Premiere Cinemas

Premiere Cinemas je provozovatel multikin. Na e-shopu Premierecinemas.cz najdete vyhledávač poboček multikin, přehled aktuálně promítaných představení, medailonky promítaných filmů nebo ceník občerstvení. K dispozici jsou i akční promítání či pronájmy kinosálů pro školy nebo firmy. O novinky se s vámi Premiere Cinemas podělí nejen na e-shopu, ale i svých sociálních sítích.

Premiere Cinemas

Představení společnosti

Premiere Cinemas je na trhu od roku 2012 a v současné době provozuje v ČR 3 multiplexy. Pobočky najdete v Praze, Olomouci a Teplicích. Zákazníci, kteří pobočku a představení Premiere Cinemas již navštívili, ve svých recenzích chválí prostory kina a akční nabídky.

Přejít na web

Premiere Cinemas nabízí?

Aktuální program hraných představení najdete nejen na e-shopu, ale i v pobočkách multikin. Sály jsou vybaveny zvukovou technikou Dolby Atmos či Dolby Surround 7.1. Navštívíte zde představení ve formátech 2D, 3D nebo 4K. Kromě klasických představení najdete v nabídce i akční promítání jako jsou Premiere Ladies, Premiere Horror Night, zlevněné vstupné pro děti a studenty při příležitostech konce školního roku, rodinné vstupné či akci Pohádková neděle, kdy je součástí programu i tombola pro děti. Na všech pobočkách multikin Premiere Cinemas nakoupíte drobné občerstvení jako popcorn, nachos, nápoje a sladkosti. Návštěvu představení na pobočkách Premiere Cinemas můžete i darovat formou voucheru nebo dárkového poukazu. Platnost zakoupených poukázek je 6 měsíců od data zakoupení.

Služby a ostatní

Pravidelní návštěvníci ocení věrnostní program, který pro ně Premiere Cinemas připravilo. Jedná se o dva typy členství. S členskou kartou Premiere Movie Card získáte slevu 20 Kč na každou nezlevněnou vstupenku, a při nákup vstupenky či občerstvení se vám část peněz mění na body. Po nasbírání určitého počtu bodů tyto body vyměníte za bezplatné občerstvení nebo vstupenky na představení. Karta Premiere Gold Card vám nabídne stejné výhody jako předešlá karta, a k tomu navíc drobné občerstvení ke každé zakoupené vstupence nebo 3D filmy bez příplatku. Kompletní seznam výhod a podmínek věrnostního programu najdete na webu Premierecinemas.cz.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Hotově

Kina

 • Galerie Šantovka – Polská 1, 779 00 Olomouc
 • Galerie Teplice – nám. Svobody, 415 01 Teplice
 • Vivo! – Švehlova 1391/32, 102 00 Praha 10 – Hostivař

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Multikina

Přehlednost webu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita služeb
10.0
Klady
 • přehledný web
 • kvalita služeb
 • komunikace
 • kina
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt. Jsme i na sociálních sítích: Instagram a Facebook.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo