Alza NEO

Největší český prodejce elektroniky Alza nově nabízí službu Alza NEO. Vybrané druhy a modely elektroniky již nemusíte kupovat. Některým uživatelům se vyplatí její pronájem. Takto pořídíte mobilní telefony, chytré hodinky, tablety, počítače nebo notebooky. Za měsíční paušální částku tak získáte špičkovou elektroniku. Službu Alza NEO využijí i firmy.

Alza NEO

Představení

Historie obchodu Alza se píše od roku 1994. Významější postavení na trhu si ale společnost začala budovat až od roku 1998. Dnes se roční obraty tohoto prodejce elektroniky pohybují v desítkách miliard. Elektroniku si v e-shopu Alza.cz nejen zakoupíte, ale i pronajmete. Případnou reklamaci, rozbití zařízení nebo jeho krádež s vámi pak Alza vyřeší do 2 dnů, a k užívání vám poskytne nový kus. Zákazníci, kteří službu AlzaNEO již vyzkoušeli, ve svých recenzích uvádí nespokojenost s řešením reklamací a s poplatky za známky opotřebení při vrácení pronajatého zařízení.

Přejít do e-shopu

Jak to funguje?

V e-shopu Alza.cz najdete záložku AlzaNEO, ve které si sjednáte pronájem mobilních telefonů, chytrých hodinek, tabletů, počítačů, notebooků, herních konzolí a PC, sluchátek nebo reproduktorů. Pronájem si sjednáte na dobu 24 měsíců, zařízení ale můžete bez obav a poplatků vrátit kdykoliv, případně si stávající pronájem prodloužit. Protože si zařízení od Alzy pouze pronajímáte, neplatíte najednou celou částku za jeho pořízení.

Pokud máte o službu AlzaNEO zájem, stačí v katalogu Alza.cz, u zboží na kterou se tato služba vztahuje, kliknout na tlačítko Pronajmout. Alza pak s pomocí vámi vyplněných údajů ověří, zde budete schopni měsíčně platit paušální částku za pronájem. O schválení vás budou zaměstnanci informovat pomocí SMS a e-mailu. Připravené zařízení si pak vyzvednete na prodejně. K tomu budete potřebovat občanský průkaz pro ověření totožnosti. Po podepsání předávacího protokolu můžete svůj nový přístroj ihned začít používat.

Firemní pronájem

AlzaNEO je vhodný i pro firmy a živnostníky. Už nebudete muset zatěžovat firemní rozpočet jednorázovou částkou pro nákup nové elektroniky. Navíc i v případě firemního pronájmu platí, že rozbití zařízení, jeho krádež či reklamaci za vás Alza vyřídí do 2 pracovních dnů. Fakturu za pronájem si dáte do provozních nákladů, a k dispozici je také nadstandardní výběr z katalogu dostupných zařízení.

Závěr

Alza NEO představuje inovativní krok na poli pronájmu elektroniky, nabízející jak jednotlivcům, tak firmám flexibilní řešení pro získání nejnovější technologie. S možností vracet nebo měnit zařízení kdykoliv během 24 měsíců, a to bez dodatečných poplatků, se jedná o atraktivní alternativu k tradičnímu nákupu.

Navzdory některým výhradám k procesu řešení reklamací a poplatkům za opotřebení, služba Alza NEO nabízí zajímavou možnost pro ty, kteří chtějí udržet krok s nejnovějšími technologickými trendy bez nutnosti investovat velké částky do jejich pořízení. Jak pro individuální zákazníky, tak pro podniky, Alza NEO slibuje snížení přímých nákladů na technologie a zároveň zajišťuje rychlé a bezproblémové řešení případných potíží, což ji činí významným přínosem na trhu elektroniky.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (141 hodnocení)
​​

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo