Philips S5100/06

Holící strojek Philips S5100/06 je ideální pro běžné holení každý den. Budete mít dokonale hladkou tvář bez nežádoucích škrábanců a řezných ran. Spousta moderních technologií a super výkon je zárukou perfektního oholení.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Výhody:

 • Kvalita za dobrou cenu
 • Vodotěsnost
 • Dobrá výdrž
 • Velmi ostré břity
 • Tichý provoz
 • Pěkné zpracování

Nevýhody:

 • Drahé náhradní frézy

Funkce

Holící strojek Philips S5100/06 dostal do výbavy systém břitů MultiPrecision. Ten již patří k pokročilým. Strojek je plně omyvatelný a dá se používat s kabelem i bez něj.

Disponuje baterií Li-Ion a její úplné nabití trvá 1 hodinu, přičemž v rámci rychlého nabití se 5 minut doplní energie na 1 oholení.

Pokud jde o spotřebu energie, tam je to maximálně 9 W. Na jedno nabití zvládne být v provozu po dobu cca 39 minut. Na již zmiňovaném displeji se zobrazuje ukazatel nabití strojku, vybité baterie, ale i čištění a výměny hlav nebo cestovní zámek.

Funkce Super Lift & Cut pracuje na principu dvojitého břitu. Zatímco první břit každý jednotlivý vous zvedne, druhý jej odřízne přímo pod úrovní pokožky.

zpět k obsahu ↑

Příslušenství

Součástí balení je výměnná hlava, kterou je potřeba každé, ale také dokonale přesný zastřihovač SmartClick. Samozřejmostí je i kabel pro napájení. Není problém ani zakoupit originální příslušenství v podobě náhradní hlavice Philips, jejíž cena se pohybuje kolem tisíce korun.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Philips
Zařazení:Holící strojek
Holicí systém:Frézičkové
Systém napájení:Kombinované
Doba nabíjení:1 h.
Výdrž baterie:40 min.
Počet holících hlav:3
Výkyvná hlava:Ano
Indikátor nabíjení:Ano
Mokré holení:Ne
Samočištění:Ne

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Philips S5100/06

Philips S5100/06

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Holící strojek Philips S5100/06 s otáčením v 5 směrech oholí rychle a hladce. Díky jeho plné omyvatelnosti je to ideální parťák pro každého. Pokud jde o cenu, ta se pohybuje v rozmezí od 1 600 do 2 400 korun. Lithiová baterie s dlouhou životností je jen třešničkou na pomyslném dortu. Dlouhá výdrž, voděodolnost a příznivá pořizovací cena jdou ruku v ruce s kvalitou. Pořízením tohoto přístroje rozhodně nekupujete zajíce v pytli, ale kvalitní strojek pro špičkové oholení.

Design
9.0
Ovládání
9.0
Údržba
9.0
KLADY
 • pěkný design
 • výdrž baterie
 • poměrně tichý
 • snadné ovládání
 • poměr cena/výkon
Napsat hodnocení

Nakoupit ji můžete např. v obchodě Notino.

Nejprodávanější holící strojky

Podobný článek, co by vás mohl zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz