Buřinka půjčka

Česká spořitelna má nejen pro své stávající klienty připravené řešení v otázce nového bydlení, ať už se jedná o nákladnou rekonstrukci, koupi nemovitosti nebo například vypořádání společného jmění manželů. Zkrátka a jednoduše, s půjčkou

Buřinka dokážete zvelebit a celkově vyřešit téměř všechny vaše problémy týkající se bydlení, a to během krátké chvíle. Buřinka půjčka je účelovým úvěrem bez nutnosti zastavení nemovitosti a nezáleží na tom, zda jste či ještě nejste klientem České spořitelny. Dokonce nemusíte mít dopředu nic naspořeno ani mít předem uzavřené stavební spoření. V následující recenzi si vysvětlíme, za jakých podmínek úvěr od Buřinky můžete získat, jak dosáhnout lepšího úroku, co vše se za službou Buřinka skrývá a zda je vhodnou volbou v řešení vašeho bydlení či nikoliv.

Buřinka půjčka

Jak Buřinka půjčka funguje?

Pokud již máte účet u České spořitelny, na který vám pravidelně chodí výplata, stačí k žádosti o úvěr doložit pouze platný doklad totožnosti. V opačném případě je k žádosti nutné, kromě občanského průkazu, doložit i doklad o příjmu ze zaměstnání nebo podnikání v podobě posledního daňového přiznání. Úvěr na rekonstrukci, ke koupi nemovitosti či úvěr pro vypořádání majetkových podílů a dále refinancování stávajících půjček na bydlení lze kalkulovat online.

Na webových stránkách tak pouze zadáte nutné údaje, jakými jsou výše úvěru, doba splácení a fixace u zvoleného produktu a pro další postup se můžete nechat kontaktovat telefonicky nebo se dostavit na jednu z poboček České spořitelny. Výjimku v kompletním sjednání online z pohodlí domova pak tvoří pouze půjčka od Buřinky na rekonstrukci. Tu v případě, kdy jste klientem České spořitelny, můžete nejen kalkulovat, ale hlavně i celou sjednat online ve svém Georgi.

Peníze z úvěru lze čerpat na zaplacení veškerých nákladů ve spojitosti s bydlením, nezáleží na tom, zda potřebujete zaplatit dělníky, nábytek, spotřebiče, nebo rovnou všechno dohromady. I přesto že se jedná o účelový úvěr nemusíte v případě rekonstrukce schovávat ani faktury a účtenky. S Buřinkou stačí pouze vyfotit stav před a po dokončení renovace. V případech, kdy budete chtít čerpat peníze s požadavkem na státní podporu ve formě dotací, je nutné veškeré účty bance předkládat.

Přejít na web

Půjčky od Buřinky

Půjčka od Buřinky je poskytována ve výši od 40 000 Kč až do 2,5 mil. Kč. V případě, kdy sjednáváte úvěr od Buřinky na rekonstrukci a dokončíte žádost online z Georgi, neplatíte nic navíc ani za sjednání a poskytnutí úvěru. Pokud sjednáváte jiný produkt, nebo se zkrátka návštěvě pobočky nevyhnete, je tento úkon zpoplatněn. Během žádosti o úvěr dopředu stanovíte, jakým způsobem chcete dokládat účtenky nebo zda budete svou rekonstrukci pravidelně fotit. Samotné čerpání peněz je otázka dvou způsobů. Zrychlený způsob znamená, že vám Buřinka celý úvěr vyplatí předem na účet a faktury, účtenky, nebo fotografie budete dokládat v průběhu 12 kalendářních měsíců. Druhý způsob výplaty peněz je na základě předání dokladů, Buřinka vám jednoduše všechny předložené faktury a další uhrazené částky proplatí přímo na váš účet.

Samotné posuzování žádosti o půjčku probíhá skrze bankovní a nebankovní registr klientských informací a v případě schválení půjčky od Buřinky jsou peníze vyplaceny do dvou pracovních dnů od podpisu smlouvy. Dobu splácení si můžete nastavit v rozmezí od 4 až po 20 let, úvěr lze pojistit v případě nemožnosti splácení variantou kryjící pracovní neschopnost, případnou invaliditu, úmrtí či variantou pokrývající vše zmíněné, a navíc i případné ošetřování člena rodiny, ztrátu zaměstnání, nebo podnikání. Výše splátky může být neměnná po celou dobu úvěru, nebo ji lze zafixovat po dobu 3 let.

Vzhledem k tomu že se jedná o úvěr bez nutnosti zástavy nemovitosti, je nutné počítat s méně výhodným úrokem než v případě, kdy se rozhodnete, zcela z důvodu lepšího úroku, úvěr nemovitostí zastavit, volba je a bude zcela na vás. Úroky se v době psaní této recenze pohybují v sazbách od 7,19 %.

Předčasné splacení půjčky od Buřinky

Jakýkoliv úvěr, který si od Buřinky sjednáte lze kdykoliv předčasně splatit, je ovšem nutné počítat s úhradou náhrad souvisejících s předčasným splacením a tento úkon je prostě a jednoduše zpoplatněn dle platného ceníku.

Pokud se dostanete do obtížné životní situace a nebudete mít sjednané pojištění, řešte tento problém ještě předtím, než vlastně vůbec vznikne. Bezodkladně kontaktujte Českou spořitelnu, nejlépe se dostavte na kteroukoliv pobočku a sdělte pracovníkovi svou situaci, ten vás seznámí se všemi dostupnými možnostmi, které před vámi jsou. Může se také ovšem stát, že svůj závazek nebudete schopni splácet a to tak, že zcela. Poté rovnou kontaktujte oddělení správy pohledávek na telefonním čísle, nebo e-mailem.

Výhody Buřinka půjčka

Hlavní výhodu shledáváme v celé podstatě poskytnutí půjčky bez nutnosti zástavního práva k nemovitosti i za cenu vyššího úroku který si navíc můžete odečíst z daní. Výhodu shledáváme i ve variabilnosti půjčky od Buřinky, která vám pomůže s financováním mnohých situací týkající se nemovitostí. Je tu pro vás vždy když potřebujete z nemovitosti vyplatit sourozence, manželku nebo manžela, rekonstruovat, stavět, nebo třeba refinancovat své stávající a možná méně výhodné úvěry na bydlení.

Nevýhody Buřinka půjčka

Nevýhody se nám u půjčky od Buřinky hledají opravdu jen stěží, dobrá pověst Buřinky se zakládá nejen na její dlouhodobé historii, ale zejména pak kladných zkušenostech reálných uživatelů, kteří otázku svého bydlení vyřešili právě s ní.

Shrnutí

Podmínky pro poskytnutí úvěru od Buřinky jsou jasné a neměnné, nejsou navíc ani nijak přehnané a pravděpodobnost, že na úvěr od Buřinky dosáhnete třeba právě vy se rapidně zvyšuje, pokud jste pracujícím člověkem, který má dobrou platební morálku. Peníze z úvěru máte navíc k dispozici již do dvou dnů od podpisu smlouvy, a tak vám brzy nic nebrání v plnění si svého snu o lepším bydlení.

Přejít na web

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (65 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo