Netflix cena

Od svého vstupu na český trh v roce 2016 se Netflix stal nejen fenoménem, ale i jedním z nejpopulárnějších poskytovatelů streamovacích služeb. S více než 190 miliony uživatelů po celém světě je jeho pozice na trhu nezpochybnitelná. Ale kolik vlastně za tuto službu v České republice zaplatíte? Pojďte se s námi podívat nejen, kolik Netflix stojí, ale také na to, co za danou částku získáte.

netflix

Výhody Netflix předplatného

Netflix si získal srdce mnoha diváků díky svému rozmanitému obsahu. Nabízí širokou škálu filmů, seriálů a dokumentů, takže si každý přijde na své. Kromě toho je služba velmi flexibilní. Můžete sledovat obsah na různých zařízeních, od televizorů a mobilních telefonů až po tablety a počítače. A to vše za příznivou cenu, která je dostupná pro různé rozpočty.

Vyzkoušet Netflix

Cena předplatného

Cena předplatného Netflix se pohybuje od 199 Kč do 319 Kč, v závislosti na zvoleném tarifu. K dispozici jsou celkem tři tarify.

Basic tarif

Základní tarif, známý jako Basic, je cenově nejdostupnější. S tarifem Basic vás bude Netflix stát pouze 199 Kč měsíčně. Tento plán vám umožní sledovat obsah v HD rozlišení, což je 720p.

Je ideální pro jednotlivce, kteří sledují obsah primárně na menších zařízeních jako jsou mobilní telefony nebo tablety. Potřebná rychlost internetu pro tento tarif je minimálně 3 Mb/s, což je dostupné většině domácností.

Standard tarif

Standardní tarif je střední cestou mezi Basic a Premium a stojí 259 Kč měsíčně. Nabízí Full HD rozlišení, tedy 1080p, a umožňuje sledování na dvou zařízeních současně. Tento plán je ideální pro menší rodiny nebo páry, které chtějí sledovat různý obsah ve stejnou dobu. Potřebná rychlost internetu je minimálně 5 Mb/s, což by mělo být dostupné ve většině urbanizovaných oblastí.

Premium tarif

Premium tarif je nejvyšší dostupný plán a stojí 319 Kč měsíčně. Tento plán nabízí Ultra HD (neboli 4K) rozlišení a možnost sledování na až čtyřech zařízeních současně. Je ideální pro velké rodiny nebo skupiny přátel, kteří chtějí sdílet náklady na předplatné. Potřebná rychlost internetu pro 4K rozlišení je minimálně 15 Mb/s, což může vyžadovat rychlejší internetové připojení.

Závěr

Netflix v ČR nabízí širokou škálu možností, které uspokojí různé typy uživatelů a to již od 199 Kč. Ať už jste samotář, rodina nebo skupina přátel, existuje tarif, který vám bude vyhovovat.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Zdroje: www.netflix.com, www.wikipedia.org, www.fondik.czwww.5nej.cz

Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (71 hodnocení)
​​

Petra Lovecká

Petra Lovecká

Když jsem objevila kouzlo copywritingu a pochopila, že se můžu psaním živit, byla to pro mě jasná volba. Má slova nejsou jen prázdná místa na papíře, ale odraz mé duše, mých zkušeností a mé vášně. Ráda cestuju a sbírám inspiraci, ale psaní je to, co mě opravdu naplňuje. A když zrovna nepíšu? Najdete mě s knihou v ruce, v kavárně s přáteli nebo na cestách, na které vyrážím nejraději se svým psem.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Já předplatil Netflix manželce, protože o něm neustále hovořila. Cena nebyla nijak přemrštěná, takže nebyl problém jí ho objednat. Je spokojená, má se na co dívat a já mám u ní bod k dobru.

  2. Netflix jsem si předplatila původně jen tak ze zvědavosti, a nakonec jsem si ho nechala, protože funguje mnohem lépe, než třeba HBO Max. Tam se mi občas stává, že u některých filmů velmi nepříjemně zlobí zvuk, takže máte hlasitost na plné pecky, ucho na reproduktoru a stále nic neslyšíte, což ovšem u Netlixu není, tam vše funguje dobře, takže to byl důvod, proč jsem si předplatné prodloužila a mám ho neustále.

Přidat komentář

Recenzer
Logo