Cena / kvalita

Sencor SAC MT9020C

Mobilní klimatizace Sencor SAC MT9020C se stane vaším nepostradatelným pomocníkem, na kterého se budete moci spolehnout po celé léto. Ostatně tropické teploty umí potrápit a pokud si na moc velké teplo nepotrpíte, pak uvítáte její výkon i vlastnosti.

KLADY
 • Špičková kvalita
 • Dokonalý výkon
 • Skvělý poměr cena/výkon
 • Vynikající výsledky chlazení

ZÁPORY
 • Občas trochu hlučnější

Je to ideální model pro domácnost i kancelář, neboť má moderní nadčasový design. Dobrá je i možnost manipulace pomocí 4 integrovaných koleček a praktické rukojeti.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vzhled

Dokonalý design není u takového zařízení tak důležitý, ale i tak stojí za pozornost. Klimatizace Sencor SAC MT9020C je v bílém provedení a díky LCD displeji vypadá zcela moderně a svěže. Rozměry jsou kompaktní, protože výška je 69,5 cm, šířka 44 cm a hloubka 32,5 cm.

Funkce

Sencor SAC MT9020C potěší ekologickým a maximálně efektivním provozem. Během chlazení je využíváno ekologické chladivo R290. Díky tomu, že je přírodní, je šetrné vůči životnímu prostředí.
Vzhledem k tomu, že patří do energetické třídy A, máte jistotu, že bude během ochlazování prostor spotřebováno jen minimální množství elektrické energie.

Instalace je jednoduchá a není nutná asistence odborného servisu. Návod k instalaci i komponenty k tomu potřebné jsou součástí balení. Chladivý výkon je velmi slušný a to 9 000 BTU za hodinu.

Hmotnost klimatizace je 29 kg, ale s ohledem na to, že má kolečka, to není žádný problém. Hlučnost dosahuje 65 dB, přičemž kapacita nádoby kondenzátu je 400 ml. Zvládne uchladit až 91 m3.
Filtr je omyvatelný. Ovládání je možné prostřednictvím digitálního displeje. Nechybí časovač, dálkové ovládání a pojezdová kolečka, nebo také funkce sleep.

Z funkcí stojí za to zmínit odvlhčování, ventilátor, možnost automatického vypnutí, noční režim i chlazení. Nabízí se hned 3 možnosti pro odvod horkého vzduchu.

Příslušenství

V balení najdete kromě samotné mobilní klimatizace Sencor SAC MT9020C také rukáv, který poslouží pro výplň okna. Nechybí ani lepicí pásky pro upevnění těsnění a rukávu.

Máte možnost zakoupit ještě náhradní rukáv či prachový filtr. V místech, kde je hůře dostupná zásuvka elektrické sítě se bude hodit také vhodný prodlužovací kabel.

Parametry

Výrobce: Sencor
Zařazení: Klimatizace
Hmotnost: 29 kg
Energetická třída: A
Hlučnost: 50 dB
Chladící výkon: 9000 BTU/h
Počet rychlostí: 4
Ventilátor: ano
Dálkové ovládání: ano
Noční režim: ano
Pojezdová kolečka: ano
Topení: ne
Rozměry: 44 x 32.5 x 69.5 cm

Fotografie

Sencor SAC MT9020C

Sencor SAC MT9020C

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení
Klimatizace Sencor

Na ochlazení je tato klimatizace perfektní. Dobře se s ní manipuluje, navíc skvěle chladí, je á a dá se pořídit za velmi slušnou cenu. Ostatně cenová nabídka se pohybuje od 8 200 do 12 000 korun.

Design
9.0
Ovládání
9.0
Údržba
9.0
Klady
 • pěkný design
 • dobře chladí
 • poměrně hlučná
 • snadné ovládání
 • poměr cena/výkon
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit ji můžete např. v obchodě Mall.

Nejprodávanější klimatizace

Podobný článek, co by vás mohl zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Musím přiznat, že v klimatizacích se moc nevyznám, ale když už jsem se jednou rozhodla si jí do své domácí pracovny pořídit, chtěla jsem nějakou vhodnou. Při prohledávání různých obchodů, nabídek a recenzí na Google.cz, jsem náhodně narazila na váš článek, kde byla představena klimatizace Sencor SAC MT9020C. Pročetla jsem si vlastnosti i názory na ni a neváhala ani minutku, hned jsem jí objednala.

 2. Bez klimatizace se u nás v kanceláři nedá existovat. Co jsme pořídili klimošku od značky Sencor, dá se pracovat v klidu a bez padání horkem.

 3. Sencor SAC MT9020C jsem si vybrala na základě vaší recenze a musím uznat, že je skvělá. Možná by jen mohla být trochu méně hlučná, ale jinak chladí perfektně.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo