Vodafone TV

Vodafone TV je další službou, kterou tento operátor nabízí. Standardně jej máme spojeného s mobilními a internetovými službami. Televizi si můžete pořídit samostatně nebo jako součást nějakého balíčku za výhodnou cenu. Každá internetová televize má něco, čím je jiná než ty ostatní.

1x1.trans - Vodafone TV

Vodafone TV

Co mají společné, je možnost sledování nejen v klidném prostředí domova, ale také kdekoliv, kam vyrazíte na cesty. Proč by vás měla digitální televize od společnosti Vodafone zajímat, na to se podíváme v naší krátké recenzi.

Vyzkoušet Vodafone TV

Představení služby

Služba Vodafone TV nabízí bohatou programovou nabídku, která představuje až 145 programů, přičemž 99 z nich je v HD kvalitě. Potěší i možnost zpětně si přehrát jakýkoliv pořad a to až celých 7 dní zpět.
Díky mobilní aplikaci si můžete obsah přehrát v podstatě kdekoliv, i když jste zrovna na dovolené nebo na pracovní cestě. Kromě toho je možné současně sledovat své pořady až na 6 zařízeních najednou, přičemž to mohou být 2 mobilní zařízení a 4 set-top boxy.

K dispozici je rovněž obsáhlá videotéka, kterou určitě uvítáte, když si zrovna nic na žádném programu nevyberete. Velkou pomůckou je možnost nahrávat si vybrané pořady do cloudu, kam se dá uložit až 100 hodin záznamu.

Skvělé je i vyhledávání podle obsahu, skvěle zpracovaný a maximálně přehledný televizní program i možnost vytvořit si svůj uživatelský profil. Dokonce je k dispozici i tzv. dětský zámek a aplikace, která je určena přímo pro naše nejmenší.

Vodafone TV představuje zároveň jednoduchý přístup k aplikacím, které se aktuálně těší velké popularitě. Vše tak můžete obsluhovat vše na stejném místě. Hravě tak máte po ruce Netflix, HBO Max či Amazon Prime Video.

zpět k obsahu ↑

Cena

Pokud jde o předplatné, tak jsou v nabídce 3 základní balíčky. TV Klasik zahrnuje 60 programů, z toho 40 v HD kvalitě, zpětné přehrávání, praktické video funkce i pronájem zařízení. Cena tarifu je 80 korun měsíčně a pronájem zařízení stojí od 70 Kč za měsíc.

TV Komfort nabízí 115 programů různých žánrů, mezi nimi je 70 v HD kvalitě. Součástí je také zpětné přehrávání a videotéka, kde najdete přes 2 000 titulů. Samozřejmostí je i pronájem zařízení od 70 Kč. Cena tarifu je 232 korun měsíčně.

Posledním tarifem je TV Komplet, který obsahuje 145 programů, včetně 100 programů v HD kvalitě. Najdete zde všechny možné programy i ty prémiové a to za super cenu. Ta činí 531 korun měsíčně, přičemž v ceně máte zpětně přehrávání, obsáhlou videotéku a rovněž HBO i HBO Max. Měsíční pronájem zařízení stojí od 70 korun.

Každý tarif si můžete rozšířit, a jak se říká vytunit prostřednictvím rozšiřujících balíčků. Pro filmové milovníky je to balíček HBO, Filmbox, Cinemax nebo Superfilm. Rodinným balíčkem je Relax, zatímco pro fanoušky dokumentů je zde Koktej. Balíček Sport zase potěší sportovní fandy.

Divokou krásu přírody si můžete užívat s balíčkem Darwin a rozvlnit boky na vlnách oblíbených melodií s balíčkem Hudba. No a pro uživatele, kteří jsou starší 18 let a potrpí si na filmy pro dospělé, je k dispozici balíček 18+, takže je opravdu z čeho vybírat.

zpět k obsahu ↑

Jak předplatné zrušit?

Vodafone TV můžete vypovědět prakticky kdykoliv, neboť internetová televize nemá žádný časový závazek. Jediné, s čím musíte počítat, je měsíční výpovědní lhůta. Ve chvíli, kdy chcete tuto službu zrušit, tedy vypovědět je dobré se domluvit prostřednictvím zákaznické linky na výpovědi.

Poté během následujících 14 dnů musíte vrátit zařízení, které jsme měli v pronájmu. Ve chvíli, kdy je zařízení vráceno, ukončí společnost jeho pronájem a nebude vám již účtován poplatek.

zpět k obsahu ↑

Výhody a nevýhody

Mezi výhody jistě patří jednoduchý instalace, příjemné uživatelské prostředí a pestrá nabídka televizních programů již v základním balíčku. Dobrá je i možnost rozšířit si základní programovou nabídku o různé tématické balíčky. Používání na více zařízeních i minimální nároky na rychlost internetu umožňuje sledování televize i na cestách.

K dalším výhodám patří velmi nízká cena jednotlivých balíčkům, když si je pořídíte s internetem, dále přehrávání až na 6 zařízeních najednou, převážná část programů v HD kvalitě, ale i to, že není potřeba žádný dlouhodobý závazek. Pokud jde o nevýhody, uživatelé zmiňují pouze fakt, že za nízkou cenu mohou mít takovou službu jen s internetem.

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

S ohledem na výhody, uživatelské prostředí i bohatou nabídku programů a velmi obsáhlou videotéku, dáváme službě Vodafone TV palec nahoru. Přijatelná cena balíčků, jejich rozšíření i dostupnost kdekoliv se vyskytujete má své výhody. Navíc s programy v HD kvalitě máte postaráno o dokonalý zážitek při sledování oblíbeného filmu, sportu i krásné přírody. Vodafone TV rozhodně stojí za vyzkoušení.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

​​

      Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


    Komentáře / diskuse / hodnocení

    GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz