Aku vrtačky Makita

Aku vrtačky Makita jsou vhodné pro domácí i profesionální použití. Nabízí vysokou kvalitu, špičkový výkonný motor i extrémní robustnost. V nabídce jsou aku vrtačky Makita bez příklepu a s příklepem. Pokud potřebujete vrtat i do zdi nebo chcete využívat vrtačku k náročnějším činnostem, vyberte si aku vrtačku Makita s příklepem.

Všechny aku vrtačky Makita

Díky baterii a absenci kabelu, máte naprostou volnost pohybu a s vrtačkou tak můžete pracovat opravdu kdekoliv, dokonce i na těch nejhůře dostupných místech, kde ani není elektrický proud. Není přitom vůbec důležité, jestli jste domácí kutil nebo potřebujete aku vrtačku pro profesionálního řemeslníka.

Vedle vrtání se dá toto nářadí použít i na šroubování. Výhodou je rovněž snadná manipulace, jednoduché používání i snadná výměna nástavců. Ostatně v nabídce můžete pořídit různé příslušenství.

Co se týká napětí, tak aku vrtačky Makita lze zakoupit v podobě 10,8 V, dále 14,4 V, 18 V, 36 V a 54 V. Když to vezmeme z obecného hlediska, tak čím je napětí vyšší, tím bude mít vrtačka lepší a vyšší výkon. Kapacita akumulátoru je uvedena v Ah a její výdrž vždy záleží na konkrétním produktu, který si vyberete. Čím je hodnota baterie vyšší, tím bude mít samozřejmě delší výdrž.

Nabídka zahrnuje aku vrtačky Makita bez příklepu, které jsou ideální pro šroubování, ale můžete s nimi také vrtat například do dřeva či plastu. Aku vrtačky s příklepem se rovněž mohou použít na šroubování, ale kromě plastu a dřeva je možné vrtat také do zdi. Nutno podotknout, že nejsou určeny pro vrtání do betonu. Příklep je možné také vypnout a budete mít klasickou vrtačku bez příklepu.

O značce Makita

Značka Makita vznikla v roce 1915 v Japonsku a řadí se mezi nejvýznamnější výrobce profesionálního ručního nářadí v celosvětovém měřítku. Společnost si dává záležet na tom, aby byla stále konkurenceschopná a snaží se neustále zdokonalovat své výrobky pomocí inovativních technologií.

Nářadí vyniká špičkovou kvalitou, moderním designem a špičkovými technologiemi. Vedle aku vrtaček, můžete pořídit například horkovzdušné pistole, pily, vibrační brusky, ale také zahradní techniku a mnoho dalšího.

Aku vrtačky Makita můžete nakoupit v e-shopu: Alza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (91 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo