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (110 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo