Cena / kvalita

Sencor SAC MT9020C

Mobilní klimatizace Sencor SAC MT9020C se stane vaším nepostradatelným pomocníkem, na kterého se budete moci spolehnout po celé léto. Ostatně tropické teploty umí potrápit a pokud si na moc velké teplo nepotrpíte, pak uvítáte její výkon i vlastnosti.

Je to ideální model pro domácnost i kancelář, neboť má moderní nadčasový design. Dobrá je i možnost manipulace pomocí 4 integrovaných koleček a praktické rukojeti.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Výhody:

 • Špičková kvalita
 • Dokonalý výkon
 • Skvělý poměr cena/výkon
 • Vynikající výsledky chlazení

Nevýhody:

 • Občas trochu hlučnější

Vzhled

Dokonalý design není u takového zařízení tak důležitý, ale i tak stojí za pozornost. Klimatizace Sencor SAC MT9020C je v bílém provedení a díky LCD displeji vypadá zcela moderně a svěže. Rozměry jsou kompaktní, protože výška je 69,5 cm, šířka 44 cm a hloubka 32,5 cm.

zpět k obsahu ↑

Funkce

Sencor SAC MT9020C potěší ekologickým a maximálně efektivním provozem. Během chlazení je využíváno ekologické chladivo R290. Díky tomu, že je přírodní, je šetrné vůči životnímu prostředí.
Vzhledem k tomu, že patří do energetické třídy A, máte jistotu, že bude během ochlazování prostor spotřebováno jen minimální množství elektrické energie.

Instalace je jednoduchá a není nutná asistence odborného servisu. Návod k instalaci i komponenty k tomu potřebné jsou součástí balení. Chladivý výkon je velmi slušný a to 9 000 BTU za hodinu.

Hmotnost klimatizace je 29 kg, ale s ohledem na to, že má kolečka, to není žádný problém. Hlučnost dosahuje 65 dB, přičemž kapacita nádoby kondenzátu je 400 ml. Zvládne uchladit až 91 m3.
Filtr je omyvatelný. Ovládání je možné prostřednictvím digitálního displeje. Nechybí časovač, dálkové ovládání a pojezdová kolečka, nebo také funkce sleep.

Z funkcí stojí za to zmínit odvlhčování, ventilátor, možnost automatického vypnutí, noční režim i chlazení. Nabízí se hned 3 možnosti pro odvod horkého vzduchu.

zpět k obsahu ↑

Příslušenství

V balení najdete kromě samotné mobilní klimatizace Sencor SAC MT9020C také rukáv, který poslouží pro výplň okna. Nechybí ani lepicí pásky pro upevnění těsnění a rukávu.

Máte možnost zakoupit ještě náhradní rukáv či prachový filtr. V místech, kde je hůře dostupná zásuvka elektrické sítě se bude hodit také vhodný prodlužovací kabel.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Sencor
Zařazení:Klimatizace
Hmotnost:29 kg
Energetická třída:A
Hlučnost:65 dB
Příkon chlazení:1000 W
Počet rychlostí:4
Vhodné pro místnost:31 m2
Multifunkční:Ano
Dálkové ovládání:Ano
Topení:Ne

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Sencor SAC MT9020C

Sencor SAC MT9020C

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Na ochlazení je tato klimatizace perfektní. Dobře se s ní manipuluje, navíc skvěle chladí, je á a dá se pořídit za velmi slušnou cenu. Ostatně cenová nabídka se pohybuje od 8 200 do 12 000 korun.

Design
9.0
Ovládání
9.0
Údržba
9.0
KLADY
 • pěkný design
 • dobře chladí
 • poměrně hlučná
 • snadné ovládání
 • poměr cena/výkon
Napsat hodnocení

Nakoupit ji můžete např. v obchodě Mall.

Nejprodávanější klimatizace

Podobný článek, co by vás mohl zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz