Tipsport pobočky

Tipsport provozuje rozsáhlou síť kamenných poboček po celé České republice, kde si můžete vsadit na sportovní události, vyzvednout výhry, vložit peníze na herní konto a využít další služby. V tomto článku vám poradíme, jak najít nejbližší pobočku Tipsportu, a představíme vám otevírací dobu a dostupné služby.

Přejít na web

Jak najít nejbližší pobočku Tipsportu?

 • Interaktivní mapa: Na webu Tipsportu najdete interaktivní mapu s vyznačením všech poboček. Můžete si tak snadno najít pobočku v blízkosti vašeho bydliště, práce nebo trasy.
 • Vyhledávání podle adresy: Pokud znáte adresu pobočky, do vyhledávacího pole na webu Tipsportu zadejte název ulice a město.
 • Vyhledávání podle názvu: Pokud znáte název pobočky, do vyhledávacího pole na webu Tipsportu zadejte název pobočky.
 • Mobilní aplikace: Pomocí mobilní aplikace Tipsportu si můžete najít nejbližší pobočku na základě vaší aktuální polohy.

Otevírací doba

Otevírací doba jednotlivých poboček Tipsportu se může lišit. Většina poboček je otevřena od 9:00 do 20:00, některé pobočky jsou otevřeny i déle. Informace o otevírací době konkrétní pobočky najdete na webu Tipsportu nebo na dveřích pobočky.

Dostupné služby

V pobočkách Tipsportu můžete využít následující služby:

 • Sázení na sportovní události: V pobočkách Tipsportu si můžete vsadit na širokou škálu sportovních událostí předzápasově i v reálném čase.
 • Vyzvednutí výher: V pobočkách Tipsportu si můžete vyzvednout výhry z online i offline sázek.
 • Vklad peněz na herní konto: V pobočkách Tipsportu můžete vložit peníze na herní konto v hotovosti nebo platební kartou.
 • Registrace do online sázkové kanceláře: V pobočkách Tipsportu se můžete zaregistrovat do online sázkové kanceláře Tipsport.
 • Další služby: V pobočkách Tipsportu si můžete také zakoupit tiket do loterie, dobít mobilní telefon nebo si zahrát kurzové hry.

Registrovat se

Nejčastější otázky

Jaké jsou otevírací doby poboček Tipsportu?

Otevírací doba jednotlivých poboček Tipsportu se může lišit. Většina poboček je otevřena od 9:00 do 20:00, některé pobočky jsou otevřeny i déle. Informace o otevírací době konkrétní pobočky najdete na webu Tipsportu nebo na dveřích pobočky.

Jaké služby mohu v pobočkách Tipsportu využít?

V pobočkách Tipsportu můžete využít následující služby:

 • Sázení na sportovní události
 • Vyzvednutí výher
 • Vklad peněz na herní konto
 • Registrace do online sázkové kanceláře

Jak mohu najít nejbližší pobočku Tipsportu?

Nejbližší pobočku Tipsportu najdete na webu Tipsportu v interaktivní mapě. Můžete také použít vyhledávání podle adresy nebo názvu pobočky.

Závěr

Tipsport provozuje rozsáhlou síť kamenných poboček, kde si můžete vsadit na sportovní události, vyzvednout výhry a využít další služby. Najít nejbližší pobočku Tipsportu je snadné a rychlé.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (110 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt. Jsme i na sociálních sítích: Instagram a Facebook.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo