Holící strojky Philips

Holicí strojky Philips mají špičkové zpracování a moderní vzhled. Dají se použít nejen na suché, ale také mokré holení a bez problémů zvládnou i tvrdší vousy. Každá holicí hlavice je schopna dokonale kopírovat tvar obličeje, přičemž se dokáže pohybovat až osmi různými směry.

Bez problémů a zcela hladce klouže po pokožce, aniž by docházelo k jejímu podráždění. Již během prvního tahu strojkem dokáže hlavice zachytit každý vous, díky čemuž je tvář krásně hladká. Holicí strojky Philips zvládnou i delší a hustší vousy, stejně jako tvrdé či zakroucené.

Planžetové holicí strojky Philips jsou ideální pro jakoukoliv délku vousů. Ostří se pohybuje velmi rychle, navíc mají strojky několikastupňovým systémem ochrany pro co nejhladší oholení bez sebemenšího poranění.

Frézkový holicí strojek Philips je zárukou hladkého a maximálně důkladného oholení. Disponují patentovanými břity, které jsou pečlivě poskládány tak, že tvoří písmeno V. Tento tvar je zárukou perfektního oholení a zajištění vhodné pozice každého vousu než je oholen. Desítky břitů, které jsou samoostřící, jsou schopné dosáhnout sta tisíců střihů za minutu.

Technologie SmartClean dokáže po jediném stisknutí tlačítka pročistit, promazat a vysušit. SmartClick představuje pětistupňový nástavec na vousy pro rychlou a dokonalou úpravu vousů, případně strniště.

Aquatec Wet & Dry je těsnění umožňující výběr suchého či mokrého holení. Senzor BeardAdapt je technologie, která umí rozeznat hustotu vousů a podle toho zcela automaticky upravit výkon holicího strojku.

Všechny strojky Philips

Holicí strojky Philips řada 1000

Jsou to strojky pro snadné a komfortní oholení za velmi příznivé ceny. Jsou vybaveny břity CloseCut, které se pyšní odolností a brousí se během chodu. Hladké oholení zajišťují hlavy strojku pohybující se do čtyř směrů.

Holicí strojky Philips řada 3000

Tvar tváří je kopírován pomocí ohýbání, plovoucích pohybů a otáčení hlavice pěti směry. Ideální úhel pro umístění břitů PowerCut se perfektně přizpůsobí nejen tvaru tváře, ale i krku.

Holicí strojky Philips řada 5000/6000

Jsou vybaveny systémem břitů MultiPrecision, které jsou velmi přesné a umí vousy nadzdvihnout, takže jsou oholeny pomocí pár tahů. Hlavy jsou ohebné a otáčí se hned do pěti směrů.

Holicí strojky Philips řada 7000

Tato řada je vhodná pro každého, kdo má citlivou pokožku. Základním kamenem jsou vysoce tvrzené břity GentlePrecision s kroužky SkinGlide. Jejich předností je velmi přesné holení, aby stačilo jen několik tahů bez nežádoucího dráždění pokožky častějším přejetím.

Holicí strojky Philips řada 9000

S každým jednotlivým tahem je zachyceno až o 20 % větší množství vousů než u jiných strojků. Vděčí za to hlavám pohybujícím se do osmi směrů. Díky tomu vám stačí mnohem méně tahů, a přesto je pokožka hladká a ve vynikajícím stavu.

Holicí strojky Philips řada 9000 Prestige

Tato řada obsahuje strojky pro to úplně nejhladší oholení. Disponují břity NanoTech, jejichž největší předností je přesnost holení. Nechybí také kroužky Superb SkinComfort pro hladké holení a jemné klouzání. Největším plusem jsou velmi silné hrany, které vydrží opravdu hodně dlouho ostré.

V nabídce najdete také holicí strojky, které zvládnou odstranit ochlupení nejen na tváři, ale z celého těla. Umí holit, tvarovat, zastřihovat, bez ohledu na délku chloupků či jejich umístění. Holicí strojky Philips mají řadu praktických funkcí, jako je voděodolnost, kdy je možné přístroj použít třeba ve sprše.

Jsou také omyvatelné, což uvítáte při jejich čištění, kdy se jen otevře hlava strojku, kterou propláchnete pod tekoucí vodou. LED indikátor nabíjení pomůže ve chvíli, kdy má baterie málo energie a potřebuje dobít.

Digitální displej ukazuje, jak probíhá nabíjení, ale vidíte na něm i stav baterie. Nechybí také rychlé nabíjení, které uvítáte ve chvíli, kdy se potřebujete nutně oholit a baterie je vybitá.

Vybrané modely mají dokonce Bluetooth, díky níž je možné holicí strojek propojit s mobilní aplikací GroomTribe. Tato aplikace umí sestavit plán, kde se dozvíte jaká je správná technika holení, ale také zohlední jeho pravidelnost.

O značce Philips

Značka Philips vznikla roku 1891 a na samém začátku produkoval lampy a různé elektronické produkty. Postupem času se sortiment začal rozšiřovat, až doputoval do současnosti, kdy jsou produkty této značky nepostradatelnou součástí našeho trhu se spotřebiči. Nechybí ani přístroje pro péči o tělo, jakými jsou právě holicí strojky.

Holící strojky Philips můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.cz a Notino.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (100 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo