Přistýlky Dormeo

Přistýlky Dormeo jsou vysoce kvalitní a zaručují dokonalý komfort nejen pro spánek, ale při odpočinku. S jejich pomocí je možné nejen odstranit případné nežádoucí nerovnosti u méně pohodlných lůžek jako jsou pohovky či rozkládací postele, případně oživí starou matraci, která už toho hodně pamatuje.

Všechny přistýlky Dormeo

Máte tak jistotu, že váš spánek bude pohodlnější, komfortnější a delší. Přistýlky Dormeo ochrání vaší stávající matraci před veškerými tělesnými tekutinami, takže sliny a pot nemají šanci. Zároveň s tím jsou velkým pomocníkem pro astmatiky i alergiky, protože matrace je chráněna proti nečistotám, prachu, ale i odumřelým kožním buňkám, stejně jako před roztoči či bakteriemi.

Každá přistýlka prodlouží životnost samotné matrace, navíc ji chrání proti proležení či nežádoucímu opotřebení. Když má přistýlka pratelný potah, je ochrana ještě větší. Přistýlky Dormeo jsou vyrobené z prodyšných a vysoce kvalitních materiálů.

Manipulace s nimi je naprosto jednoduchá, takže jí jen stačí srolovat a uložit, aby nezabírala místo ve chvíli, kdy jí nepotřebujete. Při výrobě jsou používány eko materiály z obnovitelných zdrojů, díky tomu přispívají k udržitelnosti naší planety a jsou daleko šetrnější vůči životnímu prostředí.

Pokud jde o tloušťku přistýlky, ta se pohybuje v rozmezí od 3 do 4 cm pro běžnou ochranu, zatímco u silnějších přistýlek je to 5-7 cm. Co se týká materiálů, tam se také nemusíte obávat kvality. K nejvíce používaným výplním patří paměťová pěna či polyuretanová pěna, oblíbená pohodlná pěna Orthocell, případně jejich kombinace.

V případě přistýlek pro alergiky a astmatiky jsou k dispozici antialergenní produkty, které mají ošetření CleanEffect, poskytující účinnou ochranu proti bakteriím a roztočům. Pokud trpíte nočním pocením, zaměřte se na přistýlky s AirX Mesh systémem, které zajišťují mnohem vyšší prodyšnost, tím i suchou postel pro spaní.

Ochranná vrstva Silver Plus chrání matraci před bakteriemi, roztoči, ale také proti mikrobům. Nedochází ani k tak velké tvorbě bakterií způsobujících zápach, čímž jsou takto ošetřené přistýlky Dormeo vhodné pro alergiky.

O značce Dormeo

Značka Dormeo spatřila světlo světa v roce 2002 a od samého počátku patří k naprosté špičce v kategorii produktů určených pro spánek, ale také u vybavení domácnosti. S touto značkou získáte vše, co je pro pohodlný spánek potřeba.
Vysoká kvalita, špičkové zpracování a naprosté pohodlí. Všechny produkty, které se na trhu pod značkou Dormeo vyskytují mají jen ty nejlepší vlastnosti a funkce, navíc jsou vždy pečlivě testovány v celosvětovém měřítku.

Přistýlky Dormeo můžete nakoupit v těchto e-shopech: Dormeo.cz a Mall.cz

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo