Hobbytec je výrobce zimních zahrad, pergol a zastřešení z hliníku. U společnosti si můžete objednat řešení na míru pro váš domov či komerční objekt.

Nakupovat můžete přes eshop nebo osobně v showroomu. Kromě prodeje nabízí také montáž výrobků. Při nákupu jsou vám k dispozici odborníci na zákaznické podpoře. Obchod má vlastní magazín, kde najdete zajímavé články z oblasti hobby a bydlení.

hobbytec

Logo – Hobbytec

Představení e-shopu

Skupina Hobbytec zaznamenala první úspěch v roce 2012, kdy pronikla na trh se zahradními stavbami. V roce 2013 otevřeli první showroom a expandovali na slovenský trh.

Skupina Hobbytec se zabývá jak maloobchodním prodejem a vlastní výrobou, tak velkoobchodní činností, zakázkovou výrobou, exportem na Slovensko a do EU a nově také realitami.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Sortiment je rozdělen na Zimní zahrady, Pergoly, Přístřešky, Domy, Garáže, Stínění a Reality. Zimní zahrady jsou roztříděny podle užívání na sezonní (zimní zahrady) a celoroční, dále podle materiálu či stylu řešení (posuvné, levné atd.), to samé platí o pergolách.

Mobilní domy jsou ideálním řešením pro každého, kdo touží po levném a moderním bydlení. Montované domy si můžete jednoduše přizpůsobit vlastním finančním možnostem. Zahradní domky jsou zase skvělou volbou pro zahrádky či pozemky, kde chcete trávit volný čas.

Často narazíte na velmi výhodné ceny a slevy. Další možností, jak výhodně nakoupit, je využít slevový kód. Ty jsou k dostání na slevových portálech a platí pouze pro nákup online.

Služby a ostatní

Prodejnu (showroom) najdete v Říčanech. Hobbytec garantuje nejlevnější cenu na trhu v porovnání s jejich konkurenty. Pokud najdete výhodnější nabídku, Hobbytec ji vyrovná a nabídne vám slevu.

Platit můžete hotově nebo kartou při osobním odběru a na dobírku, bankovním převodem a kartou online přes zabezpečenou platební bránu. Dopravu zajišťuje společnost Hobbytec sama.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Osobní odběr
 • Doručení na adresu

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka
 • Na splátky

Prodejní centrum

 • U Mototechny, 251 62 Tehovec (Říčany u Prahy)
 • Bardejovská 2046/28, 080 06 Prešov

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9 Celkové hodnocení
Výrobce zahrad, pergol a zastřešení z hliníku

9Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9
Jednání se zákazníkem
9
Kvalita sortimentu
9
9.8Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.8
Jednání se zákazníkem
9.8
Kvalita sortimentu
9.8
Klady
 • komunikace
 • kvalita zboží
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

4 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Naprosto luxusní firma i služby, jsem vždy spokojená a vždy je ze strany Hobbytec profesionální přístup.

 2. Firmu Hobbytec doporučuji!!!
  V roce 2020 jsem objednal u firmy pergolu Pollard a naprostá spokojenost v komunikaci,montáž na jedničku,není co vytknout.
  V roce 2/2022 jsem opět oslovil firmu o prodloužení pergoly o cca 4 metry.
  S panem kosinou jsem podepsal 26.1.2022 objednávku na zhotovení díla a 28.2.2022 bude p.Šauer z Opavy montovat prodloužení pergoly o cca 4metry.Doufám, že to bude opět profi montáž.V mezidobě samozřejmě proběhloi důkladné zaměření.
  Pan Kosina má kvalitu a za mě je tohodnocení 5*.
  At se Vám daří a děkuji Vám za váš profesionální přístup k zákazníkům pane Kosino.

  Viktor Hurt

 3. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Hobbytec s.r.o.doporučuji.

  Klady: S firmou Hobbytec s.r.o. jsem 100% spokojený.V roce 2020 proběhla objednávka pergoly 6x4 a jednání vč.dodávkya montáže je luxus.V roce 2/2022 opět jsem oslovil firmu Hobbytec (p.Kosinu) opět luxus.26.1.2022 jsem podepsal objednávku na prodloužení pergoly o cca 4 metry a 28.2.2022 je naplánovaná montáž.V mezidobě samozřejmě proběhlo i zaměření. Pan Kosina má u mě hodnocení nejvyšší 5*
  Zápory: nejsou
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Objednali jsme si zimní zahradu od spol.Hobbytec,velice profesionální přístup,v dnešní době téměř zázrak,komunikace probíhala v přátelském duchu,vše odborně vysvětleno! Zpracování opravdu ve vysoké kvalitě,doporučil bych všem.Montážní četa bez problémů,namontovala, usadila a pečlivě po sobě uklidila,pracovník nám vysvětlil jak udržovat zimní zahradu,vše zkontrolovali a předali ve 100% kvalitě.Společnost Hobbytec vřele doporučuji!!

  Klady: Profesionální přístup ,mohu jen doporučit!
  Zápory: Žádné
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo