Škola Populo

Na internetové stránce Skolapopulo.cz si vyberete z nabídky služeb doučování, výuky jazyků a přípravy na maturitní, gymnazijní a přijímací zkoušky. S kompletní nabídkou služeb zde najdete i ceník, výpis aktuálně volných pracovních pozic, blog s tematickými články, pravidla pro výuku, medailonky lektorů, kontakty na infolinku nebo seznam poboček. O novinky se s vámi Škola Populo podělí nejen na svých stránkách ale i na sociálních sítích.

Škola Populo

Škola Populo doučuje žáky již od roku 2014. Školu založil a vede Jakub Rakušan. Nabízené doučování je vhodné především pro žáky základních a středních škol, ale výjimkou nejsou ani dospělí lidé, kteří si chtějí dodělat maturitu či důchodci se zálibou ve světových jazycích. Výuka probíhá prezenčně nebo online. Služby Školy Populo využijete v téměř každém krajském městě, například v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Liberci, Hradci Králové, a v dalších městech. On-line výuka pak probíhá z pohodlí domova. S celým procesem a způsobem doučování vám poradí koordinátorky doučování.

Přejít na web

Ve Škole Populo doučí i děti z dětských domovů či jinak znevýhodněného prostředí. Spolupráci navázali s nadacemi The Kellner Family Foundation, Romea, a s nadací Terezy Maxové dětem, nebo dětskými domovy FOD Klokánek a dětským domovem Šance. Školou Populo dodnes prošlo přes 8 500 žáků, z nichž se 94 % dostalo na vytouženou střední školu či gymnázium, a úspěšně odmaturovalo 96 % dětí, které doučoval jeden z 1 200 lektorů, kteří zde pracují. Zákazníci, kteří služeb Školy Populo již využili, chválí především přístup lektorů a dosažené výsledky.

Škola Populo doučuje metodou individuální výuky, lektor se tedy vždy věnuje pouze jednomu žákovi. Vaše děti zde připraví na písemky, testy nebo přijímací a maturitní zkoušky. Pro zjištění úrovně vědomostí má každý případný budoucí žák možnost absolvovat on-line vstupní test, který je zdarma. Vyhodnocení vstupního testu s komentářem vám následně přijde do e-mailu. Na webu Skolapopulo.cz poptáte doučování matematiky, českého jazyka, fyziky, elektrotechniky, deskriptivní geometrie, chemie, biologie, dějepisu, ekonomie, informatiky, občanské a rodinné výchovy, přírodovědy a přírodopisu, prvouky, vlastivědy, účetnictví, základů společenských věd, zeměpisu, geografie, a dalších předmětů. Z nabídky světových jazyků si vyberete doučování anglického, německého a francouzského jazyka, španělštiny, italštiny, polštiny, ruštiny, japonštiny, čínštiny nebo hebrejštiny. Najdete zde i výuku českého jazyka pro cizince nebo cizí jazyky pro dospělé.

Škola Populo

Lektoři ve Škole Populo nemají problém doučovat i děti s ADHD nebo s dys poruchami. Tolik neoblíbenou matematiku doučí studenty hravou formou Hejného metody, jejíž počátky najdeme ve 40. letech minulého století, a kterou se dnes vyučuje v každé šesté škole. Hejného metoda výuky matematiky děti motivuje, učí je spolupracovat, rozvíjet logické myšlení, a být v hodinách aktivní. Kompletní přehled o výuce a metodách procvičování učiva najdete na Skolapopulo.cz

Máte ve svém okolí někoho, kdo by se rád naučil cizí jazyk, ale nemůže se odhodlat k prvnímu kroku, nebo chcete pomoci dětem ve vaší rodině prohloubit si znalosti v problémových předmětech? Darujte vzdělání dárkovým poukazem na vzdělání. Voucher vám koordinátorky vzdělání připraví na míru, stačí využít kontaktní informace uvedené na Skolapopulo.cz. Poukaz vám po zaplacení přijde elektronicky k vytištění nebo v papírové formě, a platí 1 rok od nákupu. Připravovaná aplikace Kabinet vám přinese přehled o zakoupených kurzech, průběhu doučování, nahlédnutí do zápisku lekcí nebo úpravu časových možností k doučování. Více informací o aplikaci či doučování najdete na webu Skolapopulo.cz.

Kontakt


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo