ABSOLUTE TEAMSPORT

Vítejte ve světě ABSOLUTE TEAMSPORT, kde vášeň pro sport dostává nový rozměr. Tento článek vás provede inspirující cestou německé skupiny Sport 2000, která stojí za inovativním konceptem ABSOLUTE TEAMSPORT. Zjistěte, jak se tento projekt rozrostl do 36 prodejen v 10 zemích a přitáhnul 4 miliony zákazníků ročně. Ať už jste aktivní sportovec, trenér, nebo jen fanoušek, přečtěte si, proč je ABSOLUTE TEAMSPORT tou pravou volbou.

ABSOLUTE TEAMSPORT

Počátky

Za vznikem úspěšného konceptu ABSOLUTE TEAMSPORT stojí německá skupina Sport 2000. Ta má své kořeny ve Francii, kde v roce 1966 celkem 36 maloobchodníků se sportovním zbožím spojilo své síly, a položili základy obchodní skupiny, kterou dnes známe jako Sport 2000.

I dnes se Sport 2000 zabývá prodejem a pronájmem sportovního vybavení. Aktivity skupiny se již ale neomezují na Francii či Německo. Sport 2000 zůstává s ročním obratem 6 miliard EUR jednou z největších maloobchodním skupin se specializací na sportovní potřeby. Jeho prodejny navštívíte po celé Evropě, od Španělska až po Finsko, i v zemích kolem Černého moře.

Koncept ABSOLUTE

ABSOLUTE je prodejním konceptem skupiny Sport 2000, který uvedla na trh v roce 2019 s cílem nabídnout zákazníkům obchody se sportovní výbavou zaměřené na fotbal a jogging. A zákazníkům se tato myšlenka velmi zalíbila.

ABSOLUTE TEAMSPORT

Tento projekt od svého vzniku vyrostl do neuvěřitelných rozměrů a potvrdil tak, že fotbal patří dlouhodobě na špičku žebříčku nejoblíbenějších sportů na světě. Na počátku ABSOLUTE TEAMSPORT bylo pár prodejen v Německu.

K dnešnímu dni, za krátkou dobu několika let, nakoupíte kopačky, dresy, míče a další fotbalové vybavení v 36 prodejnách rozesetých v 10 zemích. Kromě Německa například v Belgii, Rakousku, Česku, Nizozemsku a nově i v Izraeli. Za rok 2023 v prodejnách ABSOLUTE TEAMSPORT nakoupili téměř 4 miliony zákazníků.

Přejít do e-shopu

ABSOLUTE RUN

S fotbalovým ABSOLUTE TEAMSPORT se rozhodl Sport 2000 vytvořit specializované prodejny sportovních potřeb i pro běžce. Pobočky ABSOLUTE RUN ale nejsou obyčejnou prodejnou běžeckých bot a oblečení.

Poradí vám zde tým zaměstnaců, kteří se sami běhání věnují, a budou schopni vám při výběru nových bot odborně poradit. Boty si v prodejnách na krátké běžecké trati i zaběhnete, a zaměstnanci s pomocí moderních technologií vyhodnotí, zda vám opravdu sedí tak jak mají. Prodejny ABSOLUTE RUN navštívíte kromě Německa i v Belgii.

E-shop ABSOLUTE TEAMSPORT

V oficiálním e-shopu ABSOLUTE TEAMSPORT https://www.sport2000.de/absolute-teamsport najdete s kompletním katalogem zboží i blog s články o sportování a údržbě obuvi, registraci k newsletteru a kontaktní formulář. Kopačky si zde vyberete dle typu podrážky, velikosti, značky nebo povrchu na kterém budete hrát.

Dále jsou k dostání fotbalové dresy a bundy, oblečení na trénink, brankářské vybavení, sportovní tašky a batohy, fotbalové míče, chrániče kolen a další vybavení. Záložka Fotbalový fanshop vám nabídne dresy a míče s logem vašeho oblíbeného týmu.

Český ABSOLUTE TEAMSPORT SPORTFOTBAL

Jedním ze zahraničních obchodníků, který se přidal ke konceptu německého ABSOLUTE TEAMSPORT, je český SportFotbal. Tento obchod se specializací na fotbalový sortiment má v ČR již více než 20 letou historii, a v Praze 10 prodejnu, ve které si kopačky, dresy, oblečení, chrániče a doplňky prohlédnete a vyberete hned na 3 patrech prodejní plochy.

Po spojení s konceptem ABSOLUTE TEAMSPORT najdete prodejnu SportFotbal na stejném místě jako dosud, ale v novém vzhledu, a pod názvem ABSOLUTE TEAMSPORT SPORTFOTBAL.

Protihráči

11teamsports

Konkurentem konceptu ABSOLUTE TEAMSPORT je další německá společnost zaměřující se na fotbalový sortiment. 11teamsports vznikl v roce 2007, a dnes rovněž patří mezi přední hráče na poli prodeje fotbalového zboží.

Jeho pobočky najdete ve 14 zemích Evropy, ve kterých každoročně nakoupí průměrně 2,5 milionu zákazníků. Nakoupíte zde nejen kopačky a fotbalové dresy nebo tréninkové vybavení, ale také běžecké produkty a volnočasové oblečení.

R-gol

Obchod a e-shop s fotbalovým vybavením, R-GOL, nabízí svým zákazníkům prodej a distribuci zboží již 24 let. V katalogu najdete přes 4 000 položek zboží ze sortimentu fotbalového zboží, na které vám v případě zájmu nechá R-GOL vytisknout či vyšít logo vašeho fotbalového týmu. K dostání jsou nejen nerůznější druhy kopaček, ale také fotbalové oblečení a dresy, volnočasové oblečení, míče, chrániče nebo vybavení pro brankáře, trenéry a rozhodčí.

Prodejny R-GOL navštívíte nejen v Polsku, ale také na Slovensku. E-shop i obchod R-GOL.com ale neustále rostou, a tak aktuální výčet prodejen a zahraničních trhů jistě není finální.

Zajímavosti

V roce 2022 se ambasadory ABSOLUTE TEAMSPORT staly fotbalové hvězdy Vincenzo Grifo nebo Sjoeke Nüsken. Minulý rok mohli fanoušci přes sociální sítě sdílet progres a každodenní život s hvězdami jako je Xavi Simons, Tom Bischof, Matthias Zimmermann nebo Carolin Simon.

ABSOLUTE TEAMSPORT je sponzorem týmu BORUSSIA Park. Tohoto partnerství si můžete všimnout i ve hře FC 24, která vyšla v září roku 2023, a zahrajete si ji nejen na PC, ale na všech známých herních konzolích.

Závěr

Nezáleží na tom, zda jste trenérem fotbalových dorostenců, aktivním hráčem nebo rodičem malé fotbalové hvězdy. V katalogu některého z obchodů, které patří do skupiny ABSOLUTE TEAMSPORT, pořídíte vše co potřebujete pro váš oblíbený sport.

Přemýšlíte jak zlepšit vlastní hru? Hledáte tip, který by v dalším utkání rozhodl ve prospěch vašeho týmu? Zastavte se v některé z kamenných prodejen, kde vám školení zaměstanci poradí nejen s výběrem zboží, ale rádi s vámi proberou i fotbalové problémy, které vás pálí.

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce sportovního sortimentu

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
  • široký sortiment
  • rychlost doručení
  • přehledný web
  • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo