Matrace Dormeo

Matrace Dormeo mají špičkovou kvalitu a vynikající zpracování. Jsou ortopedické a anatomické, takže máte vždy zajištěný kvalitní spánek a dokonalý odpočinek. Některé modely jsou navíc hypoalergenní, takže jsou vhodné skutečně pro každého.
Na trhu najdete 4 druhy tuhosti matrací Dormeo, a to měkké, méně tvrdé, středně tvrdé a tvrdé. Existují i takové, u kterých se dá nastavit tvrdost.

K dispozici jsou matrace různých rozměrů, tloušťky a liší se také použité materiály. Vedle přírodních se používají rovněž syntetické. U některých modelů je jako materiál použité také stříbro, protože má antibakteriální vlastnosti. Jako další se používá talalay, který se vyrábí z přírodní gumy (latex) a hodí se pro každého, kdo trpí na bolesti krku a páteře, ale i pro astmatiky a alergiky.

Všechny matrace Dormeo

Matrace Dormeo mají jádro Ecocell, což je inovativní syntetický materiál/pěna, jehož přednostmi je pevnost, flexibilita a perfektní prodyšnost. Je hypoalergenní, hygienický, ekologický a úplně lehký.

Kromě toho jsou vybaveny pěnovými pružinami Octaspring. Ty jsou schopné přizpůsobit se každému tělu a poskytovat potřebnou oporu. Zajistí rovněž špičkovou až nadstandardní prodyšnost, s jejíž pomocí je z matrace odvedena nadbytečná vlhkost a teplo.

O značce Dormeo

Značka Dormeo vznikla v roce 2002 a je součástí slovinské společnosti Studio Moderna. V současnosti kromě Evropy, působí společnost také v Severní Americe. Produkty této značky můžete najít ve více jak 40 zemích světa. Pokud má mít člověk doma opravdu kvalitní matraci, pak je ideální volbou právě tato značka.

Matrace Dormeo můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz a Dormeo.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.8/5 (65 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo