Skylink

Skylink patří k největším poskytovatelům internetového, televizního i satelitního vysílání nejen v České republice, ale také na Slovensku. V současné době má tato společnost více než 1 500 000 zákazníků, kteří si mohou vybírat z pestré nabídky televizních programů, kdy většina z nich je v HD kvalitě, i když jejich počet nedosahuje totožných čísel jako u konkurence.

Skylink

Představení služby

Značka Skylink je lídrem s poskytování satelitního vysílání v ČR i na Slovensku. Pyšní se 100 % pokrytím, bez ohledu na to, v jakém koutě republiky se právě nacházíte. Skylink TV můžete mít přes satelit nebo přes internet.

Velkým lákadlem této společnosti je jednoznačně bohatá nabídka programových balíčků, společně s různými doplňkovými, díky čemuž mohou tuto službu využívat i zákazníci s těmi největšími nároky. Vzhledem k tomu, že je Skylink součástí společnosti M7 Group z Lucemburska.

Díky tomu se může pochlubit nejen dostupností signálu napříč celým územím České republiky, ale i stabilním zázemím. Mezi největší výhody patří počet nabízených balíčků, kterých je celkem sedm v případě satelitní televize a pět pro internetovou televizi, stejně jako možnost set-top boxů Skylink nahrávat na externí uložiště.

Sledování Skylink TV je možné jak živě, tak zpětně a to dokonce po dobu 7 dní. Samozřejmostí je i videotéka, kde najdete zhruba 500 titulů. Tato videotéka je za měsíční poplatek 99 korun, což zase není taková tragédie.

Každé druhé pondělí vychází magazín Skylink TV pro operační systémy Android a iOS. Obsahuje nejen televizní program, ale i spoustu zajímavých článků. Spolu se satelitem máte k dispozici rovněž internetovou televizi Skylink Live TV, kterou můžete sledovat hned na 4 různých zařízeních současně.

Bez problémů tak mohou rodiče sledovat nějakou detektivní zápletku, zatímco potomci se budou dívat například na animované seriály. Vybrané SMART televize umožňují spuštění aplikace přímo na obrazovce, zatímco u klasického televizoru se neobejdete bez set-top boxu.

U notebooku či stolního počítače si vystačíte s prohlížečem. Když nebudete něčemu rozumět nebo vás bude něco zajímat, je k dispozici zákaznická zóna se samostatnou sekcí, kde najdete ty nejčastěji pokládané dotazy zákazníků, případně je možné kontaktovat zákaznickou podporu Skylink, v případě, že nenajdete řešení svého problému. Nezapomeňte také sledovat recenze ostatních uživatelů, kteří si již tuto službu předplatili a mají s ní zkušenosti.

Vyzkoušet Skylink

Cena

Satelitní TV Skylink je možné sledovat bez závazku, nebo se závazkem na 12/24 měsíců. Než si představíme všechny základní a doplňkové balíčky, zaměříme se nejdříve na televizi Skylink Naplno za cenu 299 Kč. Tato služba nabízí 98 českých a zahraničních televizních programů.

Satelitní komplet máte i s instalací na klíč za pouhou 1 korunu. Skylink Naplno se pořizuje s dvouletou smlouvou, kdy je garantována cena. Samozřejmostí je odborná instalace a zprovoznění televize odborných technikem, která vás nestojí více než 1 Kč.

Máte možnost si rozšířit programovou nabídku podle libosti o 15 programů, v ceně 90 korun měsíčně, nebo o 31 programů, kde je cena 150 Kč za měsíc. Další, co si lze přidat k základnímu balíčku je rodina programů HBO, která vás bude stát 235 korun měsíčně.

Balíčky a služby satelitní televize

Podívejme se nyní na ceny základních balíčků satelitní televize, které si můžete vybrat.

Balíček Digital

Balíček Digital tvoří 62 programů, z nich 35 je v HD kvalitě. Patří sem 28 všeobecných, 2 sportovní, 4 filmové, 5 dokumentárních, 11 hudebních a tzv. lifestylových, 2 dětské, 10 zpravodajských a k tomu ještě 95 nekódovaných. Tento balíček nelze koupit samostatně, pouze jako automatická součást ostatních programových balíčků.

Balíček Mini

Mini balíček obsahuje 78 programů, z toho 37 v HD kvalitě. K dispozici je 28 všeobecných, 4 sportovní, 9 filmových, 9 dokumentárních, 12 hudebních a lifestylových, 5 dětských, 1 erotický, 10 zpravodajských a 95 nekódovaných programů. Cena balíčku je 179 korun měsíčně a můžete jej hradit pouze přes pravidelnou platbu SIPO, inkasem z vašeho bankovního účtu, nebo platební kartou.

Balíček Smart

Balíček Smart stojí 299 korun za měsíc a má 98 programů, kdy 50 z nich je v HD kvalitě. Nabídka obsahuje 28 všeobecných programů, 7 sportovních 14 filmových 13 dokumentárních 13 hudebních a lifestylových, 9 dětských, 4 erotické, 10 zpravodajských a 95 nekódovaných programů. Na své si přijdou také fanoušci Formule 1.

Balíček Flexi 10

V balíčku Flexi 10 je 62 programů a ještě 10 dalších podle vlastního výběru zákazníka. K dispozici máte 28 všeobecných 10 sportovních, 16 filmových, 14 dokumentárních, 10 hudebních a lifestylových, 10 dětských a 3 erotické a ještě 95 nekódovaných programů. Cena balíčku je 335 korun za jeden měsíc.

Balíček Multi

Balíček Multi obsahuje 113 programů, z nich je 58 v HD kvalitě. Nabídka zahrnuje 28 všeobecných, 10 sportovních, 18 filmových, 17 dokumentárních, 15 hudebních a lifestylových, 11 dětských, 4 erotické, 10 zpravodajských a 95 nekódovaných programů. Cena za tento balíček činí 389 Kč měsíčně.

Balíček Kombi+

Kombi+ je balíček obsahující 129 programů, z toho jich máte 67 v HD kvalitě. V balíčku je jako již tradičně 28 všeobecných, 13 sportovních, 20 filmových, 19 dokumentárních, 21 hudebních a lifestylových, 12 dětských, 6 erotických, 10 zpravodajských a 95 nekódovaných programů.

Uživatelé se mohou těšit nejen na závody Formule 1, ale také na Premier League, kde máte všechny zápasy živě. Nechybí ani videotéka CANAL+. Cena tohoto balíčku je 449 korun za měsíc.

Balíček Komplet

U balíčku Komplet je 138 programů, z nichž je 73 v HD kvalitě. Nabídka zahrnuje 28 všeobecných, 13 sportovních, 25 filmových, 19 dokumentárních, 21 hudebních a lifestylových, 12 dětských, 10 erotických, 10 zpravodajských a 95 nekódovaných programů.

Samozřejmostí jsou stejně jako u balíčku Kombi+ závody Formule 1, živé zápasy Premier League, ale i videotéka CANAL+ s videotékou HBO Max. Cena balíčku Komplet je 1 100 Kč měsíčně.

Přehled doplňkových balíčků satelitní a internetové televize

 • HBO Standard – obsahuje 3 filmové programy, které jsou všechny v HD kvalitě + 62 programů balíčku Digital zdarma. Součástí je také videotéka HBO Max. Cena je 235 Kč měsíčně, ale když si předplatíte celých 12 měsíců, je celková cena 2 350 korun, takže ušetříte.
 • HBO MaxPack – zde je 5 filmových programů v HD kvalitě a 62 programů balíčku Digital zdarma, plus videotéka HBO Max. Za tento balíček zaplatíte 285 korun za měsíc nebo 2 850 korun za celý rok, takže opět něco ušetříte z původní ceny.
 • Canal+ – v balíčku najdete 9 programů, z toho 4 v HD kvalitě. Jsou zde 2 sportovní, 6 filmových a 1 dokumentární. Součástí je i videotéka Canal+ a živé přenosy zápasů Premier League. Cena je 189 korun/měsíc.
 • CS – balíček tvoří 2 filmové programy + 82 programů balíčků Digital zdarma. Za balíček si připlatíte 185 Kč měsíčně.
 • Film Europe – obsahuje 2 filmové programy v HD kvalitě a 62 programů balíčku Digital zdarma v ceně 190 korun za měsíc.
 • Maďarský balíček – v tomto balíčku je 32 programů, z nich 8 v HD kvalitě za 49 korun měsíčně, ovšem balíček nelze objednat samostatně.
 • Exxtra – tento balíček je určen pro dospělé, neboť obsahuje 5 erotických programů, z toho 3 v HD kvalitě + 62 programů balíčku Digital zdarma. Cena je 240 Kč měsíčně.
 • Man-X – je tvořen 1 erotickým programem a 62 programy balíčku Digital zdarma. Jeho cena je 260 korun za měsíc.

Poznámka: K dispozici je také služba Druhá karta – řešení pro druhou místnost, s jejíž pomocí si můžete dát do druhé místnosti ještě jednu televizi a sledovat každý svůj pořad, na který máte zrovna náladu.

Balíčky a služby internetové televize

Mini balíček

V tomto balíčku je 45 programů, z toho 32 v HD kvalitě. Najdete zde 17 všeobecných, 2 sportovní, 6 filmových, 5 dokumentárních, 5 hudebních a lifestylových, 4 dětské a 6 zpravodajských programů. Cena je 179 korun za měsíc.

Smart balíček

Obsahuje 57 programů, přičemž 43 jich je v HD kvalitě. Je tu 17 všeobecných, 5 sportovních, 8 filmových, 8 dokumentárních, 5 hudebních a lifestylových, 5 dětských, 3 erotické a 6 zpravodajských programů. Potěší i závody Formule 1. To vše za cenu 249 Kč měsíčně.

Multi balíček

Balíček nabízí 70 programů, z nich je hned 50 v HD kvalitě. K dispozici máte 17 všeobecných 7 sportovních, 12 filmových, 11 dokumentárních, 7 hudebních a lifestylových, 7 dětských, 3 erotické a 6 zpravodajských programů. Nechybí ani závody Formule 1. Cena činí 299 korun za měsíc.

Kombi+

V balíčku je 81 programů a hned 50 jich je v HD kvalitě. Za 399 Kč měsíčně dostanete 17 všeobecných, 8 sportovních, 14 filmových, 13 dokumentárních, 11 hudebních y lifestylových, 7 dětských, 5 erotických a 6 zpravodajských programů. Kombi+ zahrnuje také videotéku Canal+, všechny zápasy Premier League živě a závody Formule 1.

Kombi+ HBO

Objednáním tohoto balíčku máte k dispozici 84 balíčků, z toho jich je 61 v HD kvalitě. Mezi nimi je 17 všeobecných, 8 sportovních, 17 filmových, 13 dokumentárních, 11 hudebních a lifestylových, 7 dětských, 5 erotických a 6 zpravodajských. Zároveň máte k dispozici videotéku Canal+ a HBO Max, ale i závody Formule 1 spolu s Premier League. To vše za cenu 499 korun za měsíc.

Doplňkové balíčky internetové televize

 • Canal+ – tvoří jej 45, z toho 34 je vysíláno v HD kvalitě. V balíčku je 17 všeobecných, 3 sportovní, 8 filmových, 5 dokumentárních, 5 hudebních a lifestylových, 1 dětský a 6 zpravodajských. Potěší také videotéka Canal+ a Premier League živě. Cena balíčku je 189 Kč měsíčně.
 • HBO – jsou to 3 filmové programy v HD kvalitě a videotéka HBO Max. Cena je 199 korun za měsíc, přičemž balíček nelze objednávat samostatně.

Pokud se rozhodnete, že chcete odstoupit od smlouvy a zrušit své předplatné, musíte jej v písemné podobě poslat na adresu Zákaznického servisu Skylink: Satelitní televize Skylink, P.O. Box č. 4, 709 00 Ostrava, případně elektronickou cestou prostřednictvím online formuláře na stránce www.skylink.cz.

Výhody/nevýhody

Velkým kladem je 100 % pokrytí signálem na celém území, navíc je to jeden z největších poskytovatelů služeb tohoto druhu.
Díky pestré nabídce programových balíčků si vybere opravdu každý. K dalším výhodám patří i špičková kvalita obrazu a fakt že součástí ceny je i Skylink Live TV.

Skvělé je i to, že můžete sledovat oblíbené pořady hned na 4 zařízeních současně.
Oproti tomu považujeme za velkou nevýhodu to, že když už má zákazník instalaci za pouhou 1 korunu, musí jako podmínku pro tuto cenu podepsat smlouvu na 24 měsíců. Nepotěší ani nutnost zaplatit servisní poplatek u bezplatného balíčku.

Závěrečné hodnocení

Skylink má velkou základnu zákazníků a nabízí 100 % pokrytí signálem. Svými službami, zejména pak pestrou nabídkou balíčků dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky, kteří očekávají jen to nejlepší. Pozor si musíte dávat na servisní poplatky i na nutnost zavázat se na 2 roky. Jinak nemáme co vytknout. Neváhejte porovnat i s jinými službami, například s Vodafone TV.

Vyzkoušet Skylink


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (77 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

4 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Reply
  Jaroslav Albrecht 14.6.2023 v 9:40

  Již v červenci mám platit zas na rok dopředu nemohu se dopátrat ceny na rok a ještě mám druhou kartu není na ní sleva děkuji za odpověď

 2. Mám přes 20 let, dříve signál super,poplatek na 2 roky za 1800 kč, od covidu neustále zdražují,loni 1799 kč na rok,tento rok už 3588,- kč na rok.Pokud máte tech.problém,tak si technika musíte sehnat ve svém okolí a samozřejmě si ho zaplatit.Když prší ,tak vypadává signál( dle technika ,měření v pořádku) dříve se toto nestávalo.Parabola nová 2 roky.Poslední roky se skylinkem nespokojen !!! Dříve jsem doporučil několika známým nyní NEDOPORUČUJI.Uvažuji,že nebudu dále využívat.

 3. Reply
  Ing, Vondra Jaroslav Brandýs nad Labem. 30.5.2023 v 19:52

  Čekám na zaslání složenky na zaplacení programů. Mám platit v červnu. Jsem dlouho členem
  odebírající programy .

 4. Vámi dodaný AMIKO SHD 8550IR zhasnul a tím nejde přenos signálu. Múžete poradit jak a čím jej nahradit? ZA INFORMACE DĚKUJI.

Přidat komentář

Recenzer
Logo