Coders Lab

Na webu Coderslab.cz vám pomohou nastartovat kariéru v oblasti IT. S kompletní nabídkou IT kurzů zde najdete i službu kariérní konzultace, informace pro zájemce o lektorování či spolupráci formou franšízy, blog s tematickými články, archiv webinářů a workshopů nebo rady a tipy pro získání dotace od MPSV. Novinky vám Coders Lab představí nejen na webu a v newsletteru, ale i na svých sociálních sítích.

Coders Lab

Představení společnosti

Kurzy v Coders Lab – IT Academy pořádají společnosti Sprinto Digital s. r. o. a UEPO – University Enrollment Process Optimization s. r. o. Nabízené kurzy jsou koncipovány tak, aby se jich mohl zúčastnit téměř kdokoliv, a k jejich úspěšnému absolvování není nutná předchozí znalost či zkušenosti s programováním.

Pokud si nejste jistí, který IT kurz by pro vás byl nejvhodnější, stačí na webu Coderslab.cz bezplatně vyplnit Talentový test. Ten vaše kroky nasměruje ke kurzu pro který máte největší vlohy. Kurzy probíhají online či prezenčně, a prošlo jimi přes 9 000 zájemců o práci v IT. Ti ve svých recenzích uvádí spokojenost s přístupem lektorů.

Přejít na web

Přehled sortimentu

Nabídku kurzů si na webu Coderslab.cz zobrazíte v sekci Kurzy. Z komplexních kurzů si vyberete kurzy ve kterých vás lektoři naučí vše potřebné pro IT profese manual tester, automation tester, data analyst, JavaScript frontend developer nebo Python backend developer.

Specializované kurzy jsou kratší a zaměřené na jedno téma. Zapíšete se zde na kurzy datové analýzy v Excelu, SQL pro datovou analýzu, React.js či datová analýza a vizualizace dat v programovacím jazyce Python. Po výběru kurzu se stačí registrovat k nejbližšímu vypsanému termínu. Využijte dotaci od MPSV, a získejte na vybraný IT kurz slevu až do výše 50 000 Kč.

Služby a ostatní

Prezenční a online IT kurzy nabízené na webu Coderslab.cz se obsahově nijak neliší, jsou ale velmi intenzivní a náročné. Pořadatelé doporučují nově nabité vědomosti procvičovat nejen během kurzu, ale i v čase mimo něj.

Pro úspěšné absolvování komplexních kurzů, které probíhají od pondělí do pátku, není tyto kurzy vhodné kombinovat s dalším studiem nebo prací. S profesním uplatněním v oblasti IT vám Coders Lab pomůže ihned po skončení kurzu. Většina absolventů nastoupí na nové místo do 3 měsíců po úspěšném absolvování IT kurzu na webu Coderslab.cz.

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa naleznete zde

Kontakt


Zdroj: www.firmy.cz

Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (101 hodnocení)
​​

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo