Tipsport

Jde o značku, kterou zná podle jména snad každý. Když se řekne Tipsport, mnoha osloveným se vybaví sportovní sázení. Největší komunita sázkařů, propracovaná mobilní aplikace nebo kvalitní hráčská podpora, to jsou hlavní výhody, které jsou spojené s touto sázkovou kanceláří.

Tipsport má za sebou dynamický vývoj, dnes je to jasná jednička mezi tuzemskými sázkovými kancelářemi. Přináší atraktivní nabídku sportů, které lze sledovat v živých přenosech. Samotní sázkaři mohou mezi sebou komunikovat na fóru a sdílet své sázky v Tiket aréně. Kromě kurzového sázení nabízí tato společnost také online kasino.

Historie a vývoj firmy

Tipsport je v českém prostředí známý už od roku 1991, online sázení umožnil svým klientům po změně legislativy v roce 2009. O další dva roky později vznikla Tipsport TV. Jejím prostřednictvím lze živě sledovat rozsáhlou sportovní nabídku společnosti, která sídlí po celou dobu své existence ve středočeském Berouně.

Je také generálním sponzorem české nejvyšší hokejové soutěže. Podobných úspěchů, jako v českém prostředí, dosáhla také na Slovensku, kde se stala jedničkou v roce 2021. Dnes je v rámci celé ČR k dispozici více než pět stovek poboček, v řadě z nich je možné sledovat živě sportovní události s dalšími fanoušky. Po krátké chvilce u internetového vyhledávače si snadno najdete nejbližší z nich. Osobní návštěva může hodně napovědět.

Registrace – Jak založit účet?

Registrace u Tipsportu je velmi snadná, ověření totožnosti už totiž nemusí proběhnout na pobočce a celou akci lze úspěšně dokončit online. Jak začít? Na úvodní stránce klikněte na modré tlačítko s bílým nápisem „Registrace“, které je v pravém horním rohu vedle oranžového tlačítka „Přihlásit“. Následně vyplňte jednoduchý formulář, v němž stačí uvést několik základních osobních údajů. Do připravených kolonek vypíšete postupně jméno, příjmení, datum narození, státní občanství a také kontaktní údaje, jako jsou telefon a email.

Krátký formulář je jen začátkem

Abyste mohli dokončit registraci, musíte se podrobně představit. Je nutné ověření totožnosti KYC, které lze uskutečnit také online. Po vyplnění registračního formuláře máte otevřeno dočasné konto, kde funguje omezení vkladu. Limit je nastaven na 30 dní, pokud nestihnete včas provést ověření identity, budete muset procesem projít znovu od začátku.

Několik možností pro ověření

Je možné dostavit se na kamennou pobočku s občanským průkazem nebo akci provést jednoduše přes internetové bankovnictví vybraných bank. Konkrétně jde o Air Bank, Českou spořitelnu, ČSOB, Fio banku, Komerční banku nebo Moneta Money Bank, Raiffeisenbank a Banku Creditas. Jak sami vidíte, tuto možnost už nabízí většina tuzemských bankovních domů. Po přihlášení do IB těchto bank je možné dokončit proces ověření a provést první vklad. Existuje několik variant a záleží na hráči, jakou si z nich zvolí. V každém případě platí, že je to velmi jednoduchý a intuitivní proces, jenž zvládne každý nováček ve světě online sázení.

Nezapomeňte na sebeomezující opatření

Ověření preferovaných platebních prostředků a nastavení vhodných sebeomezujících opatření. Přesně to jsou další kroky, na které byste neměli zapomenout. Bez vyřešení těchto otázek se z dočasného konta nebude moci stát trvalé, je to podmínka, kterou si dnešní sázkové kanceláře kladou zcela běžně. Sebeomezující opatření, mezi něž patří například maximální výše sázek za kalendářní den nebo měsíc, jsou jedním z hlavních prvků zodpovědného sázení.

Registrovat se

Kurzová nabídka

Pokud jde o nabídku kurzových sázek, je tato sázková kancelář českou jedničkou. Věnuje se nejen sportům, jejichž popularita je dlouhodobě na výsluní. Stejně tak přináší možnost sázky na esporty nebo odvětví, která ještě nepatří mezi tradiční, ale jejich obliba stabilně roste. Hráči se tak každý den dočkají tisíců pravidelně aktualizovaných kurzů. Velkým plusem je atraktivní nabídka sázek. Například ve fotbalu lze sázet na rohy, střelce, počet branek, karty, handicapy, sázky bez remízy, přesné výsledky a například i výsledky poločasů.

Zajímavý výběr pro každého sázkaře

Kurzová nabídka u Tipsportu je rozdělena do sekcí „Oblíbené sporty“ a „Ostatní sporty (A-Z)“. V první kategorii najdete fotbal, lední hokej, tenis, basketbal a stolní tenis nebo elektronické sporty, obvykle je tu také zmíněna velká akce, jako jsou šampionáty v různých sportech, olympijské hry a podobně.

V ostatních sportech jsou zastoupeny dostihy, futsal nebo golf. Dočkají se rovněž fanoušci tradičních zámořských sportů, jako je americký fotbal a baseball, připraveny jsou také různé společenské sázky (parlamentní volby, udělování Oscarů). Na úvodní obrazovce jsou zmíněny TOP zápasy, tedy příležitosti, kterým hráči dávají v určitý den největší přednost. Může jít o zajímavou inspiraci pro vlastní tikety. Minimální sázka na tiket je 5 Kč, limit pro výhry na jednu sázenku je 10 milionů korun.

Live sázky

Nabídka předzápasových sázek je obecně velmi pestrá. Tipsport přichází i s velmi propracovaným live sázením, které umožní tipérům ještě lepší zážitek z jednotlivých utkání. Online sázky odstartovaly v roce 2009.

Díky bohaté nabídce streamů při sledování Tipsport TV se otevírá řada příležitostí právě pro tyto sázky. Na jedné sázence je možné propojit i nabídku předzápasových a live sázek. Do nabídky se dostanete jednoduše, kliknete na záložku „Live“ na liště na úvodní stránce webu. Mějte však na paměti, že se nabídka může rychle měnit, vždy podle toho, který zápas se právě dohrává nebo začíná.

Sázky na pobočkách

Je možné ještě v dnešní době sázet na prodejním místě? Ano, pobočky jsou připravené! Stačí si zjistit, kde přesně jsou ve vašem městě a jakou nabídnou otevírací dobu. Velký počet poboček je výhodou, v rámci ČR jich najdete celkem 554. Platí, že prakticky v každém bývalém okresním městě je alespoň jedna, rozsáhlá síť je i ve velkých městech, jako jsou Praha, Brno a Ostrava.

Manipulační poplatek dávno patří minulosti. Sázky na pobočkách jsou k dispozici pro všechny klienty, kteří dávají přednost tradičnímu způsobu hry. Pobočky umožní i hotovostní vklady na hráčský účet, stejně jako výběry. Obě varianty jsou omezené na 5 tisíc korun za každých 24 hodin.

Bonusy

Jaká nabídka čeká na nové hráče? Bonusy jsou silnou stránkou Tipsportu, aktuálně je k dispozici 300 Kč, které se připíší na konto pro první sázky, k čemuž dojde záhy po dovršení registračního procesu. Ten je vlastně jedinou podmínkou připsání bonusu.

Nechybí také klasický vstupní bonus, a to 100 % z prvního vkladu. Hranice je zde 50 000 Kč. Abyste na něj dosáhli, musíte za stanovených podmínek vsadit do hry několikanásobek vkladu a bonusu, bonusová částka se připisuje po částech, aby byl hráč lépe motivován. Započítávají se přitom nejen klasické předzápasové (Prematch), ale také Live sázky. Jsou zde stanoveny tři různé hladiny, které mají různé požadavky na protočení. Obecně platí, že čím vyšší částku pošlete do hry, tím větší bonus můžete získat. Pojďme se podívat na konkrétní čísla.

  • Maximální bonus 1000 Kč. Požadovaný obrat je pětinásobek vkladu plus bonusu, denní limit 500 Kč. Kurz sázek musí být minimálně 1,5:1, jinak nejsou do prosázené částky počítány.
  • Maximální bonus 5 000 Kč. Požadovaný obrat je sedminásobek vkladu a bonusu, denní limit je 2 500 Kč. Kurz sázek musí být minimálně 2:1, v opačném případě na ně nebude brán zřetel.
  • Maximální bonus 50 000 Kč. Zde je nutné prosázet osminásobek vkladu a bonusu, a to v kurzu minimálně 4:1. Denní limit je podstatně vyšší, než u dvou předchozích variant (25 000 Kč).
  • Platí, že bonus je vyplácený postupně, po menších částech. Už po prosázení desetiny potřebné částky získáte 10 % z hodnoty bonusu, sázkaři tak nemusí čekat na odměnu dlouho.

Využít bonus

Platební metody

Tipsport umožňuje různé varianty platebních metod. Vklad lze provést hotově na prodejním místě, bankovním převodem nebo českou platební kartou. K dispozici jsou také vybrané e-peněženky, mezi které patří PayPal, Skrill a PaySafeCard. Další možnosti pro depozit u této sázkové kanceláře již nenajdete.

Vklad a výběr

Kromě vkladu na pobočkách, který má limit 5 000 Kč za každých 24 hodin a můžete jej uskutečnit jen během otevíracích hodin, se nabízí několik variant pro online depozit. Klasický bankovní převod je bez limitu a připsání prostředků trvá 1 až 3 pracovní dny. Platba kartou je rychlejší a příslušné limity už závisí jen na konkrétních bankách, obvykle je nejnižší hladina na 100 Kč a maximální výše bez omezení.

Nabízejí se i elektronické peněženky, jako je Skrill (limit 1 až 100 tisíc korun, PayPal (100 Kč až 100 000 Kč), případně také PaySafeCard (10 až 24 000 Kč). U poslední z variant je nutné počítat s 5% poplatkem, jiné formy jsou bez poplatků. A jak je to vlastně s výběry? Bankovní účet, platební karta nebo pobočka, kde jsou limity 100 a 5 000 Kč za 24 hodin, taková je zde řeč čísel.

Mobilní aplikace

Odpověď na tuto klíčovou otázku je jasná. Ano, Tipsport má propracovanou mobilní aplikaci, která je k dispozici pro všechny majitele zařízení s operačními systémy Android nebo iOS. Nestáhnete ji ovšem z Google Play, tato možnost se nabízí pouze prostřednictvím App Store. Aplikaci pro Androidy získáte prostřednictvím oficiálních stránek této sázkové kanceláře, kde napíšete do příslušné kolonky své mobilní číslo. Následně získáte odkaz ke stažení formou SMS.

Další možností je sken QR kódu přímo na webu, což bude zřejmě pro řadu hráčů pohodlnější. Pozor, je třeba povolit instalaci z neznámých zdrojů! Samozřejmostí je i podpora mobilní verze stránek, přepnout toto zobrazení můžete v pravé spodní části webu.

Tipsport TV

Tohle je trumfové eso společnosti Tipsport. Stačí, aby měl hráč plně dokončenou registraci a pravidelně sázel, v průměru stačí poslat do hry jednu korunu denně (limit pro sledování činí 30 Kč za posledních 30 dní). Potom může Tipsport TV a její přenosy sledovat podle libosti, nabízí se i větší přehled o Live sázení.

Pokud máte zájem sledovat českou nejvyšší fotbalovou soutěž, je vyžadován zůstatek nejméně 100 Kč, což jistě není problém ani pro rekreační sázkaře (případně uskutečnit alespoň jednu sázku během hracího dne). Sledovat přenosy můžete na PC nebo v mobilní aplikaci. Stačí kliknout na záložku „TV“ a zvolit si některý z probíhajících duelů. Každý den jsou připraveny stovky živých přenosů, stačí přijít v pravý čas! Podívejme se na ty nejzajímavější.

  • Fotbal: Fortuna liga, Bundesliga, Serie A, La Liga, stejně jako řada menších evropských lig.
  • Hokej: NHL, Liga mistrů, Tipsport extraliga, Chance liga a švédská nebo finská nejvyšší soutěž.
  • Basketbal: NBA, Euroliga, Eurocup a Česká liga, stejně jako například WNBA.
  • Tenis: Čtveřice grandslamů – Australian Open, French Open, Wimbledon a US Open.
  • Další populární americké sporty: MLB nebo americký fotbal.
  • MMA, snooker, volejbal nebo šipky, v nabídce nechybí také dostihy a stolní tenis.

Skvělý přehled všech streamů

Živé přenosy jsou na Tipsportu velmi rozmanité. Sledovat můžete stovky různých zápasů denně, a to například včetně řady nižších fotbalových soutěží celého světa. Na cestách nebo mimo domov stačí otevřít mobilní aplikaci, sázkaře ještě víc vtáhne do hry atraktivní nabídka live sázek. Abyste si zobrazili aktuální nabídku streamů, stačí, když kliknete na záložku „Live“ na úvodní stránce Tipsportu. Následně jen klikněte na zápas, který vás zajímá a užívejte si vzrušení a napětí ze hry.

Věrnostní program

Jak Tipsport odměňuje své věrné hráče? Existuje několik forem benefitů, pojďme si je proto podrobněji prohlédnout. Za aktivitu získáváte tzv. Nety, které pak lze vsadit místo peněz, fungují totiž jako herní měna a nelze je například vyplatit v hotovosti. Pokud budete vytvářet a sdílet různé sportovní analýzy či příspěvky do blogů prostřednictvím sociálních sítí nebo diskuzních fór, lze získat až 200 Netů. Za získání nového klienta je to až 500 Netů.

Další Nety čekají i pro aktivní sázkaře, zde záleží jen na tom, kolik tiketů poslali do hry. Nety dostane každý nový sázkař také za dokončení registrace, změna hráčského účtu na trvalý přinese 300 Netů. A v neposlední řadě je možné obdržet odměnu za aktivitu v soutěžích, jako je Pyramida, Tipliga nebo Tipcup.

K čemu přesně slouží Nety?

Nety jsou, zjednodušeně řečeno, virtuálním platidlem Tipsportu. Přepočet je velmi jednoduchý, protože každý Net má hodnotu 1 Kč. Ptáte se, jak je najít a následně vsadit? Když chcete poslat tiket do hry, jednoduše klikněte na modrou ikonku s bílým nápisem Kč. Změní se na oranžovou ikonku s popiskem Net a pak už pokračujete tak, jak jste zvyklí. Obecně tedy platí, že Nety jsou odměna za nějakou aktivitu.

Co jsou to analýzy?

Sázkaři se podělí o své názory s ostatními. Proberou jednotlivé sázkové příležitosti, zapojí do hry své znalosti. Řeknou, proč si myslí, že by měl v určitém zápase skórovat jejich favorit nebo proč tentokrát bude brát body papírový outsider. Zjednodušeně řečeno, popíší svůj tiket a dají najevo, proč se rozhodli právě takto. Výsledkem je pak analýza, kterou je možné sdílet v Tiket aréně nebo na sociálních sítích a získat za to Nety.

Sázkaři mohou psát analýzy na denní bázi a věnovat se různým sportovním odvětvím. Uplatní své znalosti, dají najevo svůj názor a potěší všechny, kteří je na webu Tipsportu dlouhodobě sledují. Obecně platí, že čím zevrubnější analýza, tím větší čtenost a popularita hráče. Minimální rozsah textu analýzy je 500 znaků, maximum je stanoveno na desetinásobek.

Tipliga, Tipcup a další soutěže

Na Tipsportu jsou pořádány i pravidelné soutěže, jako je Tipliga, Tipcup nebo Pyramida. Tipliga je pravidelná měsíční soutěž, kde se lze probojovat z Pralesa a Okresního přeboru až do 1. ligy. Hráči tedy postupují po jednotlivých levelech, které jsou pojmenovány podle fotbalových soutěží v ČR. Úspěšní soutěžící se dočkají připsání Netů na svůj herní účet, ten nejlepší ze všech může získat až 10 000 Netů. V Tiplize zároveň probíhá kvalifikace na Turnaj mistrů. Jeho vítěz pak získá půl milionu korun.

Pyramida má deset kol

Projít až na vrcholek a získat až patnáct milionů korun v desátém kole. Je nutné vsadit tiket s hodnotou přinejmenším 50 Kč a nezapomenout na zařazení do soutěže Pyramida. S každým dalším kolem se zvyšuje minimální kurz, za který můžete poslat sázenku do hry. V prvním kole je to 1,1. V osmém kole 8,0 a v desátém kole nejméně 10,0. Časový limit pro dokončení jedné Pyramidy je 30 kalendářních dnů.

Tipcup je šampionátem v sázení

Chtěli byste si zahrát malé sázkařské mistrovství? Pak vyzkoušejte oblíbený Tipcup, který si může zahrát každý registrovaný sázkař na Tipsportu. Pro rok 2023 bylo připraveno celkem 9 různých Tipcupů. Postupuje se po jednotlivých kolech, začíná se kvalifikací a po devíti základních kolech následuje osmifinále, čtvrtfinále, semifinále a finále.

Hrací systém může mít trojí podobu. Jde o varianty Všichni proti všem, Souboje ve dvojicích a Skupinový Tipcup, kdy jsou soutěžící rozděleni do několikačlenných skupin, ze kterých postoupí dál jen někteří podle předem stanoveného klíče.

Podpora

Pokud máte nějaký dotaz ohledně fungování této sázkové kanceláře, lze kontaktovat podporu prostřednictvím emailu podpora@tipsport.cz nebo přes klasický kontaktní formulář, připraven je také Live chat. Existuje hned několik komunikačních kanálů, otázky je možné klást také na Facebooku. Nabízí se rovněž infolinka, která je stabilně v provozu mezi osmou a dvaadvacátou hodinou, a to ve všední dny i o víkendech. Sázkaři se tak brzy dočkají reakce podpory na různé podněty a otázky.

Shrnutí

Jednička na českém trhu, která přináší přes čtyři desítky různých sportovních odvětví. Tipsport má za sebou více než třicetiletou historii plnou úspěchů a k budoucnosti se tak může stavět maximálně pozitivně. Je vhodnou volbou i pro začínající sázkaře, kteří chtějí alespoň krátce navštívit svět kurzového sázení.

Díky bohaté nabídce příležitostí a silné hráčské komunitě najdou spoustu inspirace do dalších aktivit. Výhodou je také grafické zpracování webu a mobilní aplikace, kde vládne bílá se světle modrým odstínem. Vše je přehledné a jednoduché i pro nováčky, kteří se v herním světě velice brzy zorientují.

Registrovat se

Největší výhody Tipsportu

Řadu sázkařů jistě potěší velmi bohatá nabídka kurzů, která nemá v českém prostředí obdoby. Sázet také lze už za symbolickou pětikorunu, teoreticky lze poslat do hry velké množství tiketů za relativně malý vklad.

Velkou výhodou je také propracovaná mobilní aplikace, atraktivní soutěže pro sázkaře a početná komunita, ze které si mohou (nejen) začátečníci vzít velkou dávku inspirace do dalšího sázení. Tipsport je zavedenou českou firmou s letitou reputací, důvěryhodnou společností, která je na trhu už více než třicet let.

Nevýhody Tipsportu

Samozřejmě je jasné, že i Tipsport má nějaké nedostatky. Jaké to jsou? Jde o možnosti depozitu a výběru, kterých je relativně málo. Nechybí však bankovní převod a platební karta, které jsou pro hráče nejčastější.

U této sázkové kanceláře také chybí oblíbený BetBuilder, tedy možnost vytvořit si vlastní sázku z několika různých kombinací (například počet branek v zápasu, jeho vítěz a střelci branky). Live sázky jsou také v některých případech schvalovány delší dobu. I přes tyto nedostatky je ale Tipsport dobrá volba pro nováčky i zkušené hráče.

Nejčastější otázky

Je k dispozici aplikace Tipsport?

Ano, stáhnout si ji můžete v App Store, pokud máte zařízení iOS. Pro Androidy je připravený odkaz formou SMS po zadání telefonního čísla na oficiálním webu Tipsportu nebo možnost naskenovat si připravený QR kód.

Jaká je minimální částka na jednom tiketu u Tipsportu?

Nejnižší možná suma, kterou můžete poslat do hry na jeden tiket u této sázkové kanceláře, je 5 Kč.

Kde bychom našli sídlo Tipsportu?

Tipsport má centrálu ve Středočeském kraji, už od svého založení na prahu devadesátek sídlí ve městě Beroun.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz osobám mladším 18 let.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Zdroj: www.tipsport.cz

Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (110 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt. Jsme i na sociálních sítích: Instagram a Facebook.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo