DAVO CAR

Firmu DAVO CAR navštívíte v Olbramovicích ve Středočeském kraji. Autobazar se zabývá výkupem a prodejem ojetých vozidel. Na webu Davocar.cz najdete aktuální nabídku vozů, informace o poskytovaných službách nebo informace pro zájemce o zaměstnání. Vybraný vůz si můžete online rezervovat a domluvit si osobní prohlídku. O novinky v sortimentu a výhodné koupě se s vámi DAVO CAR podělí na webu a na sociálních sítích.

Představení společnosti

Společnost DAVO CAR s.r.o. vznikla v roce 1997. Zakladatelem a jediným majitelem je David Vojtěch. Prodejní plocha autobazaru byla původně v Praze, v Argentinské ulici, ale před několika lety se provoz přestěhoval do Olbramovic. Aktuální prodejní plocha autobazaru DAVO CAR nyní čítá 80 000 m² a pracuje zde přes 100 zaměstnanců. Zákazníci, kteří již mají zkušenost s autobazarem DAVO CAR, ve svých recenzích chválí přístup personálu v autobazaru, ale upozorňují na občasné chyby v komunikaci na infolince.

Přejít na web

Přehled sortimentu

V katalogu DAVO CAR najdete kolem tisíce dostupných vozů. Vybrat si můžete při osobní návštěvě autobazaru nebo online na webu Davocar.cz, kde si do vyhledávače v databázi vozů navolíte parametry jako jsou rok výroby, typ karoserie, značka, model, počet najetých kilometrů nebo cena. Při koupi vozu vám DAVO CAR dává 100% záruku na původ vozu, skutečně ověřený počet ujetých kilometrů, a vyřídí za vás veškeré administrativní úkony.

V nabídce je i povinné ručení či havarijní pojištění se slevou. Pokud se zde rozhodnete prodat váš vůz, nabízí DAVO CAR možnosti vykoupení vašeho auta za hotovost, komisní prodej, prodej vozu na protiúčet, zpětný leasing, nebo prodej vozu známému. Při prodeji vozu známému za vás DAVO CAR vyřídí potřebnou administrativu a zprostředkuje známému koupi vozu u některého ze smluvních finančních partnerů.

Služby a ostatní

DAVO CAR nabízí i doplňkové služby jako je auto a pneu servis, autopůjčovnu, vlastní čerpací stanici DAVO OIL nebo moderní mycí centrum DAVO WASH. Na webu Davocar.cz najdete i kontakt na infolinku, přes kterou si domluvíte prohlídku vybraného vozu a bezplatný odvoz řidičem do autobazaru.

Kariéra

  • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Autobazar s ojetými automobily

Přehledný web
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
  • široký sortiment
  • přehledný web
  • kvalita zboží
  • komunikace
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo