Vodafone TV

Vodafone TV je další službou, kterou tento operátor nabízí. Standardně jej máme spojeného s mobilními a internetovými službami. Televizi si můžete pořídit samostatně nebo jako součást nějakého balíčku za výhodnou cenu. Každá internetová televize má něco, čím je jiná než ty ostatní.

vodafone tv

Vodafone TV

Co mají společné, je možnost sledování nejen v klidném prostředí domova, ale také kdekoliv, kam vyrazíte na cesty. Proč by vás měla digitální televize od společnosti Vodafone zajímat, na to se podíváme v naší krátké recenzi.

Vyzkoušet Vodafone TV

Představení služby

Služba Vodafone TV nabízí bohatou programovou nabídku, která představuje až 145 programů, přičemž 99 z nich je v HD kvalitě. Potěší i možnost zpětně si přehrát jakýkoliv pořad a to až celých 7 dní zpět.
Díky mobilní aplikaci si můžete obsah přehrát v podstatě kdekoliv, i když jste zrovna na dovolené nebo na pracovní cestě. Kromě toho je možné současně sledovat své pořady až na 6 zařízeních najednou, přičemž to mohou být 2 mobilní zařízení a 4 set-top boxy.

K dispozici je rovněž obsáhlá videotéka, kterou určitě uvítáte, když si zrovna nic na žádném programu nevyberete. Velkou pomůckou je možnost nahrávat si vybrané pořady do cloudu, kam se dá uložit až 100 hodin záznamu.

Skvělé je i vyhledávání podle obsahu, skvěle zpracovaný a maximálně přehledný televizní program i možnost vytvořit si svůj uživatelský profil. Dokonce je k dispozici i tzv. dětský zámek a aplikace, která je určena přímo pro naše nejmenší.

Vodafone TV představuje zároveň jednoduchý přístup k aplikacím, které se aktuálně těší velké popularitě. Vše tak můžete obsluhovat vše na stejném místě. Hravě tak máte po ruce Netflix, HBO Max či Amazon Prime Video.

Cena

Pokud jde o předplatné, tak jsou v nabídce 3 základní balíčky. TV Klasik zahrnuje 60 programů, z toho 40 v HD kvalitě, zpětné přehrávání, praktické video funkce i pronájem zařízení. Cena tarifu je 80 korun měsíčně a pronájem zařízení stojí od 70 Kč za měsíc.

TV Komfort nabízí 115 programů různých žánrů, mezi nimi je 70 v HD kvalitě. Součástí je také zpětné přehrávání a videotéka, kde najdete přes 2 000 titulů. Samozřejmostí je i pronájem zařízení od 70 Kč. Cena tarifu je 232 korun měsíčně.

Posledním tarifem je TV Komplet, který obsahuje 145 programů, včetně 100 programů v HD kvalitě. Najdete zde všechny možné programy i ty prémiové a to za super cenu. Ta činí 531 korun měsíčně, přičemž v ceně máte zpětně přehrávání, obsáhlou videotéku a rovněž HBO i HBO Max. Měsíční pronájem zařízení stojí od 70 korun.

Každý tarif si můžete rozšířit, a jak se říká vytunit prostřednictvím rozšiřujících balíčků. Pro filmové milovníky je to balíček HBO, Filmbox, Cinemax nebo Superfilm. Rodinným balíčkem je Relax, zatímco pro fanoušky dokumentů je zde Koktej. Balíček Sport zase potěší sportovní fandy.

Divokou krásu přírody si můžete užívat s balíčkem Darwin a rozvlnit boky na vlnách oblíbených melodií s balíčkem Hudba. No a pro uživatele, kteří jsou starší 18 let a potrpí si na filmy pro dospělé, je k dispozici balíček 18+, takže je opravdu z čeho vybírat.

Jak předplatné zrušit?

Vodafone TV můžete vypovědět prakticky kdykoliv, neboť internetová televize nemá žádný časový závazek. Jediné, s čím musíte počítat, je měsíční výpovědní lhůta. Ve chvíli, kdy chcete tuto službu zrušit, tedy vypovědět je dobré se domluvit prostřednictvím zákaznické linky na výpovědi.

Poté během následujících 14 dnů musíte vrátit zařízení, které jsme měli v pronájmu. Ve chvíli, kdy je zařízení vráceno, ukončí společnost jeho pronájem a nebude vám již účtován poplatek.

Výhody a nevýhody

Mezi výhody jistě patří jednoduchý instalace, příjemné uživatelské prostředí a pestrá nabídka televizních programů již v základním balíčku. Dobrá je i možnost rozšířit si základní programovou nabídku o různé tématické balíčky. Používání na více zařízeních i minimální nároky na rychlost internetu umožňuje sledování televize i na cestách.

K dalším výhodám patří velmi nízká cena jednotlivých balíčkům, když si je pořídíte s internetem, dále přehrávání až na 6 zařízeních najednou, převážná část programů v HD kvalitě, ale i to, že není potřeba žádný dlouhodobý závazek. Pokud jde o nevýhody, uživatelé zmiňují pouze fakt, že za nízkou cenu mohou mít takovou službu jen s internetem.

Hodnocení

S ohledem na výhody, uživatelské prostředí i bohatou nabídku programů a velmi obsáhlou videotéku, dáváme službě Vodafone TV palec nahoru. Přijatelná cena balíčků, jejich rozšíření i dostupnost kdekoliv se vyskytujete má své výhody. Navíc s programy v HD kvalitě máte postaráno o dokonalý zážitek při sledování oblíbeného filmu, sportu i krásné přírody. Vodafone TV rozhodně stojí za vyzkoušení.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.5/5 (75 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

13 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Vodafone TV je naprosta tragedie. Bud vypadava zvuk (asi tak kazdych 5 vterin takze se na TV neda koukat), nebo obraz (rychlosti internetu to opravdu neni). Menu totalne neintuitivni, sposta funkci ktere ma napr. O2 Tv zde chybi. Aplikaci na Samsung TV slibuji uz mesice a stale nevi termim. Je to k vzteku, odchazime…

 2. Naprostá katastrofa od samého počátku. Vodafone měl podle mého názoru zůstat u mobilních paušálů a do ničeho dalšího se nepouštět. Obraz se neustále zasekává, zvuk často vůbec nesedí. Za mě hrozná služba.

 3. Za mě absolutně nejhorší TV na světě. Zlaté předchozí upc / horizon go.

  Hlavně, že instantně nasadí featuru, která zakazuje přetáčet dopředu reklamy greedy af Primě, ale podpora v prohlížeči na Apple zařízeních s MacOS – to si můžete nechat zdát (2 roky údajně ve vývoji = nebude určitě ani příští rok). Errory víc dostupné než TV samotná – o čemž svědčí i dedikovaná stránka FAQ na vodafonu, kde je list x běžných errorů, které lidi mají. Absolutně otřesná služba. Pořád se to seká i při 300/300 optice. Internet vzduchem + Vodafone TV = katastrofa stabilita. Nemají implementovanou funkcionalitu, že vám to při full screenu schová kurzor myši… Hledání funguje asi jako bing v roce 2015. I když to mám zdarma od našich přes jeden z profilů, je to brutální pain vždy si s touto službou hrát… Za mě určitě nedoporučuju a toto review je asi sponzorováno modrým z nebe :)

 4. Tak televize od Vodafonu je za trest, protože je každou chvíli nějaký výpadek. No a když to konečně funguje, tak se to buď seká, nebo vypadne zvuk. Tak nevím no, doufám, že se to za nějaký čas zlepší.

 5. Reply
  Rajnochova Žaneta 2.8.2022 v 21:57

  Televize se prakticky nedá sledovat…každou chvíli se to seká,zastaví se obraz,zvuk jde,ale je to na nervy..pokud se stane zázrak a obraz se zase rozjede,tak zvuk je opožděný..a pořád dokola.Stojí to totálně za pytel, člověk je u toho vzteky bez sebe,že to nakonec radši vypne a má po náladě…. Večer se to sledovat absolutně prostě nedá v žádném případě…

  • Vodafon TV je jedna tragedie. Několik měsíců se obraz seká a na můj dotaz mi bylo řečeno,že za to můžnu 5g sítě které jim narušují signál. Dovolat se na linku podpory to je totální kolaps. Nikdo nic neví,nikdo nic neřeší. Byl jsem u UPC několik let ale co to vzal Vodafone tak jsem zralej na kazajku. Neustálé výpadky internetu,další a další restarty modemu,to je fakt za trest. Dnes mi dokonce nejde polovina programů a na lince mi řekli,že jim to tam ukazuje,že je vše v pořádku. Tak nevím co dál. Najdu něco jiného. Kdo chce jít k Vodafonu ať si přečte recenze na Heureka.cz a pak ať se rozhodne. Nenašel jsem tam jedinou kladnou.

  • Zřejmě máte slabý internet, mně to jak v Jizerkách tak v Praze funguje bez problémů.

 6. Vodafone TV on-line

  Strašný opět na co šáhnou to ****** ,
  dřív bylo možné vidět přehled programu ve sloupci a krokem zpět v nabídce listovat programy a pořady, takže to byl zdravý rozum.

  Dnes? Musíte každý program rozkliknout zvlášť a tam koukat teprve co dávali včera, nevyhovuje ? Další program a takhle klikate až jste na STOvce ;) aneb když lidi co to nepoužívají k životu nemají páru o tom co uživatele chtějí, aby to vyhovovalo prave zákazníkům .

 7. VodafoneTV jsem si předplatila před měsícem a zatím to funguje dobře, tak uvidíme do budoucna, jak to bude vypadat.

 8. Já jsem u společnosti Vodafone už dlouho, a kromě paušálu na telefon mám i televizi, na kterou si nemůžu stěžovat. Funguje docela dobře, programová nabídka je dostačující a když je výpadek, tak se nehroutím, je to jen technika.

  • Vodafone TV je naprosta tragedie. Bud vypadava zvuk (asi tak kazdych 10 vterin takze se na TV neda koukat), nebo obraz (rychlosti internetu to opravdu neni). Menu totalne neintuitivni, sposta funkci ktere ma napr. O2 Tv zde chybi. Aplikaci na Samsung TV slibuji uz mesice a stale nevi termim. Je to k vzteku, odchazime…

 9. Dobrý den
  Vůbec nevím,kde vy ty vaše recenze berete.Osobně jsem nepotkal nikoho kdo by byl s vaší
  TV spokojen.UPC stálo za houby a vy v tom jenom pokračujete.Řekl bych spíš ho následujete
  v horším provedení.Z 200 TV kanálů,jich polovina nefunguje a další mají pokaždé nějakou chybu.Budto skáče obraz ale se zvukem a nebo vůbec nic.Bože stydte

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo