Philips S5100/06

Holící strojek Philips S5100/06 je ideální pro běžné holení každý den. Budete mít dokonale hladkou tvář bez nežádoucích škrábanců a řezných ran.

KLADY
 • Kvalita za dobrou cenu
 • Vodotěsnost
 • Dobrá výdrž
 • Velmi ostré břity
 • Tichý provoz
 • Pěkné zpracování

ZÁPORY
 • Drahé náhradní frézy

Spousta moderních technologií a super výkon je zárukou perfektního oholení.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Funkce

Holící strojek Philips S5100/06 dostal do výbavy systém břitů MultiPrecision. Ten již patří k pokročilým. Strojek je plně omyvatelný a dá se používat s kabelem i bez něj.

Disponuje baterií Li-Ion a její úplné nabití trvá 1 hodinu, přičemž v rámci rychlého nabití se 5 minut doplní energie na 1 oholení.

Pokud jde o spotřebu energie, tam je to maximálně 9 W. Na jedno nabití zvládne být v provozu po dobu cca 39 minut. Na již zmiňovaném displeji se zobrazuje ukazatel nabití strojku, vybité baterie, ale i čištění a výměny hlav nebo cestovní zámek.

Funkce Super Lift & Cut pracuje na principu dvojitého břitu. Zatímco první břit každý jednotlivý vous zvedne, druhý jej odřízne přímo pod úrovní pokožky.

Příslušenství

Součástí balení je výměnná hlava, kterou je potřeba každé, ale také dokonale přesný zastřihovač SmartClick. Samozřejmostí je i kabel pro napájení. Není problém ani zakoupit originální příslušenství v podobě náhradní hlavice Philips, jejíž cena se pohybuje kolem tisíce korun.

Parametry

Výrobce: Philips
Zařazení: Holící strojek
Holicí systém: Frézičkové
Systém napájení: Kombinované
Doba nabíjení: 1 h.
Výdrž baterie: 40 min.
Počet holících hlav: 3
Výkyvná hlava: Ano
Indikátor nabíjení: Ano
Mokré holení: Ne
Samočištění: Ne

Fotografie

Philips S5100/06

Philips S5100/06

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení

Holící strojek Philips S5100/06 s otáčením v 5 směrech oholí rychle a hladce. Díky jeho plné omyvatelnosti je to ideální parťák pro každého. Pokud jde o cenu, ta se pohybuje v rozmezí od 1 600 do 2 400 korun. Lithiová baterie s dlouhou životností je jen třešničkou na pomyslném dortu. Dlouhá výdrž, voděodolnost a příznivá pořizovací cena jdou ruku v ruce s kvalitou. Pořízením tohoto přístroje rozhodně nekupujete zajíce v pytli, ale kvalitní strojek pro špičkové oholení.

Design
9.0
Ovládání
9.0
Údržba
9.0
Klady
 • pěkný design
 • výdrž baterie
 • poměrně tichý
 • snadné ovládání
 • poměr cena/výkon
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit ji můžete např. v obchodě Notino.

Nejprodávanější holící strojky

Podobný článek, co by vás mohl zajímat

5/5 (10 hodnocení)

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

1 komentář
 1. Objednala jsem holící strojek Philips S5100/06 manželovi jako dárek k narozeninám, je z něj nadšený. Prý takhle hladce oholený dlouho nebyl.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo