ALO diamonds

ALO diamonds je obchod se šperky, který se specializuje na prémiové, luxusní zboží, investiční šperky a rodinné klenoty. Klenoty si můžete prohlédnout online z pohodlí domova v jejich online katalogu Alo.cz. Tipy na akce a slevy získáte po přihlášení k odběru newsletteru nebo na sociálních sítích.

ALO diamonds

Představení obchodu

Historie ALO diamonds se začala psát v devadesátých letech, kdy klenotník Alojz Ryšavý založil společnost Ryalo Gold. Ta se posléze přejmenovala na ALO diamonds. Dnes patří mezi největší výrobce a prodejce šperků v ČR. Diamanty pro své šperky nakupují na vyhlášené burze v Antverpách. Značka má renomé i v zahraničí, jejich pobočku najdete například v Hong Kongu. Zákaznicí v recenzích chválí vysokou kvalitu zboží, originální design a profesionální přístup.

Přejít na web

Přehled sortimentu

Na stránkách ALO diamonds si prohlédnete certifikované šperky z kategorií: Náušnice, Prsten, Náhrdelník, Náramek, Přívěs, Přívěs + řetízek, Brož, Manžetové knoflíky. Šperky mohou být ozdobené přírodními kameny (akvamarín, achát a další), diamanty či perlami.

Vyberete si tu ze dvou základních materiálů – platiny a zlata. Materiály jsou dostupné v různých barevných provedeních. ALO diamonds vyrábí také šperky pro speciální příležitosti (výročí, zásnuby atd.) a k dostání jsou i celé kolekce. Nároční zákazníci si vyberou v sekci Investičních šperků a rodinných klenotů.

Služby a ostatní

Zboží za výhodnější cenu pořídíte se slevovými kódy. Ty jsou k dostání na slevových portálech na internetu. Prodejny ALO diamonds navštívíte v Praze, Brně a Ostravě. Osobní nákup pro vás může být lepší – v online katalogu totiž nejsou všechny šperky.

Pokud byste přesto měli zájem o nákup online, je potřeba postup vykomunikovat se zákaznickou podporou, ideálně přes online chat. Ta vám pomůže nejen s výběrem, ale i s následnou objednávkou. Na požádání zajistí odeslání šperku poštou. Alo.cz totiž nefunguje jako e-shop, spíš jako galerie/katalog produktů. V kamenných buticích přijímají platby kartou nebo v hotovosti.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Pouze osobní odběr

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Hotově

Prodejny

 • CHODOV – ROZTYLSKÁ 2321/19, 148 00
 • NOVÝ SMÍCHOV – PLZEŇSKÁ 8, 150 00
 • PALLADIUM – NÁMĚSTÍ REPUBLIKY 1, 110 00 PRAHA
 • FORUM NOVÁ KAROLINA – JANTAROVÁ 3344/4 , 702 00
 • OLYMPIA – U DÁLNICE 777, 664 42

Více informací naleznete zde

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Obchod se šperky

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
9.3Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.3
Jednání se zákazníkem
9.3
Kvalita sortimentu
9.3
Klady
 • komunikace
 • široký sortiment
 • přehledný web
 • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

1 komentář
 1. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Nadstandardní přístup k mým požadavkům, ohledně vybraného šperku, které jsem v průběhu objednávky pozměnil. Společnost S.O.L.Diamonds mi vyšla vstříc,bez zbytečných průtahů. Tímto ještě jednou děkuji. Jsem velice spokojen. Roman T.

  Klady: Nadstandardní přístup k mým požadavkům, ohledně vybraného šperku, které jsem v průběhu objednávky pozměnil. Společnost S.O.L.Diamonds mi vyšla vstříc,bez zbytečných průtahů. Tímto ještě jednou děkuji. Jsem velice spokojen. Roman T.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo