11teamsports

Internetový obchod 11teamsports.cz je e-shopem, který se zabývá specializovaným prodejem a distribucí sportovního oblečení, sportovního vybavení, doplňků a příslušenství se zaměřením na fotbalovou oblast.

Velké množství kvalitních produktů, které jistě potěší, každého nadšence do sportu a fotbalu, si můžete vybírat a objednávat na přehledných stránkách e-shopu, kde najdete opravdu všechno nebo můžete navštívit kamennou prodejnu v Praze. Záruka kvality a spokojenosti zákazníků je pro tento internetový obchod samozřejmostí už mnoho let a vždy se snaží potěšit své sportovně založené zákazníky.

11teamssports

Představení e-shopu

Internetový obchod Top4football.cz je e-shopem, jenž je součástí společnosti 11teamsports.com, která byla založena v roce 2007 v Německu. Za tu dobu si společnost získala přes 1,5 milionu spokojených zákazníků z řad sportovců. Firma se postupně rozrůstá a každou chvíli přichází s novinkou pro své sportovně založené kamarády.

Obrovskou výhodou je kvalitní servis, poradna pro zákazníky, možnost výměny zboží. Během své existence se e-shop stal ověřeným a spolehlivým prodejcem sportovních potřeb a jeho nabídka se neustále rozšiřuje a je doplňována o nejnovější kousky světových značek. E-shop si získal celou řadu spokojených zákazníků, kteří zde velmi rádi nakupují sportovní vybavení.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Nabídka internetového obchodu 11TeamsSports je široká a vybere si zde každý, kdo touží po kvalitním sportovním vybavení nebo nějakém sportovním doplňku.

V nabídce e-shopu se objevují produkty vysoké kvality za rozumné ceny, mezi kterými najdete například kopačky, míče (míče na americký fotbal, míče na rugby), vybavení pro volný čas, vybavení pro sportovní týmy a tréninky, běžecké boty, zboží z fanshop, různé druhy triček, bot a míčů a mnoho dalšího. Všechno zboží si můžete vybírat z nabídky světových značek na stránkách, kterou jsou velmi příjemně vytvořené.

Služby a ostatní

Internetový obchod 11TeamsSports působí v rámci České republiky, nicméně jeho služby zasahují do zahraničí, Rakousko, Německo a další státy Evropy. V rámci dopravy je možné využít služby několika dopravců nebo navštívit kamennou prodejnu v Praze. Při nákupu nad 2500 Kč je doprava zdarma.

E-shop má obrovské možnosti dopravy a plateb, takže každý si zde může vybrat přesně to, co mu vyhovuje. K velkým výhodám e-shopu patří bezproblémová možnost vrácení nebo výměny zboží, kvalitní zákaznický a poradenský servis, možnost osobního odběru nebo řada exkluzivních akcí a slev.

Slevový kód

 • Aktuálně slevový kód nenabízí
 • Získáte dopravu zdarma při nákupu nad 2500 Kč

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Dobírka

Prodejna

 • Ječná 15, 120 00 Praha

Kariéra

 • Aktuální pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9 Celkové hodnocení
Obchod se sportovním oblečením a doplňků

9Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9
Kvalita sortimentu
9
9.8Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.7
Jednání se zákazníkem
9.9
Kvalita sortimentu
9.9
Klady
 • rychlost doručení
 • komunikace
 • široký sortiment
 • příznivé ceny
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. O existenci tohoto obchodu jsem neměl ani tušení, dokud jsem nenarazil na váš článek. S kamarády hrajeme amatérský fotbal, takže si tu vždy vybereme, co potřebujeme ve špičkové kvalitě.

 2. Často nakupuji v kamenné prodejně nebo na e-shopu, pokaždé si vyberu, co potřebuji.

 3. 4.5
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  90
  Kvalita sortimentu
  90

  Zakoupil jsem si na prodejně míče a veškeré vybavení pro fotbal a jsem náramně spokojený. Doporučuji.

  Klady: komunikace široká nabídka ceny
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo