Helcel nábytek

Nábytek Helcel je prodejce nábytku. Nakupovat můžete buď online v eshopu, nebo osobně v kamenných prodejnách, které najdete hned na několika místech republiky. Obchod má velké skladové zásoby a zakládá si na rychlém dodání zboží. Na internetové doméně najdete také nákupního rádce a články, které vám pomohou s inspirací a výběrem.

nabytek helcel

Logo – Helcel Nábytek

Představení e-shopu

Helcel nábytek má silné zázemí a na trhu není žádným nováčkem. Byl založen v roce 1991. Společnost je členem APEK a držitelem certifikátu Spolehlivá firma 2017. Proti konkurenci se obchod snaží uspět především nízkými cenami a kvalitními službami.

Nabízí široký sortiment a zakládá si na rychlém řešení reklamací. Při nákupu lze uplatnit slevové kódy, které jsou k dostání na slevových portálech. Často připravují také výprodeje, slevy a akce.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

V obchodě můžete vybírat hned z několika velkých kategorií: Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Jídelna, Dětské pokoje, Předsíň a pracovna či Bytové doplňky.

Nábytek můžete hledat podle zadání do vyhledávače, např. sedací soupravy, nebo se orientovat podle kategorií a vyfiltrovat si je na základě osobních preferencí. V každé kategorii najdete hned několik podkategorií, díky kterým se v obchodě snáze zorientujete.

K dostání jsou nábytky všech možných stylů, barev a provedení. Bohužel nejde vyhledávat pouze na základě stylu, který byste doma chtěli mít např. skandinávský apod. Nicméně můžete navštívit blog obchodu, kde najdete inspiraci a doporučení, jak si kterou místnost vybavit, aby vám vše ladilo.

Služby a ostatní

Společnost zajišťuje montáže pouze ve spádových oblastech jejích prodejen, tedy na východě Čech. Prodejny najdete například v Brně, Přerově, Třinci, na Těrlicku či v Třebíči. V Brně žádná prodejna není. Pokud objednáte za více než 20 000 Kč, máte dopravu zdarma.

Helcel zajišťuje dopravu sám vlastními vozy. Lze zařídit také osobní vyzvednutí na prodejně. Za zboží lze platit platební kartou nebo hotově u řidiče, hotově na prodejně, online platební kartou nebo bankovním převodem. Obchod rovněž umožňuje nákup na splátky s úvěrem od Home Credit.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.
 • Doprava zdarma při nákupu nad 20 000 Kč.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Osobní odběr
 • Vlastní doprava

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Platba na splátky
 • Dobírka

Prodejny

 • Kpt. Jaroše 750,  674 01 Třebíč – Hájek
 • Za Mlýnem 2/602, 750 02  Přerov
 • Hraniční 213, 739 61 Třinec – Kanada
 • Topolová 770, 735 42 Těrlicko
 • Křenová 89/19, 602 00 Brno

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

 • Telefon: +420 595 530 400 (Po-Pá 07:00 – 16:00 hod.)
 • Email: info@nabytek-helcel.cz
 • Reklamace
 • Vrácení zboží
 • Sídlo společnosti: HELCEL Nábytek s.r.o., Horní Těrlicko 770, 735 42 Těrlicko
 • Facebook: HELCEL Nábytek

Hodnocení

8.5 Celkové hodnocení
Prodejce nábytků

8.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
8.5
Jednání se zákazníkem
8.5
Kvalita sortimentu
8.5
8Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
8.8
Jednání se zákazníkem
7.8
Kvalita sortimentu
7.4
Klady
 • komunikace
 • široký sortiment
 • příznivé ceny
 • kvalita zboží
 • kamenné prodejny
Zápory
 • poměrně dlouhá dodací doba
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

21 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Dobrý den, ráda bych všechny varovala před firmou Helcel nábytek. Po rozbalení dodávky od této firmy (objednali jsme kuchyňskou linku) jsme zjsitili, že téměř všechny skříňky (bylo jich celkem 13) jsou buď poškrábané, mají obouchané rohy nebo chybí šrouby potřebné k sestavení a ve dvou případech nám ani neseděla barva!!! Komunikace s firmou Helcel nábytek byla naprosto alarmujicí a když už vám to na té jejich horké lince někdo konečně zvedne, tak s Vámi jedná ještě neuvěřitelně arogantním způsobem.
  Plus mi bylo řečeno, že jim je vlastně jedno, pokud je nahlásím na Českou obchodní inspekci, jak jsem také udělala, a jak mi na České obchodní inspekci potvrdili, nebyla jsem sama, je to pro ně známá firma, paní jednatelku Romanu Helcelovou dobře znají a každou chvíli s nimi má někdo problém.
  Vysoce doporučuji si od této firmy nikdy nic nekupovat.

 2. 7.11.2022 jsem si objednal obývák. Dnes je 20.2.2023 a stále ho nemám. Komunikace s Helcel je katastrofa. Jenom lžou a posouvají termíny. Nikdy jsem nezažil tak odporné, arogantní jednání. Varuji před tímto pochybným obchodem.

 3. No že bych byl z této firmy nějak odvázaný, to se říct nedá. Komunikace se zákazníkem téměř žádná, když jdete do prodejny, tak obtěžujete už jen tím, že vlezete do dveří a sortiment také žádná sláva.

 4. Krásné stránky na které narazíte všude.
  Žádná komunikace ,termín dodání nedodržují, vedení de nedovoláte,neexistuje žádný kontakt,
  při zrušení objednávky zálohu nevrací. Nic horšího jsem nezažila.
  Nic si zde neobjednávejte.

 5. 1.15
  Přehlednost obchodu
  50
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Otřesná komunikace se zákazníkem. Sedačka přišla roztrhaná, nefunkční polohování. Reklamace téměř nemožná. Nedoporučuji!

  Klady: Pěkný e-shop
  Zápory: Nekvalitní a zničené zboží Velice obtížná reklamace Otřesná komunikace se zákazníky
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 6. 1.8
  Přehlednost obchodu
  80
  Jednání se zákazníkem
  20
  Kvalita sortimentu
  10

  Otřesná komunikace se zákazníkem. Sedačka přišla roztrhaná, nefunkční polohování. Reklamace téměř nemožná. Cena neodpovídá kvalitě ani fotkám na eshopu. Nedoporučuji!

  Klady: Pěkný e-shop
  Zápory: Otřesná komunikace se zákazníkem. Sedačka přišla roztrhaná, nefunkční polohování. Reklamace téměř nemožná. Nedoporučuji!
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 7. 2.15
  Přehlednost obchodu
  60
  Jednání se zákazníkem
  70
  Kvalita sortimentu
  0

  Nedoporučuju

  Klady: Sem tam rozumne ceny.
  Zápory: Nízká kvalita balení. Dlouha doba na reklamaci. Lehce odřené/obouchané rohy.
  Přínosný(0) Nepomohl(1)You have already voted this
 8. Nábytek Helcel jsem neznala, ale zaujala mě tam krásná sedací souprava, kterou jsem nakonec objednala. Vše dorazilo v pořádku, bez poškození a v poměrně krátkém termínu.

 9. 1.5
  Přehlednost obchodu
  80
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  0

  Zakoupená obývací stěna Norman reklamované ostipane lamino na vícero viditelných místech, prasklá deska, chybějící kování atd… Po uplynutí 30 dní reklamace nevyrizena. Obracím se na čoi.

  Zápory: Podstatné porušení smlouvy. Kvalita zboží otřesná.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 10. Chtěly jsem se objednat zboží. JIž dvakrát jsme si od této firmy objednaly sedačku a vždy spokojenost. Tak jsme jely s manželem a miminkem v kočárku na prodejnu v Těrlicku, ať se podíváme přímo tam. Jen co jsme vlezly do prodejny, velmi nepříjemná paní nám odsekla, že s kočárkem tam nesmíme, že to je nařízení shora. Tak jsme řekly, že na netu nic takové napsané není, nějaké upozornění, na to se paní zvedla a šla si po svém. No katastrofa. Kdyby to řekla slušně a omluvila se , tak bychom malého vzaly do ruky a šli se podívat ale tento přístup nás tak vytočil, že jsme se otočili a jely domů. Psala jsem i email jako stížnost, to nám bylo doporučeno na jejich lince ale nikdo nekomunikuje, tak aspoň tuto cestu recenzí jsem zvolila. Ženská, která se neumí chovat by neměla pracovat s lidmi a to by si měl majitel uvědomit. Takže za mě nikdy víc, už jen s principu jak se neumí chovat ke zákazníkům.

1 2 3

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo