Festina

Festina.cz je internetový obchod s hodinkami Festina a dalšími značkami, které patří pod Festina Group. Na stránkách najdete online katalog a přehled kolekcí. Přes hlavní stránky se dostanete na firemní e-shop, shop.festina.cz, kde už můžete nakupovat. Festina.cz je aktivní na sociálních sítích, kam přidávají tipy na novinky v sortimentu či slevy. Akční zboží najdete na e-shopu v sekci Akce. Prodejce zajišťuje servis – servisní středisko mají v Pardubicích. Starají se jak o záruční, tak pozáruční opravy.

Festina

Představení e-shopu

Festina.cz je autorizovaný distributor hodinek Festina pro Českou republiku. Festina je hodinářská značka, která byla založena v roce 1902 ve Švýcarsku. Důležitým milníkem byla 80. léta – firmu převzal Miguel Rodriguez a zároveň šlo o období, kdy došlo k velkému rozmachu quartzových strojků. Společnost dnes sídlí v Barceloně a výrobní centra má ve Švýcarsku, Španělsku a Asii. Partnerské prodejny Festina najdete po celém světě. Ve Francii a Španělsku se jedná o jedničku na hodinářském trhu. Recenze na Heureka.cz vyzdvihují rychlost dodání a ochotnou zákaznickou podporu.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Na e-shopu Festina.cz najdete nejen hodinky značky Festina, ale i dalších značek, které patří do rodiny Festina Group. Jedná se o Kronaby (hybridní chytré hodinky), Candino, Jaguar, Lotus, Lotus Style a Calypso. V sortimentu máte na výběr z dámských hodinek i pánských hodinek jak digitálních, tak klasických či chytrých. Dále e-shop nabízí doplňky (plnící pera, sety per a zápisníků), šperky značky Lotus a řemínky (kožené, textilní). Pokud chcete udělat radost svým blízkým a nevíte, jaké hodinky zvolit, objednejte pro ně dárkové poukazy.

Služby a ostatní

Osobní odběr je možný na pobočce společnosti Janeba Time s.r.o. v Pardubicích. Na adresu vám hodinky doručí společnost PPL. V e-shopu Festina.cz se platí převodem na účet nebo kartou online přes zabezpečenou platební bránu. Zaplatit ale můžete i na dobírku při převzetí od kurýra. Doprava zdarma platí na všechny objednávky.

Slevový kód

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

  • Osobní odběr
  • PPL

Platební možnosti

  • Platební karta/Hotově
  • Bankovní převod
  • Dobírka

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce hodinek

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
  • široký sortiment
  • rychlost doručení
  • přehledný web
  • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo