Razdva půjčka

Jedním z hlavních důvodů, proč byste si v případě potřeby měli sjednat právě Razdva půjčku, je zejména rychlost vyplacení peněz na účet. Jistě se shodneme, že klienti, kteří si sjednávají půjčku, nebo nad ní uvažují, zejména vyhledávají právě takovou nebankovní společnost, která je schopna peníze vyplatit v co možná nejkratším časovém horizontu.

V této recenzi jsme se rozhodli zaměřit na společnost PROFI CREDIT Czech, která poskytuje nebankovní online půjčky Razdva a která výše uvedeným tvrzením o obdržení peněz prakticky do pár minut disponuje na svých webových stránkách. V recenzi se dozvíte, co vše je třeba splnit pro kladné vyřízení žádosti o úvěr, taktéž si podrobně rozebereme, jak úvěr uzavřít a splácet. V neposlední řadě se spolu zaměříme i na výhody či nevýhody nabízeného úvěrového produktu od Razdva půjčka a zda je vyplacená opravdu tak rychle, jak o sobě sama tvrdí.

Razdva půjčka

Jak Razdva půjčka funguje?

Razdva půjčka je bezúčelový spotřebitelský úvěr, který vám společnost poskytne naprosto bez nutnosti udání důvodu a vypisování, na co vlastně finanční obnos potřebujete. K žádosti a schválení úvěru rozhodně není třeba ani přizvat ručitele, či disponovat majetkem. Argument Razdva půjčky je zcela zjevný a pádný, žádost o úvěr lze jednoduše a bez zbytečného papírování uzavřít naprosto odkudkoliv, kde máte internetové připojení. Průměrná doba, která uplyne od schválení úvěru až po výplatu peněz na váš bankovní účet je opravdu raz dva, obvykle činí nejdéle 15 minut.

Žadatelem o Razdva půjčku může být pouze občan České republiky starší 18 let. Mezi další požadavky pro získání úvěru patří nutnost stálého zdroje příjmu, který je vám prokazatelně vyplácen na osobní bankovní účet. Během žádosti budete dokládat nejen kopii platného občanského průkazu, ale právě i kýžený výpis z účtu. Pokud patříte mezi pracující občany, nejste v insolvenci a nemáte na sebe vypsané exekuční řízení, poté vám už stačí mít pouze funkční telefonní číslo a e-mailovou adresu.

Přejít na web

Půjčky od Razdva půjčka

Již během první návštěvy oficiálních webových stránek Razdva půjčky zjistíte, že minimální limit pro úvěr je 10 000 Kč a maximální činí až 250 000 Kč, jedná se tak o jednu z mála nebankovních společností nabízející takovou výši úvěru. Délku splácení můžete zvolit od 3 měsíců až po dobu 4 let. Poskytnutí úvěru je zcela zdarma, bez skrytých poplatků a než se rozhodnete o půjčka oficiálně požádat a vložit k žádosti své telefonní číslo, jsou vám všechny údaje transparentně známy.

Před odesláním žádosti je vám vygenerován reprezentativní příklad vámi zvolené částky a doby splácení včetně úrokové sazby, RPSN a celkové splatné částky. Pokud budete s celkovou výší úvěru včetně úroků spokojeni, stačí přejít k dalšímu kroku, doložit kopie dokladů, uvést informace o vaší stávající finanční situaci a žádost jednoduše odeslat. Rozhodnutí o schválení půjčky se dozvíte prostřednictvím SMS a e-mailem. Společnost Razdva přijímá online žádosti celých 24 hodin denně. Ovšem zpracovává je pouze v pracovní době a v pracovní dny, může se tedy stát, že vaše odpolední, nebo sobotní žádost bude vyhodnocena až následující pracovní den.

Odložené a splátky a předčasné splacení Razdva půjčky

Půjčku Razdva je nutné splácet řádně a včas formou měsíčních splátek z vašeho bankovního účtu na účet věřitele. Pokud jeden měsíc nevyjdete, není třeba se dopředu obávat velkého problému. Pokud znáte svou situaci ještě před datem splatnosti, jednoduše se přihlaste do své klientské zóny na webových stránkách a požádejte o měsíční odklad. Odklad je pro klienty Razdva půjčky zdarma pouze v případě, kdy jste schopni doložit důvod nemožnosti uhrazení splátky, pokud dokument nebude dodán, odklad je zpoplatněn. Tak či tak můžete v případě nemožnosti uhrazení měsíční splátky kontaktovat zákaznické oddělení.

Předčasné splacení úvěru je u Razdva půjčky možné, od smlouvy samozřejmě můžete i do 14 dnů od uzavření smlouvy odstoupit. V obou případech, které vedou k předčasnému splacení úvěru budete ale platit smluvní úrok.

Výhody

Značnou výhodou úvěrů od Razdva půjčky je rychlé vyplacení i většího obnosu peněz, v tomto případě až 250 000 Kč v případě, kdy vaše banka přijímá tyto platby a kdy se s žádostí o úvěr vejdete do pracovních hodin. V opačném případě je vaše žádost posouzena déle, nebo vaše banka finance převede zkrátka až následující pracovní den.

Nadstandardní službou je i možnost odložení splatnosti o jeden měsíc bez poplatků. Pokud potřebujete s něčím poradit a nenajdete odpověď v kolonce nejčastěji kladených otázek, nebo si nebudete vědět rady ve vaší klientské zóně, je tu pro vás Razdva půjčka nejen na telefonu. Společnost můžete kontaktovat pohodlně i skrze online chat, který je umístěn na oficiálních webových stránkách.

Nevýhody

Jasná nevýhoda, která se nám zároveň pře i s hlavním tvrzením a argumentem společnosti, je posuzování a schvalování úvěru pouze v pracovních dnech. Pokud tedy na peníze z úvěru spěcháte, doporučujeme zkontrolovat, zda se vůbec vejdete do pracovních hodin a nečekali tak na posouzení úvěru, které jednoduše v nejbližších chvílích neproběhne.

Shrnutí

Razdva půjčka je férovým produktem pro všechny pracující občany České republiky, kteří potřebují půjčit v krátkém časovém horizontu nebo pro ty, kteří u své banky jednoduše nepochodili. Mějte ovšem na paměti, že je posuzována nejen bonita klienta, ale dokládáte i bankovní výpisy. Minimálně tyto dvě záležitosti jsou stěžejní pro kladné vyhodnocení vaší žádosti.

Celková dobrá zkušenost s Razdva půjčkou pak záleží pouze na vás a vaší platební morálce, všechny důležité parametry úvěru jsou vám známé již během žádosti o půjčku a později by vás rozhodně nemělo zaskočit nic, o čem byste dopředu nevěděli. Nyní znáte nejen výhody, ale i nevýhody Razdva půjčky a my rozhodně můžeme Razdva úvěr doporučit všem klientům, kterým zkrátka a dobře až tak nezáleží na rychlosti vyplacení a kterým případě nedělá problém počkat do dalšího pracovního dne.

Přejít na web

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (75 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo