Vysílačky Motorola

Vysílačky Motorola se pyšní velmi dobrou kvalitou a špičkovým zpracováním. Umožní vám komunikovat mezi dvojicí či skupinou lidí. Ke komunikaci stačí pouze stisknutí tlačítka pro vysílání a je možné mluvit.

Vzhledem k tomu, že pro jejich provoz není nutná žádná licence, je jejich používání a tím i hovor zcela zdarma. Motorola má v nabídce mnoho modelů nejen profesionálních přenosných radiostanic, ale také PMR vysílaček.

Všechny vysílačky Motorola

Nejlepší vysílačky Motorola

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Motorola TLKR T42 3ks 96 % 849 Kč Zobrazit Mall.cz
2. Motorola TLKR T62 95 % 1 189 Kč Zobrazit Tipa.eu
3. Motorola TLKR T92 94 % 2 516 Kč Zobrazit czc.cz
4. Motorola TLKR T82 Extreme 92  % 1 999 Kč Zobrazit Alza.cz
5. Motorola TLKR T82 Extreme QuadPack 84 % 3 829 Kč Zobrazit Mall.cz

Kvalita je téměř totožná, ovšem rozdíl je jednoznačně v jejich vlastnostech, kterými jednotlivé modely disponují. Vždy totiž záleží na tom, k jakým účelům je vysílačka určena. Vysílačky Motorola nabízí na trhu několik oblíbených řad, Motorola CP řada, Motorola GP řada či Motorola DP řada.

Pokud jde o CP řadu, sem patří přenosné profesionální radiostanice řady CP Commercial. Jsou charakteristické svou jednoduchostí, přičemž disponují základními funkcemi signalizace.

Potěší jejich velká odolnost i nízká cena, díky čemuž se řadí k těm nejprodávanějším profesionálním radiostanicím na našem trhu. Tato řada byla navržena tak, aby je bylo možné využívat každý den v pracovním procesu.

V případě GP řady jsou v nabídce radiostanice Motorola GP Professional, které se primárně používají v radiových systémech, případně v dispečerských sítích využívajících signalizaci mezi uživatelskými stanicemi, které řídí dispečer a podobně. U této řady můžeme hovořit o standardu pro přenosné radiostanice, ostatně po celém světě se již prodalo na 5 milionů kusů.

Motorola DP řada Digital zahrnuje profesionální digitální radiostanice/vysílačky a hodí se na to, aby byly používány den co den. Výhodou je, že je možný jak analogový, tak digitální provoz. Digitální verze má navíc mnoho funkcí, díky kterým je dokonce možné přenášet textové zprávy, které jsou podobné klasickým SMS, ale hlavně data.

O značce Motorola

Historie značky Motorola začala v roce 1928, kdy byla založena v Chicagu. Na počátku všeho bylo autorádio, které přišlo na trh roku 1930 ještě pod značkou Galvin Manufacturing. Tato značka se v roce 1947 přejmenovala právě na Motorola.

V roce 2011 došlo sice k zániku, ovšem celou divizi Motorola Mobility odkoupila společnost Google, která jí od 3 roky prodala čínskému výrobci Lenovo. Chvíli to vypadalo, že společnost Lenovo značku Motorola pohřbí, ale nestalo se tak. Díky tomu tak můžete kromě jiného sortimentu pořídit právě vysílačky Motorola, které patří k opravdové špičce.

Vysílačky Motorola můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Alza.cz

Podobný článek, co by vás mohl zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.8/5 (64 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Naši prckové jsou nadšení, že jim Ježíšek přinesl Motorola Talkabout T42 4ks a můžou si tak volat po celém domě. Pokud chcete své potomstvo zabavit jinak než jen s mobilem, vřele doporučuji.

  2. Pořídila jsem vysílačky Motorola pro manžela a syna, aby mohli udržovat spojení, když se věnovali nějakým bojovým hrám během našeho pobytu na chalupě. Myslím si, že je to velmi dobrá značka. Koupila jsem jim model Motorola TLKR T42 a velká spokojenost.

Přidat komentář

Recenzer
Logo