R-gol.com je fotbalový obchod se sportovním oblečením a vybavením. Jedná se jak o distributora světově známých značek, tak výrobce vlastní série oblečení a vybavení pod značkou R-GOL.
Rgol
Na stránkách seženete rovněž fanouškovský merch nejznámějších klubů. Chcete nakoupit výhodněji? Slevy a akce najdete v sekci Výprodej.

Přejít do e-shopu

Představení e-shopu

R-gol.com je největší fotbalový e-shop v Polsku. Byl založený v roce 2000. Jelikož je plně lokalizovaný do češtiny, nakupovat online se dá bez problémů i z ČR. V nabídce mají přes 4000 produktů speciálně na fotbal a s fotbalem spojených. V roce 2016 získala firma titul nejlepší e-shop v Polsku. Na svém kontě mají přes 25 000 pozitivních recenzi od spokojených zákazníků.

Web Rgol

Web R-gol

Přehled sortimentu

Na e-shopu nakoupíte oblečení a vybavení od značek Nike, Adidas, Puma, New Balance, Mizuno, BU1 a dalších. Dále prodejce nabízí zboží pod vlastní značkou R-GOL. Vybírejte z kategorií Kopačky, Fan Shop, Fotbalové oblečení, Lifestyle, Fotbalové míče, Doplňky a Brankářské vybavení.

Na R-gol pořídíte nejen kopačky a fotbalové oblečení, ale také dresy oblíbených klubů (Real Madrid, FC Barcelona, Manchester United nebo City, Chelsea, Bayern Mnichov nebo Borussia Dortmund). Nesmíme zapomenout zmínit široký výběr nezbytného vybavení, bez kterého se žádný fotbalista neobejde – brankářské rukavice, chrániče na fotbal, sálovky, turfy. Při nákupu obuvi získáte suvenýr zdarma. Dají se tu objednat také potisky oděvů.

Služby a ostatní

Jak ušetřit na R-gol.com? Využijte slevové kódy ze slevových portálů. Slevové kódy jsou často zveřejněné i na samotném e-shopu. Nakupovat lze v ČR pouze online. Kamenné prodejny totiž u nás R-gol.com nemá, pouze v Polsku, například ve Varšavě a Gdaňsku.

Zboží vám doručí společnost DPD, GLS, PPL či Česká pošta. Lze zvolit také některé z výdejních míst Zásilkovny. Doručení trvá zhruba 2 až 4 pracovní dny. R-gol.com přijímá platby kartou online přes zabezpečenou platební bránu, dále přes Apple Pay, Google Pay a bankovním převodem.

Slevový kupón

  • Aktuálně nenabízí slevový kód

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Fotbalový obchod

Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
Klady
  • rychlost doručení
  • široký sortiment
  • přehledný web
  • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo